Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rudawach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rudawach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rudawach

Rudawy
Dowolne daty
Goście
Jestecie na etapie planowania wakacji? Polecamy wam tysiące wspaniałych krain europejskich jak i zapewniamy w każdej okolicy komfortowy nocleg. Domki letniskowe, apartamenty, pensjonaty, chatki górskie czekają na was o każdej porze roku.
DALSZE INFORMACJE »

Rudawy: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Dorfstadt
-49%
19 wrz - 26 wrz
65 m² Dom
6 2
Dorfstadt, Falkenstein/Vogtl., Niemcy
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 236 zł 465 zł
za noc
Dom Wildbach
-52%
4 mar - 11 mar
40 m² Dom
3 1
Wildbach, Bad Schlema, Niemcy
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 143 zł 300 zł
za noc
Dom Schlettau
-17%
4 lis - 11 lis
50 m² Dom
4 2
Schlettau, Erzgebirgskreis, Niemcy
od 359 zł 431 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Dom Sauna Morgenröthe-Rautenkranz
-22%
11 mar - 18 mar
Sauna
38 m² Dom
4 2
Morgenröthe-Rautenkranz, Muldenhammer, Niemcy
od 418 zł 537 zł
za noc
Dom Sauna Morgenröthe-Rautenkranz
-18%
11 mar - 18 mar
Sauna
150 m² Dom
8 4
Morgenröthe-Rautenkranz, Muldenhammer, Niemcy
od 670 zł 818 zł
za noc
Dom Sauna Bärenwalde
Sauna
53 m² Dom
6 1
Bärenwalde, Crinitzberg, Niemcy
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 470 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z wifi

Dom wifi Wildbach
-52%
4 mar - 11 mar
wifi
40 m² Dom
3 1
Wildbach, Bad Schlema, Niemcy
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 143 zł 300 zł
za noc
Dom wifi Schlettau
-17%
4 lis - 11 lis
wifi
50 m² Dom
4 2
Schlettau, Erzgebirgskreis, Niemcy
od 357 zł 428 zł
za noc
Apartament wifi Pöhla
-24%
4 lis - 11 lis
wifi
80 m² Apartament
3 2
Pöhla, Schwarzenberg/Erzgeb., Niemcy
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 302 zł 399 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Dorfstadt
-49%
19 wrz - 26 wrz
Kominek
65 m² Dom
6 2
Dorfstadt, Falkenstein/Vogtl., Niemcy
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 236 zł 465 zł
za noc
Dom Kominek Eibenstock
-46%
4 mar - 11 mar
Kominek
71 m² Dom
4 1
Eibenstock, Erzgebirgskreis, Niemcy
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 202 zł 374 zł
za noc
Dom Kominek Trieb
-33%
16 wrz - 23 wrz
Kominek
50 m² Dom
2 1
Trieb, Falkenstein/Vogtl., Niemcy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 268 zł 401 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki letniskowe Rudawy i apartamenty Rudawy - niezapomniany wypoczynek

Możecie wybrać się na przykład do Bańskiej Bystrzycy czy spędzić urlop na wylegiwaniu się w promieniach słonecznych na hiszpańskiej Lanzarote. Nasi zachodni sąsiedzi przygotowali dla was również mnóstwo interesujących atrakcji.

Rudawy to wspaniały region, którym o każdej porze roku czeka na was wspaniały pakiet atrakcji. To pasmo górskie powstało ponad trzysta milionów lat temu. Rudawy były niegdyś najzamożniejszą krainą w Niemczech. Znajdowały się tu bowiem takie bogactwa mineralne jak: rudy cynku, kobaltu, rudy srebra, ołowiu i jeszcze innych metali. Wykopaliska pozostawiły na całym obszarze Rudaw znaczący ślad. Z wydobywanych bogactw wyrabiano przeróżne rzeczy. Rzemieślnicy, artyści i hutnicy pracowali w pocie czoła. To wpłynęło także na kształtowanie się kultury i historii. Przybywający tutaj turyści mogą zobaczyć na własne oczy jak wygląda kunszt snycerzy i tokarzy. To bardzo interesujące miejscena wakacje z rodziną a domki letniskowe Rudawy czy apartamenty Rudawy dadzą wam komfort i spokój. Region słyną także z produkcji zabawek, które stanowiły niegdyś ważne źródło dochodu. Te wszystki budynki, sztuczne jeziora , zapory i doliny mogą wam mnóstow opowiedzieć o historii i teraźniejszości Rudaw. Polecamy również nasze domki letniskowe i apartamenty w Chorwacji: Osijek, Sibenik, Dubrownik-Neretva, Wyspy Dalmacja, Split lub Zagrzeb.

Rudawy - piękne o każdej porze roku


W stu muzeach znajdziecie dokładniejsze informacje o przeszłości tej krainy. Jej symbolami są odręcznie strugane figurki, dziadki do orzechów i lichtarzyki o kształcie ludzi tzw. Räuchermännchen. Znane są również bożonarodzeniowe piramidy czy aniołki pełniące funkcję świeczników. W zimę odnajdą tu swój raj miłośnicy łyżwiarstwa, saneczkarstwa i narciarstwa. Mieszkańcy witają w tym okresie wszystkich turystów powiedzeniem „Glück auf!” i blaskiem adwentowych świec.

Głównym miastem Rudaw jest Chemnitz. Znajduje się tu wspaniały Kościół Zamkowy z 1136 roku i najstarszy zabytek w mieście- Czerwona Wieża. Warto wybrać się do Muzeum Króla Alberta, gdzie będziecie mogli podziwiać między innymi malarstwo ekspresjonistyczne i sztukę niemiecką lat powojennych. Miłośników książek Karola Maya, autora między innymi „Winnetou”i „Czarnego Mustanga” zapraszamy do jego rodzinnego miasta Hohenstein-Ernsthal. We Freibergu będziecie mogli zwiedzić skansen i kościół św. Piotra. A wiedzieliście, że Oberwiesenthal to najwyżej położone miasto w Niemczech? To także wspaniałe uzdrowisko i ośrodek sportów zimowych. Tutaj również czekają na was domki letniskowe Rudawy i apartamenty Rudawy. Niecałe dwie godziny drogi dzieli ten region od fantastycznej stolicy Czech- Pragi. Znacznie bliżej, można stwierdzić nawet, że tuż za rogiem znajduje się równie wspaniały Kraj Karlowarski.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Rudawach?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Rudawach. Z ponad 453 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Rudawach?

Z Casamundo w Rudawach znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 143 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (65 m²) i domy (128 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Rudawach?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Rudawach o średniej cenie 704 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Rudawach. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag