Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Apartamenty Saksonia i domki letniskowe Saksonia

Saksonia
Dowolne daty
2 gości
W środkowo-wschodniej częsci Niemiec leży kraj związkowy Saksonia. Stolica znajduje się w Dreźnie i jest określana także mianem „Florencji nad Łabą”. Ten fantastyczny region przyciąga swoim niepowtarzalnym rzemiosłem, architekturą, kulturą, wspaniałymi miastami, kuchnią i historią.
DALSZE INFORMACJE »

Saksonia: Nasze rekomendacje dla Państwa

75 m² Apartament
4 2
Pirna, Powiat Sächsische Schweiz-Osterzgebirge, Saksonia
4,6 / 5
„Znakomity“
od 1.946 zł
za 1 tydzień
Apartament
3 1
Buehlau, Drezno, Saksonia
4,5 / 4
„Wybitny“
od 1.198 zł
za 1 tydzień
220 m² Dom
12 6
Sobrigau, Kreischa, Saksonia
4,6 / 5
„Znakomity“
od 6.729 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Balkon/Patio
60 m² Apartament
3 1
Heeselicht, Stolpen, Saksonia
4,7 / 5
„Znakomity“
od 1.497 zł
za 1 tydzień
Balkon/Patio
140 m² Dom
5 2
Waltersdorf, Großschönau, Saksonia
4,9 / 5
„Znakomity“
od 2.170 zł
za 1 tydzień
Balkon/Patio
45 m² Apartament
3 1
Schöna, Reinhardtsdorf-Schöna, Saksonia
4,6 / 5
„Znakomity“
od 884 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Przyjazny zwierzętom
150 m² Dom
6 3
Sobrigau, Kreischa, Saksonia
4,5 / 5
„Znakomity“
od 3.419 zł
za 1 tydzień
Przyjazny zwierzętom
55 m² Apartament
3 2
Loschwitz, Drezno, Saksonia
4,5 / 5
„Znakomity“
od 1.676 zł
za 1 tydzień
Przyjazny zwierzętom
82 m² Apartament
6 1
Rittersgrün, Breitenbrunn/Erzgeb., Saksonia
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.946 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne oferty

Domki z sauną

Sauna
50 m² Apartament
4 1
Kurort Jonsdorf, Jonsdorf, Saksonia
4,7 / 5
„Znakomity“
od 1.255 zł
za 1 tydzień
Sauna
Apartament
4 1
Schilbach, Schöneck/Vogtl., Saksonia
4,2 / 4
„Wybitny“
od 2.145 zł
za 1 tydzień
Sauna
Apartament
2 1
Schönfeld, Dippoldiswalde, Saksonia
4,5 / 4
„Wybitny“
od 36.657 zł
za 1 tydzień
Zobacz inne

Domki letniskowe Saksonia i apartamenty Saksonia znajdziecie we wszystkich miejscowościach i gwarantujemy, że w tej krainie szybko zapomnicie znaczenie słowa nuda. Zakochacie się także w regionalnej kuchni. Piczeń wołowa na dziko, placki ziemniaczano-twarogowe czy też kartoflanka rozpalą wasze zmysły smakowe. Odwiedzając stolicę Saksonii musicie koniecznie spróbować sernika drezdeńskiego czy też placka drożdzowego z bakaliami.

Pozostając w Dreźnie możecie zwiedzić zapierający dech w piersiach najwspanialszy budynek barokowy w mieście- Pałac Zwinger. Brama Koronna z fantastyczną, złoconą kopułą jest symbolem Drezna. Miłośników muzyki poważnej zapraszamy do Semperoper oraz do Filharmonii Drezdeńskiej (Dresdner Philharmonie). Wybierających się na wakcje do Drezna czeka na was moc atrakcji Po koniec czerwca odbywa się tutaj Festyn na brzegach Łaby. To w sumie gigantyczny festyn składający się z dwustu przeróżnych imprez. Odkryjecie tu wszystko: od spektakli teatralnych poprzez występy taneczne aż do odczytów i zabaw dla najmłodszych. Domki letniskowe Saksonia czy apartamenty Saksonia będą dla was wspaniałym dopełnieniem wypoczynku. Nie tylko się tu zrelaksujecie ale naładujecie intelektualnie. W maju zaprasza was w swoje progi najstarszy europejski festiwal jazzowy (Internationales Dixielandfestival). Dla poszukujących nowych wrażeń zapraszamy również na urlop do Salzburga lub do francuskiej Burgundii

Ulubione cele podróży (Saksonia)

Zawitajcie w nowoczesnej i rustykalnej Saksonii - niezapomniane wakacje

Inne, fantastyczne miasto w regionie Saksonii to Lipsk (Leipzig). W żyłach miasta płynie muzyka Bacha, Schumanna i Mendelssohna, do której przyśpiewuje chłopięcy chór Thomanerchor. Widok najpiękniejszego zabytku niemieckiego renesansu- Stary Ratusz, wprowadzi was w niemały zachwyt. Zapaleni czytelnicy cieszyć będą się na Lipskie Targi Książki a artystów na pewno zainteresuje zwiedzanie Muzeum Sztuk Pięknych. Rustykalne knajpki i oryginalne gospody czekają na was w Budziszynie- stolicy Łużyczan. Tutaj warto przespacerować się po niesamowitej starówce. Bijącym sercem Europy jest Zgorzelec (Görlitz). Ponad cztery tysiące budowli objętych jest tutaj ochroną. Niegdyś było to miasto kupców i sukienników. Dziś zwiedzicie tutaj między innymi kościół św. Bonifacego i Dom Studzienny na Placu Pocztowym. Warto przespacerować się po Nuskim Przedmieściu, które należy do najstarszej części Zgorzelca. Wielbiciele Roberta Schumanna mogą dowiedzieć się o nim znacznie więcej odwiedzając Zwickau, gdzie znajduje się jego dom rodzinny. Domki letniskowe Saksonia i apartamenty Saksonia są na wasz urlop idealnie przygotowane i czekają na rezerwacje. Nie tylko w Saksonii znajdziecie nasze miejsca noclegowe. Znajdziecie je również w każdym innym zakątku Europy. Zapraszamy was na przykład do Costa Blanca w Hiszpanii albo na wakacje na wyspę Kaprije w Chorwacji.
 

image-tag