Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Reine - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Reine - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Reine

Reine
Dowolne daty
Goście
Reine to miasto leżące na Lofotach, które bez wątpienia należą do najpiękniejszych wysp na świecie. Widok z góry Reinebirgen robi ogromne wrażenie.
DALSZE INFORMACJE »

Reine: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Reine
-25%
22 kwi - 29 kwi
55 m² Dom
6 2
Reine, Moskenes, Norwegia
od 480 zł 638 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Reine
-25%
22 kwi - 29 kwi
wifi
55 m² Dom
6 2
Reine, Moskenes, Norwegia
od 480 zł 638 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe w Reine – marzenie dla każdego wędkarza

Ta malownicza wioska rybacka, znana z fantastycznego krajobrazu, stała się ulubionym motywem fotograficznym wielu książek i stron internetowych tematyki turystycznej. Co roku tysiące turystów zmierzają tu podziwiać nieziemską krainę fjordów. Lofoty, leżące około 200 km na północ od koła podbiegunowego, należą do najlepszych regionów wędkarskich w północnej Norwegii. Nasza propozycja domki letniskowe i apartamenty w Reine, to gwarancja złowienia ogromnych dorszy, mintaja, halibuta i kozy pospolitej. Spragnionym przygody wędkarzom, oferujemy położone blisko wody, komfortowe domki letniskowe w Reine. Wędkowanie w Reine napewno Państwa nie zawiedzie.

Norwegia – wyprawa na ryby, niepowtarzalna natura, kultura Wikingów

Reine to nie tylko prawdziwy raj dla wędkarzy, to także wspaniałe miejsce na poznanie kultury i historii Skandynawii. W Borg, w miasteczku leżącym 65 km od Reine, znajduje się Muzeum Wikingów Lofotr, w którym można zobaczyć największy w Norwegii, dom wikingów. Domki letniskowe Reine to wypoczynek w naturze, który świetnie nadaje sie na urlop dla całej rodziny. Oferta Apartamenty Reine, to gwarancja udanych wakacji. Dla zapalonych wędkarzy, sposobem na udane łowy, są również domki letniskowe w Bergen, drugim pod względem liczby mieszkańców miastem w Norwegii. Świetną ofertą na spędzenie wakacji w krainie trolii, są także domki letniskowe w Geiranger, w którym mogą Państwo podziwiać fjord Geirangerfjorden. Spędzając wakacje na wyspach Lofoty, mają Państwo okazję zobaczyć Hurtigurten - Norweskie Statki Przybrzeżne, przemierzające prawie 2200 km z Kirkenes do Bergen.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Reine?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Reine są pensjonaty i willa. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Reine?

Ceny w Reine rozpoczynają się od 480 zł za noc. Warto rozważyć tu pensjonaty (55 m²) lub willa (130 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Reine. Przeciętnie pensjonaty są idealne dla 3 gości.

image-tag