Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Herdli - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Herdli - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Herdli

Herdla
Dowolne daty
Goście
Herdla to niewielka norweska wyspa położona w okręgu Askøy. Ta wyspa o powierzchni zaledwie 1.6 hektara jest znana jako jedno z największych siedlisk ptaków w całej Norwegii - naliczono tutaj aż 224 zarejestrowanych gatunków ptaków. Cały region został uznany za rezerwat przyrody.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom  Herdla
-26%
13 sty - 20 sty
wifi
150 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 4 sypialnie
Herdla, Hordaland, Norwegia
od 683 zł 929 zł
za noc
Apartament  Herdla
-34%
13 kwi - 20 kwi
wifi
110 m² Apartament ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Herdla, Hordaland, Norwegia
od 649 zł 983 zł
za noc
Apartament  Herdla
-30%
13 kwi - 20 kwi
wifi
115 m² Apartament ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Herdla, Hordaland, Norwegia
od 649 zł 931 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Herdla - wypoczynej w ciszy i spokoju

Po raz pierwszy Herdla wymieniona została w liście papieża Eugeniusza III do opata w St Michaels Orm klasztoru w Bergen w 1146 roku. Zamieszkuje ją obecnie około pięć tysięcy mieszkańców. Jeśli zdecydują się Państwo na domki letniskowe Herdla, to z pewnością postawią Państwo na ciszę i spokój.

Wakacje w Herdla – wypoczywaj i podziwiaj piękno skandynawskiej przyrody


Obok przepięknych naturalnych rejonów położonych na samej wyspie i w jej okolicach, jest ona znakomitym miejscem dla miłośników historii. Podczas II wojny światowej Niemcy zbudowali tutaj lotniczą bazę wojskową. Po zakończeniu wojny została ona wykorzystana przez norweskie wojsko, które rozbudowało twierdzę i zainstalowało nowe budynki wojskowe. Obecnie twierdza nie jest już używa przez wojsko i pełni funkcję muzeum, do którego z pewnością powinni Państwo się udać. Przede wszystkim jednak Norwegia kojarzy nam się z fiordami i tego typu cuda przyrodnicze znajdują się w okolicy Herdly. Dlatego jeśli zdecydują się Państwo na domki letniskowe Herdla lub apartamenty Herdla, to z pewnością będą mieli Państwo okazję do odbycia rejsu po jednym z okolicznych fiordów.

Herdla jest popularnym miejscem do rekreacji na świeżym powietrzu. Po zachodniej stronie wyspy znajdują się kamieniste plaże, które okażą się idealnym miejscem na letni wypoczynek. Ponadto w rezerwacie przyrody zorganizowano wiele pieszych i rowerowych szlaków idealnych na wycieczki. Jest to także dobre miejsce do wędkowania zarówno z brzegu wyspy jak i z wynajętej łodzi. Herdla ma bardzo korzystne warunki wiatrowe, dzięki czemu to idealne miejsce dla miłośników windsurfingu. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z nurkowania, a na wyspie znajduje się profesjonalny klub golfowy. Wobec tego apartament w Herdla będzie dla Państwa idealnym wyborem na wymarzone wczasy w Norwegii. To znakomite miejsce dla wszystkich członków rodziny!

Polecamy również wakacje na Węgrzech. Jesteśmy przekonani, że wakacje nad jezioremm Balton będą doskonałym wypoczynkiem. Zapraszamy na wczasy Balatonszárszó, urlop Balatonszemes oraz wakacje Köröshegy. A jeżeli marzy się Państwu bardziej egzotyczny wypoczynek, zapraszamy do Turcji. Tam czekają już na Państwa nasze komfortowe domki letniskowe Kemer oraz przytulne apartamenty Yanıklar. Poza tym proponujemy wypoczynek Selçuk, urlop Göcek oraz wczasy Avsallar. Wybór należy do Państwa!

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Herdli. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag