Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Trysil - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Trysil - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Trysil

Trysil
Dowolne daty
Goście
Trysil to największy i najbardziej popularny ośrodek narciarski w Norwegii. W 1855 r. odbyły się tu pierwsze oficjalne wyścigi narciarskie a w 1861 r. założony został pierwszy klub narciarski świata.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom wifi Trysil
wifi
Dom
10 4
Trysil, Hedmark, Norwegia
od 556 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Trysil: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Trysil
Dom
10 4
Trysil, Hedmark, Norwegia
od 334 zł
za noc
Dom Trysil
Dom
5 2
Trysil, Hedmark, Norwegia
od 373 zł
za noc
Dom Trysil
Dom
6 3
Trysil, Hedmark, Norwegia
od 334 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Zwiedzanie Norwegii z domkami i apartamentami Trysil

Dziś znajdą tutaj Państwo wielki wybór wspaniałych tras narciarskich oraz komfortowe domki letniskowe trysil i apartamenty trysil. Ośrodek posiada 66 tras zjazdowych obejmujących różne stopnie trudności. Każdy entuzjasta sportów zimowych, od nowicjusza aż po doświadczonego narciarza, znajdzie tutaj odpowiedni dla siebie zjazd. Najwyżej położona trasa znajduje się ponad 1000 m nad poziomem morza, od najwyższego szczytu okolicy Trysilfjellet dzieli ją jedynie 32 m. Najdłuższa trasa Trysil obejmuje aż 685 m. Mali narciarze mogą wybierać z pomiędzy trzech tras dla dzieci oraz zapisać się do klubu maluchów Smotte, którego maskotką jest miś polarny Skogbrum. Entuzjastom nart biegowych Trylis oferuje ponad 100 km ciekawych szlaków. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Paradeision pokoje Benidorm wypoczynek Gran Alacant

Trysil kwateryto urlop dla entuzjastów sportów zimowych, od nowicjusza aż po doświadczonego narciarza

Nie tylko zimą, ale przez cały rok Trysil jest świetnym celem wczasowym dla całej rodziny. W lecie w tym wielostronnym regionie spędzą Państwo urlop pełen relaksu lub pełen przygód. Goście z okolicznych domki letniskowe trysil oraz apartamenty trysil spragnieni odpoczynku i odprężenia chętnie skorzystają ze wspaniałych ofert spa oraz jazdy konnej. Fanom mocnych wrażeń region oferuje sporty ekstremalne jak rafting czy wspinaczka górska. Po takich przeżyciach milo jest odpocząć we wspaniałych regionalnych domki letniskowe Trysil oraz apartamenty trysil. Wiele ofert przeznaczonych jest dla całej rodziny. Niezapominane przeżycia gwarantuje jedyne w swym rodzaju safari z łosiami lub, na wypadek niepogody, kryty park wodny Radisson Blu Resort, gdzie zmierzą się państwo ze sztuczną falą serfingową oraz ze wspinaczką po szklanych ścianach. Maluchy również zachwycone będą lokalną szkołą wędkowania.

Przez cały rok regionowi Trysil atrakcji dostarczają pełne fantazji imprezy. W listopadzie można tutaj przeżyć zawody narciarskie Sweet Ruble. W lutym odbywa się maraton narciarski Trysil Ski Marathon. W kwietniu wielka impreza muzyczna Trysil Smellen wyznacza koniec sezonu zimowego. Co wrzesień organizowany jest weekend rodzinny, podczas którego odbywają się poszukiwania skarbów, jazdy na kucykach, golf i spływy kanu oraz zawody nordic walking Trysilrypa. W sierpniu w Trysil apartamenty organizowany jest festiwal letni. domki letniskowe trysil oraz apartamenty trysil przez cały rok oferują gościom komfort i ciepłą, domową atmosferę. Trysil o każdej porze roku gwarantuje odpoczynek, rozrywkę i niezapomniane wrażenia. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

  • apartamenty Kraggenburg
  • domki letniskowe Hardenberg
  • pokoje Kutná Hora
  • wakacje Livange

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Trysil?

Domy i dom wiejski to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Trysil. Z ponad 24 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Trysil?

Ceny w Trysil rozpoczynają się od 218 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (126 m²) lub dom wiejski (38 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w Trysil?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Trysil o średniej cenie 584 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Trysil. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

image-tag