Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Røldal - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Røldal - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Røldal

Røldal
Dowolne daty
Goście
Norwegia to kraj fiordów, zorzy polarnej i unikalnej na przyrody. Znana jest z organizacji słynnych skoków narciarskich oraz legendarnych Wikingów. Z powodu swojego niewypowiedzianego piękna stanowi atrakcyjny cel podróży dla wielu turystów.
DALSZE INFORMACJE »

Røldal: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Røldal
114 m² Dom
8 4
Røldal, Hordaland, Norwegia
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 601 zł
za noc
Dom Røldal
Dom
8 4
Røldal, Hordaland, Norwegia
od 702 zł
za noc
Apartament Røldal
-54%
21 kwi - 28 kwi
79 m² Apartament
8 3
Røldal, Hordaland, Norwegia
od 530 zł 1.162 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Røldal
-54%
21 kwi - 28 kwi
Balkon/Patio
79 m² Apartament
8 3
Røldal, Hordaland, Norwegia
od 530 zł 1.162 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Røldal
Balkon/Patio
72 m² Apartament
5 3
Røldal, Hordaland, Norwegia
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 215 zł
za noc
Sprawdź inne

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Dom Łowienie ryb Røldal
Łowienie ryb
114 m² Dom
8 4
Røldal, Hordaland, Norwegia
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 599 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Røldal
Kominek
Dom
8 4
Røldal, Hordaland, Norwegia
od 663 zł
za noc
Sprawdź inne

Wspaniałe wakacje w Norwegii spędzone w Røldal domki letniskowe

Røldal to malownicza miejscowość wypoczynkowa w południowej części kraju. Znajdują się tu najwyższej klasy obiekty turystyczne - apartamenty Røldal i domki letniskowe Røldal. Ich zaletą jest otoczenie pełne zapierających dech w piersiach krajobrazów. Okolica, znajdująca się w bliskiej odległości od wybrzeża Morza Północnego i fiordów jest doskonałym miejscem na zimowy urlop lub wycieczkę w sezonie letnim. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Annenheim pokoje Hochrindl wypoczynek Bogense

Zakwaterowanie Røldal to magia północy, która zauroczy każdego

Do tej malowniczej miejscowości przyciąga turystów charakterystyczny norweski pejzaż - kolorowe drewniane domy i kościoły. Røldal domki letniskowe położone są w znanym resorcie narciarskim. Jest to największe centrum uprawiania free-skingu. Warunki do uprawiania tego rodzaju narciarstwa są znakomite. Dobrze rozwinięta infrastruktura i rozległy, pełen śniegu obszar spełniają oczekiwania narciarzy. Do ich dyspozycji jest także szkoła jazdy na nartach. Røldal domki letniskowe zapewnią Państwu niezapomniane chwile podczas białego szaleństwa. Stanowią atrakcyjne miejsce na wypoczynek także w sezonie letnim. Można wówczas uczestniczyć w pieszych wycieczkach po okolicy oraz uprawiać nordic walking. Istnieją tu malownicze ścieżki rowerowe oraz warunki do uprawiania wędkarstwa. Røldal apartamenty i Røldal domki letniskowe są więc doskonałym miejscem do spędzenia wakacji zimą, jak również w sezonie letnim. Będą Państwo mieli możliwość korzystania z wielu atrakcji.

Popularną formą rozrywki jest organizowanie wycieczek krajoznawczych, w których będą Państwo mogli uczestniczyć. Domki letniskowe Røldal tworzą znakomite warunki do obejrzenia fiordów, które znajdują się w niedalekiej odległości. Fiordy, zarówno jak góry są łatwo dostępne, dzięki czemu w Norwegii panują doskonałe warunki do organizowania obfitujących w niezapomniane chwile wypraw. Będą Państwo mieli możliwość zapoznania się z pięknem wybrzeża Morza Północnego, a także udać się do miasta Bergen. Apartamenty Røldal pozwolą Państwu na dodatkową atrakcję - wycieczkę do stolicy kraju, Oslo. Wakacje w Norwegii z pewnością przyniosą Państwu niezapomniane chwile. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Røldal?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Røldal są apartamenty oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Røldal?

Wyszukując zakwaterowanie w Røldal z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 215 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 60 m², a domy - 102 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Røldal. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 6 gości.

image-tag