Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Svalbard - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Svalbard - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Svalbard

Svalbard
Dowolne daty
Goście
Svalbard to najdalej na północ wysunięty okręg Norwegii obejmujący swoją administracją archipelag o tej samej nazwie, który na mocy Traktatu Spitsbergeńskiego jest własnością tego kraju. Na archipelag Svalbard składa się kilkanaście wysp, a największą i najbardziej znaną z nich jest Spitsbergen.
DALSZE INFORMACJE »

Svalbard: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój gościnny Longyearbyen
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i wspólną łazienką
2 1
Longyearbyen, Svalbard, Svalbard
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 714 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Pokój gościnny Przyjazny zwierzętom Longyearbyen
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i wspólną łazienką
2 1
Longyearbyen, Svalbard, Svalbard
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 730 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Longyearbyen
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon/Patio
65 m² Dom
6 2
Longyearbyen, Svalbard, Svalbard
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 806 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki letniskowe Svalbard – zapraszamy na koło podbiegunowe

Wyspy archipelagu otaczają wody Mórz Grenlandzkiego i Barentsa oraz Oceanu Arktycznego. Nazwa Svalbard w dosłownym tłumaczeniu oznacza „zimne wybrzeże”. Na archipelagu panuje arktyczny klimat jednak wpływ Prądu Zatokowego powoduje jego zdecydowane złagodzenie. Od 22 kwietnia do 21 sierpnia w Svalbard trwa dzień polarny, a od 29 października do 12 lutego panuje noc polarna, podczas której czasami można podziwiać zorze polarne. Co powiecie Państwo na noclegi Svalbard, czyli nasz komfortowy domek letniskowy Svalbard lub apartament Svalbard, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu w Norwegii. Jeśli po urlopie na archipelagu Svalbard mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: wyspa Romo w Danii, zachodnie regiony Islandii, zachodnie i południowe rejony Anglii, stan Montana na północy Stanów Zjednoczonych lub Duszniki Zdrój w województwie dolnośląskim.
 

Apartamenty Svalbard – ekstremalny urlop dla miłośników zimy


Największą osadą i siedzibą władz okręgu jest Longyearbyen. Mieszka w nim około 2000 osób i choć kiedyś było typową osadą górniczą, dziś zaskakuje bardzo nowoczesną infrastrukturą. W miescie znajduje się muzeum, centrum handlowe oraz kafejka. Na Spitsbergenie można znaleźć także polskie akcenty w postaci pięciu stacji badawczych, o które troszczą się uczlnie wyższe. W okolicach osady znajduje się Globalny Bank Nasion, w którym w wydrążonym w wiecznej zmarzlinie tunelu przechowywane są nasiona roślin jadalnych z całego świata. Nasze przytulne domki letniskowe Svalbard i apartamenty Svalbard będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania archipelagu i wycieczek po okolicy. Wypady poza miasto polecamy jedynie najbardziej doświadczonym turystom. Surowa pogoda oraz dzikie zwierzęta z niedźwiedziem polarnym na czele mogą stwarzać realne zagrożenie dla zdrowia i życia. Szczególnie interesujące będą dla Państwa wycieczki psimi zaprzęgami, które pozwolą bezpiecznie podziwiać wspaniałe krajobrazy, na które składają się góry, lodowce oraz fiordy. Po niezapomnianym urlopie na archipelagu Svalbard chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy: Besenova w kraju preszowskim na Słowacji, Mikulov w kraju południowomorawskim w Czechach, Lloret del Mar na wybrzeżu Costa Brava w Hiszpanii, region Wenecji Euganejskiej we Włoszech lub wyspa Lefkada w Grecji. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.Dla osób nie do końca zdecydowanych co do miejsca urlopu proponujemy odwiedzić:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Svalbard?

Hotele i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Svalbard. Z ponad 44 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Svalbard?

Ceny w Svalbard rozpoczynają się od 197 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (24 m²) lub apartamenty (52 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Svalbard. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag