Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dusseldorfie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dusseldorfie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dusseldorfie

Dusseldorf
Dowolne daty
Goście
Nad dolnym Renem, przy delcie rzeki Düssel, zbudowane między innymi na piaskach, glinie i żwirze – leży jedno z większych miast zachodnich Niemiec, Düsseldorf.
DALSZE INFORMACJE »

Dusseldorf: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Unterrath
-90%
18 cze - 25 cze
166 m² Apartament
8 4
Unterrath, Stadtbezirk 6, Dusseldorf
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 18.828 zł 191.150 zł
za noc
Apartament Reisholz
-67%
27 lis - 4 gru
Apartament
5 2
Reisholz, Stadtbezirk 9, Dusseldorf
od 662 zł 1.978 zł
za noc
Nocleg Friedrichstadt
-18%
11 gru - 18 gru
Nocleg
2 1
Friedrichstadt, Stadtbezirk 3, Dusseldorf
od 226 zł 275 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Unterrath
-45%
18 cze - 25 cze
wifi
166 m² Apartament
8 4
Unterrath, Stadtbezirk 6, Dusseldorf
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 18.882 zł 34.203 zł
za noc
Apartament wifi Reisholz
-67%
20 gru - 27 gru
wifi
Apartament
5 2
Reisholz, Stadtbezirk 9, Dusseldorf
od 662 zł 1.978 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Unterrath
Kuchnia
Apartament
6 1
Unterrath, Stadtbezirk 6, Dusseldorf
od 1.977 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Eller
Balkon/Patio
65 m² Apartament
4 1
Eller, Stadtbezirk 8, Dusseldorf
od 378 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Düsseltal
Balkon/Patio
37 m² Apartament
2 1
Düsseltal, Stadtbezirk 2, Dusseldorf
od 281 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Ratingen
Balkon/Patio
Apartament
4 1
Ratingen, Powiat Mettmann, Niemcy
od 346 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki letniskowe Düsseldorf i apartamenty Düsseldorf – wymarzone wczasy dla całej rodziny

Niegdyś osada farmerska i rybacka, teraz duże miasto nad Renem - pierwsza o nim wzmianka pochodzi z roku 1135 (wtedy jeszcze pod nazwą Dusseldorp). Natomiast w roku 1946 miasto Düsseldorf zostało stolicą utworzonego wówczas kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia. Jest też jednym z największych miast Zagłębia Ruhry. Należy również wspomnieć, iż Düsseldorf jest miastem w którym znajduje się największa giełda w kraju. Proponujemy Państwu poznanie tego interesującego miasta, o wielu twarzach. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe apartamenty Düsseldorf oraz przestronne i bardzo wygodne domki letniskowe Düsseldorf. Wybór którejkolwiek z zaproponowanych przez nas opcji zakwaterowania z całą pewnością przyczyni się do tego, iż wakacje Państwa będą ciekawe i niezapomniane. Dodatkowo warto wybrać się przy odrobinie wolnego czasu do Winterberg, gdzie odbywają się coroczne konkursy w skokach narciarskich.

Wakacje Düsseldorf – między historią a muzyką elektroniczną


Düsseldorf jest jednym z najbogatszych miast Niemiec i na pierwszy rzut oka wydaje się być miastem biznesu, gdzie prym wiodą banki i inne instytucje finansowe. Jednak nie jest to cała prawda o tym fascynującym mieście. Apartamenty Düsseldorf pozwolą Państwu poznać również tę drugą stronę miasta – jego wspaniałe zabytki. Na szczególną uwagę Państwa zasługują z pewnością gotycki kościół św. Lamberta (St. Lambertus) z trzynastego wieku oraz kościół barokowy św. Andrzeja (Andreaskirche) z początku wieku siedemnastego. Natomiast w dzielnicy Kaiserswerth znajdziecie Państwo ruiny zamku cesarskiego. Godnym polecenia jest również pałacyk myśliwski (Schloß Jägerhof) z osiemnastego wieku. Jego dodatkowym walorem jest fakt, iż obecnie znajduje się tam Muzeum Goethego (Goethe-Museum). Na Rynku zaś spągląda z wysoka na turystów sam książę Jan Wilhelm, stojąc na swoim cokole pochodzącym z roku 1711.

Düsseldorf to również miasto kultury i rozrywki. Spacerując promenadą nad Renem (Rheinuferpromenade), napotkacie Państwo przeróżne restauracje, bary, piwiarnie i kafejki. A zakotwiczone przy nadbrzeżu statki wycieczkowe zapraszają turystów na romantyczne rejsy po Renie. Domki letniskowe Düsseldorf pozwolą Państwu skorzystać ze wszystkich tych atrakcji. Düsseldorf to również miasto gdzie powstał jeden z najbardziej znanych niemieckich zespołów grających muzykę elektroniczną – Kraftwerk. Również stąd pochodzi znany zespół metalowy – Warlock. Amatorzy nieco innego gatunku muzyki z pewnością docenią repertuar słynnej Opery miasta Düsseldorf.

Jeżeli chcą Państwo zwiedzić również inne ciekawe miejscowości w Niemczech zapraszamy również na wakacje Munster, wczasy Ulm, urlop Rostock lub wypoczynek Lübeck. Polecamy również nasze komfortowe domki letniskowe Dortmund i apartamenty Kolonia. Wybór należy do Państwa.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Dusseldorfie?

Hotele i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Dusseldorfie. Z ponad 1.471 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Dusseldorfie?

Wyszukując zakwaterowanie w Dusseldorfie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 226 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 28 m², a apartamenty - 61 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Dusseldorfie?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Dusseldorfie. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 810 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Dusseldorfie. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag