Noclegi i apartamenty wakacyjne w Fjærland - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Fjærland - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Fjærland

Fjærland
Dowolne daty
Goście
Fjærland
Dowolne daty
Goście
Norweskie miasto Fjærland leży w regionie Sognefjordu. Rokrocznie przyciąga wiele setek turystów z całej Europy i nie tylko. Apartamenty Fjærland goszczą przede wszystkim wielbicieli nieskażonej i surowej przyrody Norwegii.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Noclegi z kominkiem

Relaksujący wypoczynek: Fjærland zaprasza do przytulnego obiektu noclegowego z ciepłym kominkiem – zarezerwuj teraz!

Dom  Fjærland
17 lis - 24 lis
-3%
227 zł
221 zł za noc
67 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
4.8
„Znakomity“ (10 ocen)
Fjærland, Sogn og Fjordane, Norwegia
Kominek
Rezerwuj
Dom  Fjærland
5 paź - 12 paź
-27%
272 zł
198 zł za noc
69 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
4.9
„Znakomity“ (11 ocen)
Fjærland, Sogn og Fjordane, Norwegia
Kominek
Rezerwuj
Dom  Fjærland
12 paź - 19 paź
-18%
233 zł
192 zł za noc
67 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
4.8
„Znakomity“ (10 ocen)
Fjærland, Sogn og Fjordane, Norwegia
Kominek
Rezerwuj
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Kulinarny raj: zarezerwuj swój obiekt noclegowy w lokalizacji Fjærland z w pełni wyposażoną kuchnią.

Dom  Fjærland
23 lis - 30 lis
-19%
237 zł
194 zł za noc
53 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
4.3
„Bardzo dobry“ (4 ocen)
Fjærland, Sogn og Fjordane, Norwegia
Kuchnia
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Wspaniałe wakacje w Norwegii spędzone w Sogn og Fjordane domki letniskowe

Zjeżdżają się tam też wędkarze, którzy korzystają z zasobnych w ryby wód fiordu, alpiniści, wędrowcy, a także artyści i bibliofile. Nie bez powodu domki letniskowe Fjærland okupują poszukiwacze książek, w mieście, bowiem, znajduje się Norweskie Miasto Książek. Niemal każdy przyjezdny może znaleźć tam coś w swoim języku. Liczby woluminów w księgarniach są imponujące. W Fjærland jest także słynne Norweskie Muzeum Lodowca. Można tam podziwiać interaktywne wystawy oraz obejrzeć tematyczne filmy. Muzeum było niejednokrotnie nagradzane. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Ebensee pokoje Timelkam wypoczynek Autreppes

Urlop Fjærland to liczne kaskadowe wodospady zapierające dech w piersiach

Fjærland to także cel podróży dla miłośników sztuki sakralnej. W regionie Sognefjordu znajduje się pięć najstarszych kościołów typu stavkirke. Pochodzą one z XII wieku. W całej Norwegii pozostało ich już tylko dwadzieścia osiem. Gościnne apartamenty Fjærland, co roku przyjmują także amatorów mocnych wrażeń, których to dostarczają przejażdżki kolejką Flåm. Trasa kolejki biegnie znad fiordu w wysokie góry. Wyprawa ma swój początek w wiosce Flåm, dalej jedzie się poprzez wąską i bardzo stromą dolinę, a kończy w górskiej stacji w Myrdal. Kolejka Flåm to jedna z najbardziej stromych tras kolejowych na świecie. Domki letniskowe Fjærland i ich ciepłe wnętrza służą jednak przede wszystkim tym, którzy przybywają do Norwegii, aby podziwiać niezwykłości jej natury.

Cały region Sognefjordu przyciąga turystów już od ponad 150 lat swoją niezwykłą urodą. Malownicze fiordy to tylko część atrakcji tego miejsca, choć o nie małym znaczeniu. Domki letniskowe Fjærland każdego roku przyjmują setki zachwyconych rejsami po Sognefjordzie. Wrażenia, jakie wynoszą z tych wypraw są niezwykłe. Równie silnych emocji doznają turyści, którzy zwiedzają liczne kaskadowe wodospady. Najwyższy wodospad znajduje się w Vettisfossen w Øvre Årdal i spada z wysokości 275 metrów. W regionie Sognefjordu kilka lodowcowych jęzorów przemieszcza się dosłownie na oczach widzów. Wędrowcy zamieszkujący apartamenty Fjærland  podziwiają zjawisko osuwania się lodowca podążając świetnie oznakowanymi szlakami, bądź z tarasów widokowych kawiarenek i restauracji. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Fjærland?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Fjærland są domy i domy. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Fjærland. Przeciętnie domy są idealne dla 5 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag