Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bømlo - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bømlo - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bømlo

Bømlo
Dowolne daty
Goście
Gmina Bømlo jest norweską jednostką administracyjną leżącą w regionie Hordaland. Jej siedzibą jest miasto Bremnes. Jakkolwiek krajobrazy na terenie gminy są nadzwyczajne, to domki letniskowe Bømlo zajmują głównie wędkarze.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom wifi Bømlo
-35%
29 kwi - 6 maj
wifi
Dom
8 7
Bømlo, Hordaland, Norwegia
od 418 zł 643 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Bømlo: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Bømlo
Dom
6 4
Bømlo, Hordaland, Norwegia
od 372 zł
za noc
Dom Bømlo
Dom
10 4
Bømlo, Hordaland, Norwegia
od 1.047 zł
za noc
Dom Bømlo
Dom
8 7
Bømlo, Hordaland, Norwegia
od 485 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Pensjonaty i domki letniskowe Bømlo to wszystko to, co Norwegia ma najlepszego

Zjeżdżają się tam z całej Europy, aby próbować swego szczęścia pośród przepięknych norweskich fiordów. Gmina leży na wyspie.  Można dostać się na nią promem, a także przez groblę i mosty nad fiordami. Gmina nie jest wielka. Zajmuje powierzchnię 247 km kw. Zamieszkuje ją prawie jedenaście tysięcy ludzi. Większość z nich związana jest z ruchem turystycznym, który w gminie nie jest mały. Apartamenty Bømlo goszczą więc rokrocznie wielu turystów. Ogromna większość z nich to wędkarze, ale jest też wielu miłośników aktywnego wypoczynku. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: wakacje Czeladź wille Skoczów noclegi Ascheberg pokoje Lysekil

Zakwaterowanie Bømlo to idealne miejsce dla amatorów wędkarskich niespodzianek

Bømlo jest niezwykle atrakcyjne dla amatorów wędkowania ponieważ na zachód od wyspy znajdują się najlepsze łowiska atlantyckiego śledzia. Spośród nadzwyczaj licznej morskiej fauny, zamieszkujący domki letniskowe Bømlo, najczęściej  natykają się na swoich haczykach na: makrele, molwy, morszczuki i halibuty. Wielokrotnie odwiedzający fiordy Bømlo twierdzą jednak, że w tamtych okolicach można się spodziewać wszystkiego, czyli każdej ryby, jaka tylko zamieszkuje norweskie morza. Bømlo gości więc rokrocznie wielu amatorów wędkarskich niespodzianek. Na wyspie nie ma jednak żadnych wielkich ośrodków wędkarskich. Wynajmuje się najczęściej domki, które położone są tuż nad samą wodą.

Bez wątpienia wspaniałe łowiska są ogromną atrakcją Bømlo. Nie byłyby one jednak tak efektowne, gdyby nie wszechobecne fiordy - wizytówka całej Norwegii. Fiordy tworzą sieć długich i wąskich, a przy tym głębokich zatok. Krajobrazy Bømlo są więc niezwykle zjawiskowe. Apartamenty Bømlo każdego roku poza wędkarzami przyjmują rzesze zauroczonych urodą fiordów turystów. Rowerowe wycieczki, poprzez zmieniające się pejzaże fiordów, są nadzwyczaj popularne. Częstym celem wypraw jest stara kopalnia złota. Domki letniskowe Bømlo są świetną ofertą dla podróżników ceniących sobie kontakt z naturą. Niezwykłe widoki dla rowerzystów oraz świetne łowiska dla wędkarzy to największe, naturalne atrakcje Bømlo, które doskonale wpisują się w charakter wyspy. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Bømlo. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

image-tag