Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sogndal - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sogndal - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sogndal

Sogndal
Dowolne daty
Goście
Sogndal leży w Norwegii. Miasto odnaleźć można na brzegu  Sognefiordu, w regionie Sogn i Fjordane. Jest ono stolicą gminy o takiej samej nazwie. Gmina ma ogromne znaczenie turystyczne. Jest tam bowiem wiele atrakcji.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Sogndal
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
100 m² Apartament
6 3
Sogndal, Sogn og Fjordane, Norwegia
od 613 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Dom Łowienie ryb Sogndal
Łowienie ryb
Dom
6 4
Sogndal, Sogn og Fjordane, Norwegia
od 730 zł
za noc
Zobacz inne

Sogndal: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Sogndal
Dom
4 2
Sogndal, Sogn og Fjordane, Norwegia
od 248 zł
za noc
Dom Sogndal
Dom
4 2
Sogndal, Sogn og Fjordane, Norwegia
od 135 zł
za noc
Dom Sogndal
Dom
6 3
Sogndal, Sogn og Fjordane, Norwegia
od 230 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Sogndal domki letniskowe to rodzinna atmosfera i udane wakacje

Liczne domki letniskowe Sogndal każdego roku goszczą wielu miłośników przyrody, wypraw w okolice lodowców, narciarzy oraz... fanów piłki nożnej. Wynajmujący apartamenty Sogndal mogą liczyć również na wiele innych niespodzianek związanych z architekturą, przyrodą oraz obyczajami gościnnych Norwegów. Do dyspozycji narciarzy w Sogndal jest środek narciarski. Górna stacja ośrodka znajduje się na wysokości 725 m. n.p.m. Stacja dolna na poziomie 500 m. n.p.m. Trasy narciarskie podzielone są na cztery poziomy. Każdy, kto zdecyduje się wynająć domki letniskowe Sogndal znajdzie tam dla siebie odpowiedni zjazd. Na poziomie podstawowym można korzystać z jednej trasy o długości 5 km. Średnio zaawansowani mają do wyboru trzy trasy o długości trzech kilometrów, zaawanowani - dwie trasy o długości trzech kilometrów. Dla ekspertów jest jedna jednokilometrowa trasa. Trasy obsługują dwa wyciągi. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Łapsze Niżne pokoje Biały Dunajec wypoczynek Deutschneudorf zakwaterowanie Herceg Novi

Noclegi Sogndal to idealne miejsce dla miłośników przyrody, wypraw w okolice lodowców, oraz narciarzy

Dla fanów piłki nożnej, Sogndal,  jest bardzo ważnym miejscem. Wynajmujący apartamenty Sogndal kibice przyjeżdżają tam dla pierwszoligowego zespołu Sogndal Fotball. Klub działa od 1926 roku, a swój największy sukces w historii osiągnął w 1976 roku. Dotarł wtedy do finału Pucharu Norwegii.

Gmina Sogndal posiada wiele atrakcyjnych miejsc. Większość z nich związanych jest z lodowcami. Do wszystkich tych miejsc turyści zamieszkujący w Sogndal, dotrzeć mogą bez problemu samochodami i autobusami.  Do najczęściej zwiedzanych miejsc należy Supphellebreen, najniżej położony lodowiec w południowej Norwegii, tylko 60 m. n.p.m. Lodowiec zasilany i utrzymywany w stanie lodu, jest przez lawiny lodowe schodzące z Flatbreen. Równie często wynajmujący apartamenty Sogndal kierują się ku lodowcowi Flatbreen. Flatbreen to płaski lodowiec, który jest częścią dużego lodowca Jostedalsbreen. Na szlaku wiodącym do lodowca na zmęczonych wędrowców czeka małe samoobsługowe schronisko, w którym można odpocząć i coś zjeść. Miłośnicy ptaków udają się zwykle do ujścia rzeki Bøyaøyri. W delcie zbudowana jest wieża dla obserwatorów ptaków, z której można zobaczyć wiele spośród stu gatunków zamieszkujących ujście rzeki. Jednym z ciekawszych miejsc w regionie jest także Voringsfossen. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

  • apartamenty Lauter
  • domki letniskowe Hoscheid
  • kwatery Apetlon

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Sogndal?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Sogndal są domy i apartamenty. Dzięki ponad 22 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Sogndal?

Ceny w Sogndal rozpoczynają się od 99 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (79 m²) lub apartamenty (67 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Sogndal. Przeciętnie domy są idealne dla 5 gości.

image-tag