Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Nadrenii-Palatynat

Nadrenia-Palatynat
Dowolne daty
2 gości
W środkowo-zachodniej części Niemiec leży Nadrenia Palatyn. W skład jej obszaru wchodzą takie regiony jak: Hesja Nadreńska, Nadrenia Środkowa-Lahn, Mozela-Saara, Eifel, Hunsrück, Ahr, Westerwald, Palatynat i Naheland. Kraina Eifel słynna jest z jezior, wypełniających dawne, wulkaniczne kratery.
DALSZE INFORMACJE »

Nadrenia-Palatynat: Nasze rekomendacje dla Państwa

Apartament Emmelshausen 2
67 m² Apartament
2 1
Emmelshausen, Powiat Rhein-Hunsrück, Nadrenia-Palatynat
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.405 zł
za 1 tydzień
Apartament Heißer Stein 4
111 m² Apartament
4 2
Heißer Stein, Reil, Nadrenia-Palatynat
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.234 zł
za 1 tydzień
Apartament Heyweiler 4
58 m² Apartament
4 2
Heyweiler, Beltheim, Nadrenia-Palatynat
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.553 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Kröv
wifi
30 m² Apartament
3 1
Kröv, Powiat Bernkastel-Wittlich, Nadrenia-Palatynat
4,7 / 4
„Wybitny“
od 1.564 zł
za 1 tydzień
Apartament wifi Spay
wifi
96 m² Apartament
4 1
Spay, Powiat Mayen-Koblenz, Nadrenia-Palatynat
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.819 zł
za 1 tydzień
Apartament wifi Altstadt
wifi
52 m² Apartament
6 1
Altstadt, Koblencja, Nadrenia-Palatynat
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.405 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Dom Sauna Elkhausen
Sauna
102 m² Dom
4 2
Elkhausen, Katzwinkel, Nadrenia-Palatynat
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.756 zł
za 1 tydzień
Dom Sauna Enkirch
Sauna
210 m² Dom
12 7
Enkirch, Powiat Bernkastel-Wittlich, Nadrenia-Palatynat
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 3.830 zł
za 1 tydzień
Dom Sauna Lünebach
Sauna
340 m² Dom
16 7
Lünebach, Powiat Eifel Bitburg-Prüm, Nadrenia-Palatynat
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 4.795 zł
za 1 tydzień
Zobacz inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Heyweiler
Ogród
58 m² Apartament
4 1
Heyweiler, Beltheim, Nadrenia-Palatynat
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.553 zł
za 1 tydzień
Apartament Ogród Rennerod
Ogród
55 m² Apartament
4 1
Rennerod, Powiat Westerwald, Nadrenia-Palatynat
4,5 / 4
„Wybitny“
od 1.181 zł
za 1 tydzień
Apartament Ogród Morbach
Ogród
90 m² Apartament
4 2
Morbach, Powiat Bernkastel-Wittlich, Nadrenia-Palatynat
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.405 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Rezerwując sobie domki letniskowe Nadrenia-Palatyn czy też apartamenty Nadrenia-Palaltyn, będziecie zachwyceni wspaniałością przyrody jaka tu występuje. Kochający rozrywkę i ryzyko odnajdą swoje miejsce w Bad Neuenahr, gdzie znajduje się kasyno.

W kraju tym, bogatym w historię i kulturę, odnajdziecie relikty jeszcze z czasów rzymskich. Nie oznacza to jednak, że region ten zatrzymał się w miejscu. Wręcz przeciwnie, albowiem na przykładach takich miast jak Moguncja czy Koblencja, możemy stwierdzić, że Nadrenia-Palatyn idzie krok w krok z duchem nowoczesności. Wyżej wymieniona Koblencja jest miastem o międzynarodowym znaczeniu. W sercu Starówki mieści się Muzeu Środkowej Nadrenii. Zachwycą was eksponaty wywodzące się z epoki nowożytnej a także nadreńskiego romantyzmu. Ukoronowaniem tego ostatniego jest pałac i zamek Stolzenfels. Decydując się na urlop w tych okolicach i rezerwując domki letniskowe Nadrenia-Palatyn czy apartamenty Nadrenia-Palatyn, zapragniecie pozostać tutaj znacznie dłużej. Warto wybrać się na promenadę nadreńską. Wczesną wiosną kwitnący dziedziniec w kompleksie cesarzowej Augusty wygląda naprawdę spektakularnie. Przepiękne barokowe budowle znajdziecie w Moguncji (Mainz). To tętniące życiem miasto spodoba się na pewno tym wszystkim, których interesuje sztuka współczesna. Zapraszamy was do Mogunckiego Teatru Niezależnego, gdzie będziecie mogli wziąść udział w eksperymentalych spektaklach muzycznych i teatralnych. Zaskakujące inscenizacje i zwariowane przedstawienia to symbole mogunckiej sceny artystycznej. Kultowym artyzmem, który również odnalazł tu „domizil” jest kabaret. Jeżeli lubicie taką forme rozrywki to zapraszamy was również na wakacje do Krakowa. W tym tętniącym artystycznie mieście również czekają na was fantastyczne domki letniskowe i apartamenty.

Nadrenia-Palatyn - przyjedź i daj się oczarować pięknem krajobrazu

Pół godziny drogi z Moguncji leży Woramcja, której przeszłość jest niesamowiecie barwna i bogata w wydarzenia. Należy również do najstarszych miast w Niemczech. W 1495 roku na przykład miało tu miejce posiedzenie Reichstagu a w 1521 roku Martin Luther ogłosił przed cesarzem autorstwo swoich pism. Będąc w tym regionie warto skorzystać z oferty rekreacyjno-lecznieczej w Idar-Oberstein. To miasto słynie także z kamieni szlachetnych i z największej na świecie beczki z winem. Nie obędzie się również od posmakowania regionalych potraw. Palatyn słynie z Pfälzer Saumagen, który nafaszerowany jest kiełbasą, świeżym mięsem wieprzowym, ziemniakami, warzywami i do tego ostro przyprawiony. Podawany zazwyczaj z przepyszną, kiszoną kapustą. Kolejnym smakołykiem jest ciasto kartoflane Westerwälder Dippekuchen z musem jabłkowym. Region znany jest również na całym świecie z produkcji wina. Oczywiście wyśmienietym smakiem dobrego wina można się rozkoszować także we Francji. Polecamy tu szczególnie sąsiedni region - Alzacja. Planujecie jednak wyjazd do krajów śródziemnomorskich? Zapraszamy was do Chorwacji, na słoneczną i wspaniałą wyspę Iz lub na wyspę Kolocep.
 

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Nadrenii-Palatynat?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Nadrenii-Palatynat są apartamenty i domy. Dzięki ponad 4.075 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Nadrenii-Palatynat?

Wyszukując zakwaterowanie w Nadrenii-Palatynat z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 169 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 65 m², a domy - 111 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Nadrenii-Palatynat?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Nadrenii-Palatynat o średniej cenie 463 zł za noc.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie apartamenty mieszczą 4 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Nadrenii-Palatynat. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag