Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lesie Teutoburskim - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lesie Teutoburskim - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lesie Teutoburskim

Las Teutoburski
Dowolne daty
Goście
Pomiędzy rzeką Wezerą a rzeką Ems leży wspaniały Las Teutoburski nazywany zielonym kręgosłupem wchodniej Westfalii. Obejmuje takie okręgi jak: Padeborner Land, Lipperland, Region Bielefeld, Kulturland Kreis Höxter Land, Mühlenkreis Minden-Lübbecke i Wittekindsland Herford.
DALSZE INFORMACJE »

Las Teutoburski: Nasze rekomendacje dla ciebie

Resort Husen
-22%
5 mar - 12 mar
85 m² Resort
5 3
Husen, Lichtenau, Niemcy
od 405 zł 520 zł
za noc
Resort Husen
-24%
6 lis - 13 lis
50 m² Resort
4 2
Husen, Lichtenau, Niemcy
od 347 zł 456 zł
za noc
Dom Rott
75 m² Dom
5 3
Rott, Extertal, Niemcy
3,6 / 5,0
„Dobry“
od 388 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Dom Sauna Rott
-20%
15 sty - 22 sty
Sauna
Dom
6 3
Rott, Extertal, Niemcy
od 392 zł 490 zł
za noc
Apartament Sauna Rott
-21%
8 sty - 15 sty
Sauna
Apartament
6 3
Rott, Extertal, Niemcy
od 392 zł 497 zł
za noc
Dom Sauna Rott
Sauna
72 m² Dom
5 3
Rott, Extertal, Niemcy
od 323 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z wifi

Apartament wifi Schwalenberg
wifi
Apartament
5 2
Schwalenberg, Schieder-Schwalenberg, Niemcy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 299 zł
za noc
Dom wifi Schieder
wifi
Dom
6 3
Schieder, Schieder-Schwalenberg, Niemcy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 622 zł
za noc
Apartament wifi Kirchlengern
wifi
Apartament
4 1
Kirchlengern, Powiat Herford, Niemcy
od 357 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Rott
Kominek
72 m² Dom
5 3
Rott, Extertal, Niemcy
od 323 zł
za noc
Apartament Kominek Blomberg
-43%
6 lis - 13 lis
Kominek
89 m² Apartament
5 2
Blomberg, Powiat Lippe, Niemcy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 371 zł 653 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty Las Teutoburski i domki letniskowe Las Teutoburski

Okolica zachwyca bogatą fauną i florą, która skomponowana jest w dwa parki krajobrazowe: Południowy Las Teutoburski-góry Eggegebirge i Północny Las Teutoburski-góry Wiehengebire. Kraina bogata jest także w lecznicze źródła, dlatego wiele tutaj wspaniałych kurortów i uzdrowisk. Wybierając się w te okolice zapewnimy wam domki letniskowe Las Teutoburski i apartamenty Las Teutoburski w prawie każdej miejscowości regionu. Kraina ta jest niesamowicie interesująca. W Oldensdorfie znajduje się na przykład największu amatorski teleskop w Europie. Tutaj też możecie przespacerować się po Planetenweg. Las Teutobusrki to także obszar przepełniony romantyzmem . Wybierając sie na wycieczkę, zachwycą was wspaniałe wiatraki rozsiane po okolicy. Raz do roku odbywają się dni Młynarzy i Piekarzy, które stanowią szczególną atrakcję dla turystów. Romantyczną idyllę rozsławia również jedna z hiszpańskich wysp. Rozsiane są po całym obszarze wspaniałe wiatraki zapraszają na wakacje na Majorkę. Tuż obok leży również znacznie mniejsza ale także niesamowicie malownicza wyspa Ibiza.

Urlop w Lesie Teutoburskim - niezapomniane wrażenia

W samym centrum regionu leży cudowne miasto Bielefeld, które jest tętniącą życiem metropolią. Ta nietypowa uniwersytecka miejscowość przyciąga każdego sezony tysiące nowych turystów jak i ludzi biznesu. Odbywają się tu bowiem ważne kongresy i konferencje. Domki letniskowe Las Teutoburski i apartamenty Las Teutoburski to fantastyczne miejsce noclegowe na wakacje z rodziną czy też z przyjaciółmi. W Bielefeld porwie was do tańca Karnawał Kultur (Carnival der Kulturen). Szaleńcze wygłupy błaznów będziecie mogli natomiast obejrzeć podczas Burg-Spektakulum, odbywającym się na zamku. Innym, interesującym wydarzeniem jest Noc Kultury- „Nachtansichten”, gdzie wszystkie kościoły, muzea i galerie są otwarte do białego rana. Bielefeld jest nie tylko atrakcyje wiosną czy latem. To także wspaniałe miasto na urlop zimowy. Warto wówczas wybrać się na Jarmark Bożonarodzeniowy, który swoją świąteczną, karadamonowo- cynamonową aurą pozytywnie was „zniewoli”.

W Lesie Teutoburskim pozostawili swój ślad pradawni Germanie i Rzymianie. Po dziś dzień stoją wzniosłe obiekty kultu i religii. Przykładem mogą być tutaj skały Externsteine, które stanowią unikalny zabytek przyrody i kultury. Mnisi, zakonnicy i ojcowie kościoła odegrali kluczową rolę w historii tego regionu. Jeżeli jesteście już na drodze zwiedzania naszych sąsiadów to proponujemy wam wyjazd na Słowację do Koszyc lub do Trnawy.
 

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Lesie Teutoburskim?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Lesie Teutoburskim są hotele oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 1.810 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Lesie Teutoburskim?

Wyszukując zakwaterowanie w Lesie Teutoburskim z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 184 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 27 m², a apartamenty - 68 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Lesie Teutoburskim?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Lesie Teutoburskim o średniej cenie 502 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Lesie Teutoburskim. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag