Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty nad Jeziorem Bodeńskim

Jezioro Bodeńskie
Dowolne daty
2 gości
Jezioro Bodeńskie stanowi granicę dla aż trzech krajów: Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Akwen słynie z wyjątkowo czystego powietrza, a także niemal krystalicznej wody. Urlopowe mieszkanie nad Jeziorem Bodeńskim na pewno warto więc zarezerwować na wakacje żeglarskie.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje nad Jeziorem Bodeńskim?

Jezioro Bodeńskie: Nasze rekomendacje dla Państwa

Apartament Friedrichshafen 2
Apartament
2 1
Friedrichshafen, Powiat Jezioro Bodeńskie, Niemcy
4,9 / 5
„Znakomity“
od 2.994 zł
za 1 tydzień
Apartament Unteruhldingen 2
Apartament
2 1
Unteruhldingen, Uhldingen-Mühlhofen, Niemcy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.202 zł
za 1 tydzień
Apartament Insel 10
Apartament
10 2
Insel, Lindau, Niemcy
4,9 / 5
„Znakomity“
od 8.808 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Reichenau
Balkon/Patio
Apartament
2 1
Reichenau, Powiat Konstancja, Niemcy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 5.173 zł
za 1 tydzień
Apartament Balkon/Patio Moos
Balkon/Patio
Apartament
4 1
Moos, Powiat Konstancja, Niemcy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.108 zł
za 1 tydzień
Apartament Balkon/Patio Daisendorf
Balkon/Patio
100 m² Apartament
6 3
Daisendorf, Powiat Jezioro Bodeńskie, Niemcy
4,6 / 4
„Wybitny“
od 3.898 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Noclegi z wifi

Apartament wifi Insel
wifi
Apartament
6 2
Insel, Lindau, Niemcy
4,8 / 5
„Znakomity“
od 3.775 zł
za 1 tydzień
Apartament wifi Bad Schachen
wifi
Apartament
2 1
Bad Schachen, Lindau, Niemcy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.517 zł
za 1 tydzień
Apartament wifi Moos
wifi
37 m² Apartament
3 1
Moos, Powiat Konstancja, Niemcy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.856 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Mühlhofen
Kuchnia
62 m² Apartament
2 2
Mühlhofen, Uhldingen-Mühlhofen, Niemcy
4,7 / 4
„Wybitny“
od 2.517 zł
za 1 tydzień
Apartament Kuchnia Sipplingen
Kuchnia
Apartament
4 2
Sipplingen, Powiat Jezioro Bodeńskie, Niemcy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.674 zł
za 1 tydzień
Apartament Kuchnia Kressbronn am Bodensee
Kuchnia
Apartament
2 1
Kressbronn am Bodensee, Powiat Jezioro Bodeńskie, Niemcy
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.731 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Akwen ma niemal 540 kilometrów kwadratowych i należy do największych jezior na kontynencie, zatem naprawdę można tam poczuć wiatr w żaglach. Przy tym trudno sobie wyobrazić piękniejsze tło do uprawiania tego sportu, gdyż większość czasu na żeglarzy spoglądają szczyty północnego pasma Alp. Nic dziwnego, że jezioro tak często występuje w popkulturze. Janusz Zaorski nakręcił film opowiadający o tym regionie, natomiast Mike Oldfield poświęcił akwenowi jedną ze swoich piosenek.

Dom wakacyjny nad Jeziorem Bodeńskim – nie tylko dla amatorów sportów wodnych

Nie tylko żeglarze i miłośnicy innych sportów wodnych chętnie decydują się na noclegi nad Jeziorem Bodeńskim. Można wybrać luksusowe zakwaterowanie nad jego brzegiem, by po prostu rozkoszować się widokami i relaksować się na licznych plażach. Jeśli nie chcesz wypożyczać łodzi czy motorówki, możesz zdecydować się na rejs statkiem, by podziwiać z nowej perspektywy jedno z najpiękniejszych jezior na świecie. Na akwenie znajduje się kilka dużych wysp oraz niezliczone zatoki i zatoczki. Im też warto poświęcić nieco czasu. Nocleg nad Jeziorem Bodeńskim to również ciekawa propozycja dla smakoszy. W okolicach jeziora, zwłaszcza po niemieckiej stronie, znajduje się mnóstwo światowej sławy winnic. W Austrii oraz Szwajcarii warto natomiast spróbować serów wytwarzanych tradycyjnymi metodami w małych, regionalnych serowniach. Każdy, kto na apartamenty nad Jeziorem Bodeńskim zdecyduje się wiosną lub latem, zobaczy z kolei niesamowite dywany kwiatów, które będą widoczne zwłaszcza na wyspach jeziora oraz na alpejskich zboczach.

Wypoczynek nad Jeziorem Bodeńskim – co warto zwiedzać?

Dom wakacyjny nad Jeziorem Bodeńskim zapewnia nie tylko naturalne atrakcje. Do największych okolicznych miast należy niemiecka Konstancja. Tam warty uwagi jest port nad jeziorem, a także starówka, gotyckie kościoły czy bramy miejskie. Na każdym turyście wrażenie zrobi też bez wątpienia bawarskie Lindau. Zabytkowa część tego miasta jest wyjątkowo malowniczo położona na wyspie nad jeziorem. Miłośnicy lotnictwa i motoryzacji z kolei na pewno odwiedzą niemieckie Friedrichshafen, również leżące nad brzegiem akwenu. To tam przed wojną fabrykę miała firma Zeppelin, a także powstawały luksusowe auta marki Maybach. Dziś w mieście działają linie Deutsche Zeppelin-Reederei, które umożliwiają lot sterowcem, między innymi właśnie nad słynnym jeziorem. Po austriackiej stronie najlepiej zajrzeć do Bregencji, która leży u stóp góry Pfänder. Niewiele jest miejsc na świecie, w których z ciepłego, piaszczystego kąpieliska można się dostać w około godzinę na zaśnieżony szczyt. A tego właśnie można się spodziewać podczas wizyty w Bregencji. Również w Szwajcarii w okolicach jeziora jest bardzo dużo ciekawych i uroczych miast oraz miasteczek, takich jak na przykład Arbon, Horn, Egnach czy Kreuzlingen. Dom wakacyjny nad Jeziorem Bodeńskim to zatem niezwykle uniwersalna propozycja na urlop. Można tam żeglować, a także podziwiać górskie szczyty. Cieszyć się wspaniałą naturą, poznawać historię cudów inżynierii oraz zwiedzać pięknie położone miasta. Niezależnie od zainteresowań i wymagań nikt nie będzie zawiedziony, jeśli zdecyduje się na kwatery nad Jeziorem Bodeńskim.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania nad Jeziorem Bodeńskim?

Apartamenty i hotele to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych nad Jeziorem Bodeńskim. Z ponad 881 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi nad Jeziorem Bodeńskim?

Z Casamundo nad Jeziorem Bodeńskim znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 229 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (60 m²) i hotele (30 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty nad Jeziorem Bodeńskim?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania nad Jeziorem Bodeńskim. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 597 zł za noc.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie apartamenty mieszczą 4 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup nad Jeziorem Bodeńskim. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag