Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Troms - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Troms - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Troms

Troms
Dowolne daty
Goście
Norwegia to niesamowity kraj, oferujący wczaswiczom wiele przepięknych zakątków! Jednym z nich jest prowincja Troms, położona na północy kraju i składająca się z 25 gmin.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament  Tromsø
-70%
1 kwi - 8 kwi
wifi
45 m² Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Tromsø, Troms, Norwegia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 323 zł 1.071 zł
za noc
Nocleg  Harstad
wifi
16 m² Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Harstad, Troms, Norwegia
od 260 zł
za noc
Apartament  Tromsø
-68%
20 kwi - 27 kwi
wifi
30 m² Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Tromsø, Troms, Norwegia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 284 zł 881 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Bungalow  Gryllefjord
Kominek
Bungalow ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Gryllefjord, Troms, Norwegia
od 769 zł
za noc
Agroturystyka  Fjordgård
-36%
19 sie - 26 sie
Kominek
205 m² Agroturystyka ∙ 5 gości ∙ 3 sypialnie
Fjordgård, Troms, Norwegia
od 418 zł 653 zł
za noc
Sprawdź inne

Troms: Nasze rekomendacje dla ciebie

Domek letniskowy Tranøy
65 m² Domek letniskowy ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Tranøy, Troms, Norwegia
od 1.378 zł
za noc
Apartament Målselv
70 m² Apartament ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
Målselv, Troms, Norwegia
od 698 zł
za noc
Domek letniskowy Tranøy
100 m² Domek letniskowy ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
Tranøy, Troms, Norwegia
od 1.490 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Troms oraz apartamenty Troms – wymarzony urlop w Norwegii!

Większość mieszkańców prowincji zamieszkuje jej większe miejscowości, takie jak Balsfjord, Gratangen, Harstad, Kvaefjord, Lenvik, Lyngen, Nordreisa, Salangen, Storfjord i Sorreisa, które z pewnością warto odwiedzić podczas pobytu w prowincji Troms. Największym miastem i zarazem stolicą prowincji jest Tromsø. Tu, w odległości 344 kilometrów za kołem polarnym, znajdują się najdalej na północ wysunięte uniwersytet oraz katedra. Katedra wzniesiona została w 1965 roku. Jej widok jest imponujący, a w jej wnętrzu znajduje się największa mozaika Europy. Dwa muzea, Muzeum Polarnictwa oraz Muzeum Tromsø, gromadzą zbiory związane z historią i kulturą regionu Troms. W Muzeum Tromsø znajduje się przy tym wiele eksponatów, informujących o florze i faunie regionu oraz dziejach pierwotnych norweskich plemion. Wynajmując domek letniskowy Troms lub apartament Troms nie powinni Państwo przegapić Państwo tych fascynujących wystaw!A może marzą Państwo o urlopie w szwajcarskich Alpach? Polecamy wczasy Szwajcarski Mittelland, wczasy Vaud oraz urlop Szwajcaria Wschodnia.

Troms – urlop na każdą kieszeń!

Szczególnością miasta Tromsø jest, iż od 1993 roku działa tutaj Instytut Polarnictwa,a miasto jest popularną bazą, z której wyruszają ekspedycje polarne. Atrakcjami regionu są przy tym polarne zoo „Dyreparken”, w którym podziwiać będą mogli Państwo zwierzęta, żyjące w prowincji Troms oraz centrum informacji i rozrywki „Polaria”, w którym dowiedzą się Państwo wszystkiego na temat polarnictwa. Gorąco polecamy też wizytę w Parku Narodowym „Reisa”. Tu doświadczą Państwo niespotykanego bogactwa fauny i podziwiać będą mogli liczne skarby natury - między innymi przystanąć powinni Państwo przy zapierających dech w piersiach wodospadach. Dla miłośników gór, obszary otaczające domki letniskowe Troms oraz apartamenty Troms to istny raj!W szczególności półwysep Lyngen to imponujące zjawisko. Ze względu na prąd północnoatlantycki tutejszy klimat, mimo położenia regionu za kołem podbiegunowym, jest łagodny. Krajobrazy Troms dominowane są poprzez wzniesienia oraz jeziora. Domki letniskowe Troms oraz apartamenty Troms to doskonała baza wyskokowa na wycieczki po regionie Troms. Tu wypoczywać będą Państwo jak nigdzie indziej!Polecamy również urlop w Estonii! Tutaj będą się Państwo doskonale bawić:

  • wczasy Prowincja Saare
  • wczasy Prowincja Tartu
  • urlop Prowincja Viljandi
  • urlop Prowincja Voru

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Troms?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Troms są apartamenty i domek letniskowy. Dzięki ponad 44 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Troms?

Wyszukując zakwaterowanie w Troms z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 217 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 46 m², a domek letniskowy - 77 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Troms. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag