Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rudawach - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rudawach - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rudawach

Rudawy
Dowolne daty
Goście
Jestecie na etapie planowania wakacji? Polecamy wam tysiące wspaniałych krain europejskich jak i zapewniamy w każdej okolicy komfortowy nocleg. Domki letniskowe, apartamenty, pensjonaty, chatki górskie czekają na was o każdej porze roku.
DALSZE INFORMACJE »

Rudawy: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Cranzahl
-15%
16 paź - 23 paź
65 m² Apartament
2 2
Cranzahl, Sehmatal, Niemcy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 256 zł 302 zł
za noc
Apartament Obernaundorf
45 m² Apartament
4 2
Obernaundorf, Rabenau, Niemcy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 402 zł
za noc
Dom Annaberg-Buchholz
70 m² Dom
2 1
Annaberg-Buchholz, Erzgebirgskreis, Niemcy
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 300 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Apartament Kominek Fördergersdorf
Kominek
97 m² Apartament
5 2
Fördergersdorf, Tharandt, Niemcy
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 381 zł
za noc
Apartament Kominek Cranzahl
Kominek
160 m² Apartament
8 4
Cranzahl, Sehmatal, Niemcy
od 525 zł
za noc
Dom Kominek Klingenthal
Kominek
180 m² Dom
8 3
Klingenthal, Powiat Vogtland, Niemcy
od 1.375 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki z sauną

Apartament Sauna Falkenhain
-40%
13 sie - 20 sie
Sauna
45 m² Apartament
5 1
Falkenhain, Altenberg, Niemcy
od 386 zł 641 zł
za noc
Apartament Sauna Falkenhain
-47%
13 sie - 20 sie
Sauna
90 m² Apartament
7 1
Falkenhain, Altenberg, Niemcy
od 408 zł 764 zł
za noc
Apartament Sauna Falkenhain
-40%
21 lis - 28 lis
Sauna
45 m² Apartament
5 1
Falkenhain, Altenberg, Niemcy
od 386 zł 641 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z wifi

Apartament wifi Geyer
wifi
38 m² Apartament
2 1
Geyer, Erzgebirgskreis, Niemcy
od 255 zł
za noc
Apartament wifi Cranzahl
-24%
5 mar - 12 mar
wifi
80 m² Apartament
4 2
Cranzahl, Sehmatal, Niemcy
od 307 zł 402 zł
za noc
Dom wifi Königswalde
wifi
Dom
5 2
Königswalde, Erzgebirgskreis, Niemcy
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 380 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Rudawy i apartamenty Rudawy - niezapomniany wypoczynek

Możecie wybrać się na przykład do Bańskiej Bystrzycy czy spędzić urlop na wylegiwaniu się w promieniach słonecznych na hiszpańskiej Lanzarote. Nasi zachodni sąsiedzi przygotowali dla was również mnóstwo interesujących atrakcji.

Rudawy to wspaniały region, którym o każdej porze roku czeka na was wspaniały pakiet atrakcji. To pasmo górskie powstało ponad trzysta milionów lat temu. Rudawy były niegdyś najzamożniejszą krainą w Niemczech. Znajdowały się tu bowiem takie bogactwa mineralne jak: rudy cynku, kobaltu, rudy srebra, ołowiu i jeszcze innych metali. Wykopaliska pozostawiły na całym obszarze Rudaw znaczący ślad. Z wydobywanych bogactw wyrabiano przeróżne rzeczy. Rzemieślnicy, artyści i hutnicy pracowali w pocie czoła. To wpłynęło także na kształtowanie się kultury i historii. Przybywający tutaj turyści mogą zobaczyć na własne oczy jak wygląda kunszt snycerzy i tokarzy. To bardzo interesujące miejscena wakacje z rodziną a domki letniskowe Rudawy czy apartamenty Rudawy dadzą wam komfort i spokój. Region słyną także z produkcji zabawek, które stanowiły niegdyś ważne źródło dochodu. Te wszystki budynki, sztuczne jeziora , zapory i doliny mogą wam mnóstow opowiedzieć o historii i teraźniejszości Rudaw. Polecamy również nasze domki letniskowe i apartamenty w Chorwacji: Osijek, Sibenik, Dubrownik-Neretva, Wyspy Dalmacja, Split lub Zagrzeb.

Rudawy - piękne o każdej porze roku


W stu muzeach znajdziecie dokładniejsze informacje o przeszłości tej krainy. Jej symbolami są odręcznie strugane figurki, dziadki do orzechów i lichtarzyki o kształcie ludzi tzw. Räuchermännchen. Znane są również bożonarodzeniowe piramidy czy aniołki pełniące funkcję świeczników. W zimę odnajdą tu swój raj miłośnicy łyżwiarstwa, saneczkarstwa i narciarstwa. Mieszkańcy witają w tym okresie wszystkich turystów powiedzeniem „Glück auf!” i blaskiem adwentowych świec.

Głównym miastem Rudaw jest Chemnitz. Znajduje się tu wspaniały Kościół Zamkowy z 1136 roku i najstarszy zabytek w mieście- Czerwona Wieża. Warto wybrać się do Muzeum Króla Alberta, gdzie będziecie mogli podziwiać między innymi malarstwo ekspresjonistyczne i sztukę niemiecką lat powojennych. Miłośników książek Karola Maya, autora między innymi „Winnetou”i „Czarnego Mustanga” zapraszamy do jego rodzinnego miasta Hohenstein-Ernsthal. We Freibergu będziecie mogli zwiedzić skansen i kościół św. Piotra. A wiedzieliście, że Oberwiesenthal to najwyżej położone miasto w Niemczech? To także wspaniałe uzdrowisko i ośrodek sportów zimowych. Tutaj również czekają na was domki letniskowe Rudawy i apartamenty Rudawy. Niecałe dwie godziny drogi dzieli ten region od fantastycznej stolicy Czech- Pragi. Znacznie bliżej, można stwierdzić nawet, że tuż za rogiem znajduje się równie wspaniały Kraj Karlowarski.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Rudawach?

Apartamenty i hotele to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Rudawach. Z ponad 1.692 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Rudawach?

Z Casamundo w Rudawach znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 193 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (60 m²) i hotele (27 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Rudawach?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Rudawach o średniej cenie 475 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Rudawach. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag