Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty we Frankfurcie nd Menem - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty we Frankfurcie nd Menem - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty we Frankfurcie nd Menem

Frankfurt nad Menem
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 16
DALSZE INFORMACJE »

Frankfurt nad Menem: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Oberrad
65 m² Apartament
2 2
Oberrad, Frankfurt am Main Süd, Frankfurt nad Menem
od 645 zł
za noc
Nocleg Bockenheim
35 m² Nocleg
2 1
Bockenheim, Innenstadt I, Frankfurt nad Menem
od 352 zł
za noc
Nocleg Bockenheim
-58%
25 mar - 1 kwi
50 m² Nocleg
2 1
Bockenheim, Innenstadt I, Frankfurt nad Menem
od 399 zł 951 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Oberrad
wifi
65 m² Apartament
2 2
Oberrad, Frankfurt am Main Süd, Frankfurt nad Menem
od 645 zł
za noc
Nocleg wifi Bockenheim
wifi
35 m² Nocleg
2 1
Bockenheim, Innenstadt I, Frankfurt nad Menem
od 352 zł
za noc
Nocleg wifi Bockenheim
-58%
25 mar - 1 kwi
wifi
50 m² Nocleg
2 1
Bockenheim, Innenstadt I, Frankfurt nad Menem
od 399 zł 951 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Gallus
Balkon/Patio
75 m² Apartament
4 1
Gallus, Innenstadt I, Frankfurt nad Menem
od 567 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Gallus
Balkon/Patio
69 m² Apartament
4 1
Gallus, Innenstadt I, Frankfurt nad Menem
od 549 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Gallus
Kuchnia
Apartament
5 4
Gallus, Innenstadt I, Frankfurt nad Menem
od 1.610 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartament wakacyjny we Frankfurcie nad Menem - odkryj najciekawsze atrakcje miasta

Frankfurt nad Menem to piąte pod względem rozmiaru miasto w Niemczech. Leżące w Hesji miasto słynie z targów, licznych zabytków i pięknych okolic. Decydując się na apartament wakacyjny we Frankfurcie nad Menem, warto wziąć pod uwagę fakt, iż miasto stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Dzięki temu można łatwo dojechać tam zarówno autostradą, jak i koleją z różnych stron Niemiec, a także z innych krajów. Nie sposób pominąć również portu lotniczego, który uchodzi za jeden z największych na świecie. Z tego względu wielu podróżników decyduje się na noclegi we Frankfurcie nad Menem, traktując miasto jako punkt przesiadkowy. Bez względu na to, czy planujesz dłuższy urlop, czy jedynie krótki pobyt, z pewnością nie będziesz się tam nudzić!

Apartament wakacyjny we Frankfurcie nad Menem - poznaj symbole miasta

Dom wakacyjny we Frankfurcie nad Menem to znakomita okazja, by lepiej poznać jego znaki rozpoznawcze. Miasto uchodzi za siedzibę finansjery, bywa także nazywane europejskim Nowym Jorkiem. Nie bez przyczyny - centrum wyróżnia się licznymi drapaczami chmur, w których siedzibę ma między innymi Europejski Bank Centralny. By podziwiać imponującą panoramę centrum, warto wjechać na górę Main Tower. To jeden z najwyższych budynków, który liczy aż 56 pięter. Chcąc poczuć atmosferę starego miasta, warto zdecydować się na domek wakacyjny we Frankfurcie w jednej ze dzielnic, w których zachowały się przedwojenne zabudowania. Warto wziąć pod uwagę rejon Bornheim, w którym nie brakuje komfortowych noclegów. Ponadto dobrym pomysłem jest odwiedzenie licznych zabytków takich jak Stara Opera czy katedra św. Bartłomieja. Trzeba mieć jednak świadomość, że są to budowle zrekonstruowane po wojennych bombardowaniach. Miłośnicy literatury chętnie wykorzystają nocleg we Frankfurcie nad Menem, by na własne oczy zobaczyć Dom Goethego. Autor Fausta wychowywał się w kamienicy, która obecnie pełni funkcję muzeum. Można zobaczyć tam osobiste przedmioty mistrza, aby uzmysłowić sobie, w jakich wnętrzach przebywał i tworzył pierwsze dzieła.

Poznaj lokalne przysmaki i tradycje regionu

Apartament wakacyjny we Frankfurcie nad Menem to również doskonała okazja, by zgłębić lokalną kulturę i tradycje kulinarne. Miasto słynie z cydru, który nazywany jest tam winem jabłkowym. Okolica znana jest z uprawy sadów, w których pozyskuje się ponad 70 odmian jabłek wykorzystywanych do produkcji cydru. Ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu może być wizyta w jednej z plantacji położonych na peryferiach miasta. Można spróbować tam cydru prosto od lokalnego wytwórcy. By skosztować innych tamtejszych specjałów, warto zarezerwować domek wakacyjny we Frankfurcie nad Menem w pierwszej połowie listopada. Obchody dnia św. Marcina to okazja, by spróbować gęsiny w wielu wydaniach. Smakosze polecają w szczególności tę tradycyjną, nadziewaną kasztanami.

Wakacje w górach Taunus

Oprócz atrakcji, które czekają na ciebie w centrum, warto zapoznać się również z urokliwą okolicą. Dom wakacyjny we Frankfurcie nad Menem położony na uboczu to znakomita okazja, by cieszyć się aktywnymi wakacjamiw górach. Miasto położone jest po obu stronach rzeki Men, u podnóża pasma górskiego Taunus. Co ciekawe, stanowi ono część Reńskich Gór Łupkowych i słynie z licznych kurortów. Jako że nie są to wysokie góry, można bez obaw zaplanować wspinaczkę z dziećmi. Domki wakacyjne we Frankfurcie nad Menem to także znakomita okazja, by zaplanować wycieczkę do słynnych winnic Rheingau. Warto wybrać się również na krótki wypad do uzdrowisk położonych w obrębie pasma Taunus. Do najbardziej znanych należą Wiesbaden oraz Bad Soden am Taunus.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania we Frankfurcie nd Menem?

Apartamenty i prywatne pokoje to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych we Frankfurcie nd Menem. Z ponad 16 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi we Frankfurcie nd Menem?

Ceny we Frankfurcie nd Menem rozpoczynają się od 352 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (39 m²) lub prywatne pokoje (20 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty we Frankfurcie nd Menem?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty we Frankfurcie nd Menem o średniej cenie 1.003 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup we Frankfurcie nd Menem. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

image-tag