Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rogaland

Rogaland
Dowolne daty
Goście
Rogaland to jeden z 19 okręgów administracyjnych w Noregii leżący na południowym-zachodzie kraju nad Morzem Północnym. Region ten jest charakteryzują majestatyczne fiordy, przepiękne zatoki, wysokie wodospady, tajemnicze wyspy oraz wspaniałe plaże. Zapierająca dech w piersiach przyroda okręgu na długo pozostanie w Państwa pamięci.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje w Rogaland?

Rogaland: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Strand 8
100 m² Dom
8 3
Strand, Rogaland, Norwegia
4,6 / 4
„Wybitny“
od 2.808 zł
za 7 dni
Dom Suldal 7
100 m² Dom
7 4
Suldal, Rogaland, Norwegia
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.687 zł
za 7 dni
Dom Suldal 7
100 m² Dom
7 3
Suldal, Rogaland, Norwegia
5,0 / 5
„Znakomity“
od 4.223 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Dom Basen Suldal
Basen
250 m² Dom
12 5
Suldal, Rogaland, Norwegia
4,6 / 4
„Wybitny“
od 6.846 zł
za 7 dni
Dom Basen Vindafjord
Basen
100 m² Dom
6 2
Vindafjord, Rogaland, Norwegia
od 2.381 zł
za 7 dni
Dom Basen Suldal
Basen
250 m² Dom
12 5
Suldal, Rogaland, Norwegia
4,8 / 5
„Znakomity“
od 6.597 zł
za 7 dni
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Vatlandsvåg
Przyjazny zwierzętom
54 m² Dom
5 2
Vatlandsvåg, Rogaland, Norwegia
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.952 zł
za 7 dni
Dom Przyjazny zwierzętom Eigersund
Przyjazny zwierzętom
94 m² Dom
9 4
Eigersund, Rogaland, Norwegia
5,0 / 5
„Znakomity“
od 5.873 zł
za 7 dni
Dom Przyjazny zwierzętom Suldal
Przyjazny zwierzętom
120 m² Dom
7 5
Suldal, Rogaland, Norwegia
od 5.024 zł
za 7 dni
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Forsand
Balkon
160 m² Dom
8 4
Forsand, Rogaland, Norwegia
od 6.078 zł
za 7 dni
Dom Balkon Hjelmeland
Balkon
160 m² Dom
8 6
Hjelmeland, Rogaland, Norwegia
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.468 zł
za 7 dni
Apartament Balkon Stavanger
Balkon
70 m² Apartament
4 1
Stavanger, Rogaland, Norwegia
od 2.496 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Rogaland – zarezerwujcie Państwo już teraz

Głównymi gałęziami gospodarki w okręgu są wydobycie surowców naturalnych, rolnictwo oraz turystyka. Stolicą okręgu i trzecim największym miastem w Norwegii jest Stavanger – centrum gospodarcze i kulturalne regionu. Rogaland oferuje także wspaniałe możliwości aktywnego wypoczynku. Wędrówki, wycieczki rowerowe, nordic walking czy wędkowanie to kilka z wielu sposobów spędzanie wolnego czasu. Co powiecie Państwo na noclegi Rogaland, czyli nasz komfortowy domek letniskowy Rogaland lub apartament Rogaland, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu w Norwegii. Jeśli po urlopie w Rogaland mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: prowincja Limburgia w Holandii, okręg Szawle na Litwie, wschodnie regiony Anglii, stan Missisipi na południu Stanów Zjednoczonych lub kanton Jura w Szwajcarii. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.
 

Domki letniskowe Rogaland – zapraszamy do Norwegii


Stolica okręgu, Stavanger, została założona około IX wieku, a już w 1125 roku uzyskał prawa miejskie. Z tego roku pochodzi też najstarszy zabytek miasta – anglo-normańska katedra św. Svithina z Winschester. Interesującym miejscem jest wspaniała zabytkowa starówka w Stavanger z drewnianymi budynkami zbudowanymi w XVIII i XIX wieku. Miasto było w 2008 roku Europejską Stolicą Kultury. Co roku w mieście odbywa się festiwal Maijazz, a Muzeum Stavanger, Muzeum Archeologii oraz Norweskie Muzeum Ropy Naftowej idealnie dopełniają ofertę kulturalną miasta. Nasze przytulne domki letniskowe Rogaland i apartamenty Rogaland będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania okręgu i wycieczek do jego najpiękniejszych miejsc. Obowiązkowym punktem programu podczas urlopu w Rogaland są wspaniałe fiordy. Szczególnie pięknie jest w Lysefiord. Wysokie na ponad 1000 m skały prawie pionowo opadają ku wodzie. Interesującym miejscem dla amatorów aktywnego wypoczynku oraz leżakowania jest miasteczko Randaberg. Trzy plaże, możliwości wędkowania i nurkowania oraz jazdy na rowerze w okolicy powinny zadowolić każdego miłośnika aktywnego wypoczynku. Po niezapomnianym urlopie w Rogaland chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy:Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Rogaland?

Domy i hotele to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Rogaland. Z ponad 377 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Rogaland?

Z Casamundo w Rogaland znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 183 zł za noc. Możesz spodziewać się, że domy (114 m²) i hotele (28 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w Rogaland?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Rogaland. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 702 zł za noc.

Pomożemy ci znaleźć noclegi, które pomieszczą grupę osób. Najczęściej domy są odpowiednie dla 8 gości.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Rogaland. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

image-tag