Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dreźnie  - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dreźnie  - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dreźnie

Drezno
Dowolne daty
Goście
Choć dziś Drezno sprawia wrażenie na wskroś niemieckiego miasta, to niegdyś było ono słowiańską osadą. Wielokrotnie zresztą dzieje saksońskiej stolicy przeplatały się z historią Polski. To z tego miasta wywodzi się na przykład polski król August II Mocny.
DALSZE INFORMACJE »

Drezno: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Hosterwitz 2
45 m² Apartament
2 1
Hosterwitz, Drezno, Niemcy
od 2.901 zł
za 7 dni
Apartament Seevorstadt West 4
Apartament
4 1
Seevorstadt West, Altstadt, Drezno
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.955 zł
za 7 dni
Apartament Rockau 4
50 m² Apartament
4 1
Rockau, Helfenberg, Drezno
od 1.476 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Lockwitz
wifi
60 m² Dom
4 1
Lockwitz, Prohlis, Drezno
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.559 zł
za 7 dni
Apartament wifi Äußere Neustadt
-30%
18 wrz - 25 wrz
wifi
65 m² Apartament
4 2
Äußere Neustadt, Neustadt, Drezno
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.658 zł 752 zł
za 7 dni
Apartament wifi Buehlau
-43%
1 sty - 8 sty
wifi
24 m² Apartament
3 1
Buehlau, Drezno, Niemcy
od 2.104 zł 527 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Kaitz
Balkon/Patio
70 m² Apartament
4 1
Kaitz, Plauen, Drezno
od 2.173 zł
za 7 dni
Apartament Balkon/Patio Friedrichstadt
Balkon/Patio
55 m² Apartament
3 1
Friedrichstadt, Altstadt, Drezno
od 2.238 zł
za 7 dni
Apartament Balkon/Patio Loschwitz
Balkon/Patio
53 m² Apartament
3 1
Loschwitz, Drezno, Niemcy
od 2.132 zł
za 7 dni
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Löbtau
Kuchnia
40 m² Apartament
4 1
Löbtau, Cotta, Drezno
od 2.347 zł
za 7 dni
Apartament Kuchnia Lausa
Kuchnia
Apartament
4 1
Lausa, Weixdorf, Drezno
od 1.829 zł
za 7 dni
Apartament Kuchnia Äußere Neustadt
Kuchnia
64 m² Apartament
2 1
Äußere Neustadt, Neustadt, Drezno
od 2.590 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Dreźnie, czyli Florencji Północy

Dom wakacyjny w Dreźnie to jednak propozycja nie tylko dla miłośników historii. Urlop w tym mieście jest idealny na krótki wypoczynek, ale również na romantyczne wakacje. Można równie dobrze wykorzystać domki wakacyjne w Dreźnie po to, by spędzić czas w malowniczej Saksonii.

Dom wakacyjny w Dreźnie. Najwspanialsze zabytki

Wielki kompleks barokowy Zwinger, znajdujący się w samym sercu miasta, to jedna z najwspanialszych budowli nowożytnych świata. Warto przejść się po Galerii Sempera, podziwiać poszczególne pawilony oraz spędzić nieco czasu w pobliskich parkach. W Zwingerze można zobaczyć liczne wystawy - na przykład kolekcję ceramiki czy obrazy w galerii starych mistrzów, czyli Gemäldegalerie Alte Meister. W Dreźnie mieści się też wspaniały zamek Residenzschloss. Choć ma on 800-letnią historię, to został ostatecznie ukończony dopiero w 1899 roku. Drezno to również miasto wspaniałych kościołów, takich jak na przykład katedra Świętej Trójcy, kościół Marii Panny czy kościół Świętego Krzyża. Koniecznie trzeba się przespacerować po promenadzie Brühlsche Terrasse. Dobrze też przejść z tarasów mostem Carolabrücke na drugą stronę rzeki, podziwiać przepiękną panoramę miasta i po prostu odpocząć w pięknym parku Großer Garten. Oczywiście dom wakacyjny w Dreźnie warto także wynająć, aby zwiedzać muzea. Każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem w Dreźnie swoją siedzibę mają muzeum transportu, historii wojskowości, ale i muzeum higieny, poświęcone zdrowiu i medycynie. Wynajmując domek wakacyjny w Dreźnie, można liczyć więc na wiele różnorodnych atrakcji. Kolejnym argumentem za tym, aby zdecydować się na nocleg w Dreźnie, jest wyjątkowo żywa atmosfera tego miasta. Aglomeracja ostatnio szybko się rozwija i przyciąga wiele firm technologicznych. Często w Niemczech miasto jest nawet nazywane lokalną Doliną Krzemową. Z roku na rok Drezno rozwija się więc coraz dynamiczniej, a na ulicach czuć coraz większy optymizm.

Wakacje w Dreźnie. Co zobaczyć w okolicach?

apartamenty w mieście często wynajmują turyści, aby podziwiać światowej sławy zabytki. Jednak nie tylko samo Drezno jest bardzo interesujące, ale i okolice aglomeracji przyciągają wielu turystów. O niewiele ponad 60 kilometrów oddalona jest na przykład tak zwana Saksońska Szwajcaria, czyli wyjątkowo malownicza część Gór Połabskich. Tamtejsze wzniesienia nie są bardzo wysokie i zwykle nie przekraczają 500 metrów n.p.m., więc są idealne dla tych, którzy preferują spokojne piesze wycieczki. Widoki ze wzniesień i dolin są natomiast wyjątkowo malownicze. Rezerwując noclegi w Dreźnie, można pomyśleć o odwiedzinach w innym słynnym mieście wschodnich Niemiec - w Lipsku. To największe miasto Saksonii nie jest może tak popularne wśród turystów jak Drezno, ale oferuje także wiele wspaniałych atrakcji, na przykład malowniczy rynek. Miłośników sportu przyciąga natomiast stadion Red Bull Arena, na którym rozgrywa swoje domowe mecze drużyna RB Leipzig. Z Drezna jest blisko do pięknego Budziszyna oraz do czeskiego Uścia nad Łabą. Niezależnie więc od tego, czy dom wakacyjny w Dreźnie zarezerwuje się z myślą o mieście i jego niezwykle bogatej ofercie kulturalnej, czy też po to, aby pojeździć po wyjątkowo pięknych okolicach, to z pewnością będzie to bardzo dobra decyzja.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Dreźnie ?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Dreźnie są hotele oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 1.324 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Dreźnie ?

Ceny w Dreźnie rozpoczynają się od 174 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (31 m²) lub apartamenty (60 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Dreźnie ?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Dreźnie . Przeciętnie koszt takiego noclegu to 571 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Dreźnie . Przeciętnie hotele są idealne dla 4 gości.

image-tag