Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty à Hambourg - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty à Hambourg - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty à Hambourg

Hamburg
Dowolne daty
Goście
Noclegi w Hamburgu rezerwują zarówno miłośnicy zwiedzania, kultury, jak i rozrywki klubowej. Też fani sportu znajdą w tej metropolii coś dla siebie, gdyż z miasta pochodzą dwa znane kluby piłkarskie - Hamburger SV oraz FC St. Pauli.
DALSZE INFORMACJE »

Hamburg: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Rönneburg
-30%
10 gru - 17 gru
50 m² Apartament
4 1
Rönneburg, Harburg, Hamburg
od 604 zł 861 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Rönneburg
-16%
25 lut - 4 mar
wifi
50 m² Apartament
4 1
Rönneburg, Harburg, Hamburg
od 693 zł 826 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartament wakacyjny w Hamburgu dla miłośników portowych klimatów

Dom wakacyjny w Hamburgu to jednak przede wszystkim propozycja dla każdego, kto uwielbia współczesne miasta, w których historia przeplata się z nowoczesnością. Najlepiej to połączenie widać w HafenCity. To nowoczesna dzielnica, z biurowcami i luksusowymi restauracjami, które powstały na bazie dawnych zabudowań w miejskich dokach. Hamburg wiele oferuje także miłośnikom aktywnego wypoczynku. Ma świetne miejskie ścieżki rowerowe, także wokół miasta jest bardzo dużo ciekawych tras. Domek wakacyjny w Hamburgu można więc wynająć na miejskie wakacje rowerowe.

Apartament wakacyjny w Hamburgu - co koniecznie trzeba zobaczyć?

Mimo że miasto bardzo ucierpiało podczas II wojny światowej, można w nim zobaczyć wiele wspaniałych zabytków. Chyba najbardziej rozpoznawalnym symbolem miasta jest neorenesansowy ratusz miejski z końca XIX wieku. Hamburg to też miasto pięknych kościołów - na przykład tych pod wezwaniem św. Katarzyny, św. Piotra, św. Jakuba czy św. Mikołaja. Bardzo dużo zabytków koncentruje się wokół portu, który jest zresztą jednym z największych na Starym Kontynencie. Wyjątkowe wrażenie robi Speicherstadt, które mieści się w ramach HafenCity. ""Miasto spichlerzy"" to system połączonych magazynów i największy tego typu obiekt na świecie. Pięknie odrestaurowany kompleks z czerwonej cegły został otwarty w 1888 roku, a od 2015 jest na liście UNESCO. Nie warto jednak, aby na Speicherstadt skończyć spacer po portowej części metropolii. Dobrze też niespiesznie przespacerować po okolicach, podziwiając wielkie statki i obsługujące je żurawie. Na podobne widoki trudno trafić w jakimkolwiek innym europejskim mieście. Aby odpocząć trochę od zwiedzania, warto wybrać się na zakupy na reprezentacyjny bulwar Jungfernstieg, malowniczo położony nad jeziorem Binnenalster.

Wakacje w Hamburgu - dlaczego warto tam pojechać?

Apartament wakacyjny w Hamburgu to nie nie tylko świetny pomysł na krótki pobyt. W tym fascynującym mieście można spędzić też dłuższy urlop. Miłośnicy zwiedzania wykorzystają taki wypoczynek, by trafić do słynnych muzeów - na przykład do Kunsthalle, czyli muzeum sztuki współczesnej, Muzeum Morskiego czy do Muzeum Archeologicznego. Świetne wrażenia zapewni też wizyta na pokładzie MS Cap San Diego. To wielki kontenerowiec, który służy dziś za muzeum. Apartament wakacyjny w Hamburgu to także propozycja dla fanów muzyki - nie tylko ze względu na Elbphilharmonie. W mieście odbywa się wiele koncertów oraz festiwali, a poza tym można się bawić w licznych barach czy klubach. Znana jest z nich przede wszystkim dzielnica St. Pauli. To tam w jednym z barów zresztą regularnie grywał niegdyś zespół The Beatles. Miasto ma też swoją dzielnicę chińską - i ona również mieści się w granicach St. Pauli.

Nocleg w Hamburgu to zatem propozycja dla każdego - nawet dla najbardziej wymagających turystów, którzy bez problemu znajdą luksusowe apartamenty w mieście. Domki wakacyjne w Hamburgu będą też odpowiednie dla miłośników świetnej architektury, zarówno tej zabytkowej, jak i nowoczesnej. Gdy podczas miejskich wakacji zapragniesz odpocząć od zgiełku wielkiej metropolii, możesz zwiedzić okolice Hamburga. Ciekawą propozycją jest na przykład rejs po rzece Łabie albo poznanie okolicznych miast. Nie są one tak wielkie, jak sam Hamburg, ale przyciągają równie piękną zabudową. Taka jest na przykład oddalona o 70 kilometrów Lubeka.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania à Hambourg?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych à Hambourg. Z ponad 63 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi à Hambourg?

Wyszukując zakwaterowanie à Hambourg z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 318 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 62 m², a domy - 77 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup à Hambourg. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag