Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bortelid - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bortelid - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bortelid

Bortelid
Dowolne daty
Goście
Norwegia zachwyca turystów pięknem górskich krajobrazów, które wraz z zatokami i fiordami tworzą baśniową scenerię. Podróżnicy zachwycają się tradycyjnymi kolorowymi domostwami z drewna, a także imponującą architekturą.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Bortelid
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
130 m² Apartament
10 4
Bortelid, Åseral, Norwegia
od 374 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom Ogród Bortelid
Ogród
Dom
9 4
Bortelid, Åseral, Norwegia
od 676 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Dom Łowienie ryb Bortelid
Łowienie ryb
Dom
10 4
Bortelid, Åseral, Norwegia
od 1.263 zł
za noc
Zobacz inne

Bortelid: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Bortelid
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
130 m² Apartament
10 4
Bortelid, Åseral, Norwegia
od 374 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy i domki letniskowe Bortelid to udane wakacje dla rodziny i przyjaciól

W regionie Aseral mieści się renomowany ośrodek narciarski Bortelid. Korzystanie z uroków białego szaleństwa umożliwią Państwu najwyższej klasy obiekty turystyczne - domki letniskowe Bortelid i apartamenty Bortelid. W miejscowości funkcjonują wyciągi i stoki narciarskie, które posiadają zróżnicowany stopień trudności, dzięki czemu nadają się doskonale zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących narciarzy. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także: domki letniskowe Ansager, apartamenty Jels, wakacje Bredene.

Zakwaterowanie Bortelid to fiordy i skaliste wzniesienia w otoczeniu zatok

Ośrodek narciarski przeznaczony jest do uprawiania turystyki rodzinnej. Apartamenty Bortelid tworzą warunki do wypoczynku dla najmłodszych, dla których zostały przygotowane specjalne wyciągi. Wiele niezapomnianych chwil zapewni również wypoczynek w sezonie letnim. Południowa Norwegia pełna jest imponujących pejzaży - fiordów i skalistych wzniesień w otoczeniu zatok. Domki letniskowe Bortelid stanowią świetną bazę turystyczną do organizowania pieszych wycieczek po okolicy oraz uprawiania nordic walking. Norwegia słynie z bogatej tradycji rybackiej, wypoczywając tu będą Państwo mieli możliwość uprawiania wędkarstwa, a także uczestniczenia w połowie na kutrze rybackim. Apartamenty Bortelid dzięki dogodnej lokalizacji umożliwiają zorganizowanie wycieczki do stolicy kraju - Oslo. Goszcząc w niej będą Państwo mieli okazję podziwiac imponujące zabytki architektury, m.in. Pałac Królewski.

Wypoczynek w południowej Norwegii niewątpliwie przyniesie wiele niezapomnianych chwil. Region ten nazywany jest ojczyzną norweskiego lata. Kwatery Bortelid zapewnią Państwu zapoznanie się z pięknem tradycyjnych norweskich wiosek z charakterystycznymi białymi zabudowaniami z drewna. Będą Państwo mieli okazję odwiedzić największe miasto południowej części kraju - Kristiansand. Architektoniczną ciekawostką grodu jest centrum miasta w kształcie kwadratu, który jest regularnie podzielony równoległymi ulicami. Turyści mogą zapoznać się z interesującą ekspozycją muzeum armat, muzeum kolei parowej, a także muzeum na powietrzu - Fylkesmuseum. Apartamenty Bortelid z pewnością dostarczą Państwu wielu niezapomnianych chwil podczas korzystania z atrakcji. Tworzą również doskonałe warunki do spokojnego relaksu nad morzem. W sezonie letnim turyści chętnie korzstają z pięknych plaż, zażywają kąpieli morskich i pływają. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są:

  • urlop Salo
  • pokoje Naantali
  • wypoczynek Otepää
  • kwatery Ronneby

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Bortelid. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 10 gości.

image-tag