Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dusseldorfie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dusseldorfie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dusseldorfie

Dusseldorf
Dowolne daty
Goście
Nad dolnym Renem, przy delcie rzeki Düssel, zbudowane między innymi na piaskach, glinie i żwirze – leży jedno z większych miast zachodnich Niemiec, Düsseldorf.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Nocleg  Altstadt
Balkon/Patio
35 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Altstadt, Stadtbezirk 1, Dusseldorf
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 631 zł
za noc
Nocleg  Altstadt
Balkon/Patio
39 m² Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Altstadt, Stadtbezirk 1, Dusseldorf
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 696 zł
za noc
Apartament  Ratingen
Balkon/Patio
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Ratingen, Powiat Mettmann, Niemcy
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 327 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z wifi

Apartament  Oberbilk
-40%
3 lut - 10 lut
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
165 m² Apartament ∙ 10 gości ∙ 2 sypialnie
Oberbilk, Stadtbezirk 3, Dusseldorf
od 2.009 zł 3.331 zł
za noc
Apartament  Golzheim
wifi
100 m² Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Golzheim, Stadtbezirk 1, Dusseldorf
od 1.146 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament  Ratingen
Kuchnia
105 m² Apartament ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Ratingen, Powiat Mettmann, Niemcy
od 1.108 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dusseldorf: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dusseldorf: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 140 zł za noc

Nocleg Friedrichstadt
35 m² Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Friedrichstadt, Stadtbezirk 3, Dusseldorf
3,8 / 5,0
„Dobry“
od 431 zł
za noc
Nocleg Friedrichstadt
16 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Friedrichstadt, Stadtbezirk 3, Dusseldorf
3,8 / 5,0
„Dobry“
od 314 zł
za noc
Nocleg Altstadt
17 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Altstadt, Stadtbezirk 1, Dusseldorf
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 566 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Düsseldorf i apartamenty Düsseldorf – wymarzone wczasy dla całej rodziny

Niegdyś osada farmerska i rybacka, teraz duże miasto nad Renem - pierwsza o nim wzmianka pochodzi z roku 1135 (wtedy jeszcze pod nazwą Dusseldorp). Natomiast w roku 1946 miasto Düsseldorf zostało stolicą utworzonego wówczas kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia. Jest też jednym z największych miast Zagłębia Ruhry. Należy również wspomnieć, iż Düsseldorf jest miastem w którym znajduje się największa giełda w kraju. Proponujemy Państwu poznanie tego interesującego miasta, o wielu twarzach. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe apartamenty Düsseldorf oraz przestronne i bardzo wygodne domki letniskowe Düsseldorf. Wybór którejkolwiek z zaproponowanych przez nas opcji zakwaterowania z całą pewnością przyczyni się do tego, iż wakacje Państwa będą ciekawe i niezapomniane. Dodatkowo warto wybrać się przy odrobinie wolnego czasu do Winterberg, gdzie odbywają się coroczne konkursy w skokach narciarskich.

Wakacje Düsseldorf – między historią a muzyką elektroniczną


Düsseldorf jest jednym z najbogatszych miast Niemiec i na pierwszy rzut oka wydaje się być miastem biznesu, gdzie prym wiodą banki i inne instytucje finansowe. Jednak nie jest to cała prawda o tym fascynującym mieście. Apartamenty Düsseldorf pozwolą Państwu poznać również tę drugą stronę miasta – jego wspaniałe zabytki. Na szczególną uwagę Państwa zasługują z pewnością gotycki kościół św. Lamberta (St. Lambertus) z trzynastego wieku oraz kościół barokowy św. Andrzeja (Andreaskirche) z początku wieku siedemnastego. Natomiast w dzielnicy Kaiserswerth znajdziecie Państwo ruiny zamku cesarskiego. Godnym polecenia jest również pałacyk myśliwski (Schloß Jägerhof) z osiemnastego wieku. Jego dodatkowym walorem jest fakt, iż obecnie znajduje się tam Muzeum Goethego (Goethe-Museum). Na Rynku zaś spągląda z wysoka na turystów sam książę Jan Wilhelm, stojąc na swoim cokole pochodzącym z roku 1711.

Düsseldorf to również miasto kultury i rozrywki. Spacerując promenadą nad Renem (Rheinuferpromenade), napotkacie Państwo przeróżne restauracje, bary, piwiarnie i kafejki. A zakotwiczone przy nadbrzeżu statki wycieczkowe zapraszają turystów na romantyczne rejsy po Renie. Domki letniskowe Düsseldorf pozwolą Państwu skorzystać ze wszystkich tych atrakcji. Düsseldorf to również miasto gdzie powstał jeden z najbardziej znanych niemieckich zespołów grających muzykę elektroniczną – Kraftwerk. Również stąd pochodzi znany zespół metalowy – Warlock. Amatorzy nieco innego gatunku muzyki z pewnością docenią repertuar słynnej Opery miasta Düsseldorf.

Jeżeli chcą Państwo zwiedzić również inne ciekawe miejscowości w Niemczech zapraszamy również na wakacje Munster, wczasy Ulm, urlop Rostock lub wypoczynek Lübeck. Polecamy również nasze komfortowe domki letniskowe Dortmund i apartamenty Kolonia. Wybór należy do Państwa.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Dusseldorfie?

Apartamenty i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Dusseldorfie. Z ponad 16 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Dusseldorfie?

Wyszukując zakwaterowanie w Dusseldorfie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 140 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 133 m², a apartamenty - 165 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Dusseldorfie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 7 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag