Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sørvågen - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sørvågen - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sørvågen

Sørvågen
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15
DALSZE INFORMACJE »

Sørvågen: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Sørvågen
-25%
22 kwi - 29 kwi
55 m² Dom
6 2
Sørvågen, Moskenes, Norwegia
od 480 zł 638 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Sørvågen
-25%
22 kwi - 29 kwi
Balkon/Patio
55 m² Dom
6 2
Sørvågen, Moskenes, Norwegia
od 480 zł 638 zł
za noc
Sprawdź inne

Z domkami letniskowymi Sørvågen wakacyjna nuda nie wkroczy do Państwa życia

Norwegia urzeka imponującymi fiordami oraz parkami krajobrazowymi z niepowtarzalną przyrodą. Spotyka się z niesłabnącym zainteresowaniem wielu turystów. W północnej części kraju znajduje się urocza miejscowość rybacka Sørvågen, pobyt w niej umożliwi Państwu różnorodne atrakcje. Do dyspozycji gości zostały przygotowane komfortowe obiekty wypoczynkowe - domki letniskowe Sørvågen i apartamenty Sørvågen. Korzystając z nich będą Państwo mogli cieszyć się wyjątkowo pięknym otoczeniem. Domki letniskowe Sørvågen tworzą świetne warunki do odwiedzenia najdalszego punktu europejskiego kontynentu - Przylądka Północnego, w którym urlopowicze zachwycają się krajobrazem pełnym surowych, pionowych klifów. Jest to także wygodna baza turystyczna do podróżowania po północnej Norwegii. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Kallithea Halkidikis pokoje Sa Rapità wypoczynek Pollença

Urlop Sørvågen to białe noce i zorza polarna

W spokojnych zatokach obfitujących w charakterystyczne dla norweskiego pejzażu fiordy mieszczą się kolorowe miasta portowe. Goszcząc w regionie będą Państwo mogli zwiedzić Narwik, Bodo i Tromsø, które nazywane jest Paryżem Północy i należy do najpiękniejszych miast Norwegii. Apartamenty Sørvågen pozwalają spacerować po parkach przyrodniczych, w niektórych rezerwatach występują niedźwiedzie i wilki. Na Spitsbergenie obejmującym wyspy Svalbard można podziwiać lodowce i klify. Z kolei na wybrzeżu Helgalandu urzeka turystów piękno maleńkich wysp, gór i fiordów. Domki letniskowe Sørvågen stanowią świetną bazę turystyczną, umożliwiającą piesze i rowerowe wycieczki oraz uprawianie nordic walking. Atrakcją jest także rejs statkiem wycieczkowym między stromymi wybrzeżami fiordów. Apartamenty Sørvågen to również doskonałe warunki do obserwowania białych nocy i zorzy polarnej. Rozrywki i zwiedzanie połączone są z zaletami spokojnej, nastrojowej wioski.

Wypoczywajac w malowniczej miejscowości turyści mają także warunki do uprawiania wędkarstwa. Domki letniskowe Sørvågen znajdują się w pobliżu Norwegian Telecom Museum, którego interesująca ekspozycja prezentuje historię telegrafii europejskiej. Przebywając w przepięknej miejscowości Sørvågen będą Państwo mieli możliwość zapoznania się z czarem Morza Północnego wraz z jego zachwycającym, skalistym otoczeniem. Apartamenty Sørvågen pozwalają na korzystanie z oferty wycieczek fakultatywnych po bardziej odległych zakątkach Norwegii. Turyści poznają atrakcje Bergen, jak również samej stolicy - Oslo. Pobyt w Norwegii z pewnością dostarczy Państwu wielu niezapomnianych chwil. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także: domki letniskowe Domburg, apartamenty Breskens, kwatery Lido di Spina, noclegi Diegem.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Sørvågen?

Domek letniskowy i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Sørvågen. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Sørvågen?

Wyszukując zakwaterowanie w Sørvågen z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 480 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domek letniskowy - 48 m², a domy - 55 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Sørvågen. Przeciętnie domek letniskowy są idealne dla 5 gości.

image-tag