Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Myrland - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Myrland - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Myrland

Myrland
Dowolne daty
Goście
Myrland, to nieduża wioska położona w sąsiedztwie cieśniny Nappstraumen. Atutem tego miejsca są fantastyczne widoki oraz nieskalana przyroda. W domki letniskowe Myrland, znajdą Państwo zaciszną przystań i doskonałe warunki zakwaterowania.
DALSZE INFORMACJE »

Myrland: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Myrland
-35%
20 lis - 27 lis
40 m² Apartament
3 1
Myrland, Nordland, Norwegia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 325 zł 498 zł
za noc
Apartament Myrland
-37%
6 lis - 13 lis
60 m² Apartament
5 2
Myrland, Nordland, Norwegia
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 387 zł 613 zł
za noc
Dom Myrland
-30%
20 lis - 27 lis
72 m² Dom
6 2
Myrland, Nordland, Norwegia
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 455 zł 652 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Domek letniskowy Przyjazny zwierzętom Myrland
Przyjazny zwierzętom
87 m² Domek letniskowy
6 3
Myrland, Nordland, Norwegia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 938 zł
za noc
Domek letniskowy Przyjazny zwierzętom Myrland
Przyjazny zwierzętom
70 m² Domek letniskowy
6 3
Myrland, Nordland, Norwegia
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 1.076 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Myrland
-35%
6 lis - 13 lis
Balkon/Patio
67 m² Dom
5 2
Myrland, Nordland, Norwegia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 703 zł 1.078 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty Myrland to udane wakacje pod norweskim niebem

Okolica daje wiele możliwości wypoczynku czynnego. Apartamenty Myrland, będą świetną bazą wypadową do wycieczek. Jest tu wiele miejsc, które warto zobaczyć. Brzegi morza kuszą białymi piaszczystymi plażami. Wyjątkowe formacje górskie zachęcają do wędrówek a położone w sąsiedztwie jeziora są rajem dla wędkarzy. Okolica Myrland, gwarantuje wspaniałe plenery fotograficzne i niezwykle atrakcyjne wycieczki krajoznawcze. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Priepasné pokoje Kľačno wypoczynek Långflon

Zakwaterowanie Myrland to urlop w zgodzie z rytmem natury

Wybierając na urlop, ten właśnie rejon Norwegii, nie należy zapominać o zaopatrzeniu się w potrzebne artykuły spożywcze. Położone najbliżej apartamenty Myrland, sklepy leżą w odległości kilkunastu kilometrów od Państwa miejsca zakwaterowania. Okoliczni mieszkańcy utrzymują się z rolnictwa, na miejscu będą więc mogli Państwo nabyć produkty regionalne oraz warzywa. Wędkarze mogą wzbogacić swój jadłospis o świeże ryby. Pobliskie jeziora oferują doskonałe warunki do wędkowania. Z domki letniskowe Myrland, będą mieli Państwo dogodny dojazd do sąsiednich miejscowości, jednak posiadanie samochodu jest w tym rejonie wskazane. Dzięki niemu, będą się Państwo mogli wygodnie przemieszczać po całej okolicy. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Myrland, to doskonale miejsce na wypoczynek czynny. Są tu zarówno góry jak i morze a także jezioro. Z pewnością zachwyci Państwa widok rozciągający się za oknami apartamenty Myrland. Teren posiada niespotykane formacje skalne, wyglądające raczej jak krajobraz z fantastycznej bajki, niż jak dzieło natury. W okolicy domki letniskowe Myrland, z pewnością odkryją Państwo wiele dróg i ścieżek, dzięki którym poznacie okolicę. Przedmiotem absolutnie niezbędnym, podczas wyprawy do Myrland, jest aparat fotograficzny. Dzięki niemu będziecie Państwo mogli uwiecznić cuda tutejszej przyrody i zabrać ze sobą wiele pięknych, przeżytych tu chwil. W okolice Myrland, każdego roku przyjeżdżają rybacy na połowy dorsza i łososia. Jest to piękna przygoda, którą można przeżyć w towarzystwie najbliższych przyjaciół. W Myrland rytm dnia wyznacza sama natura. Niewiele jest miejsc, które tak doskonale uświadamiają człowiekowi, że jest jej częścią.

image-tag