Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nord-Trøndelag - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nord-Trøndelag - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nord-Trøndelag

Nord-Trøndelag
Dowolne daty
Goście
Jeśli mają Państwo dość upałów i zatłoczonych miejsc, to polecamy urlop Norwegia. Tu na szczególną uwagę zasługuje region Trøndelag, położony w środkowej części kraju. Region ten podzielony jest na zachodnią i wschodnią prowincję.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Domek letniskowy  Leksvik
wifi
120 m² Domek letniskowy ∙ 7 gości ∙ 1 sypialnia
Leksvik, Nord-Trøndelag, Norwegia
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 704 zł
za noc
Domek letniskowy  Leksvik
wifi
120 m² Domek letniskowy ∙ 10 gości ∙ 1 sypialnia
Leksvik, Nord-Trøndelag, Norwegia
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 761 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Dom  Overhalla
-23%
12 sie - 19 sie
Kominek
50 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 2 sypialnie
Overhalla, Nord-Trøndelag, Norwegia
od 565 zł 732 zł
za noc
Sprawdź inne

Nord-Trøndelag: Nasze rekomendacje dla ciebie

Domek letniskowy Leksvik
120 m² Domek letniskowy ∙ 7 gości ∙ 1 sypialnia
Leksvik, Nord-Trøndelag, Norwegia
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 686 zł
za noc
Domek letniskowy Leksvik
120 m² Domek letniskowy ∙ 10 gości ∙ 1 sypialnia
Leksvik, Nord-Trøndelag, Norwegia
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 741 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Trøndelag i apartamenty Trøndelag online!

Warto wspomnieć, że ta okolica była zamieszkiwana już od tysięcy lat, co potwierdzają prehistoryczne rysunki na skale.

W czasach wikingów Trøndelag stanowiło małe królestwo, które było rządzone przez hrabiego. Oczywiście także tam oferujemy Państwu nasze domki letniskowe Trøndelag i apartamenty Trøndelag. Jeśli planują Państwo spędzić relaksujący urlop z dala od tłumów i zgiełku miasta, to polecamy Trøndelag. W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne domki letniskowe Trøndelag i apartamenty Trøndelag po atrakcyjnej cenie.
Polecamy także: urlop Falster, wczasy Fanø, wypoczynek Fionia, wakacje Nowy Meksyk, urlop New Hampshire oraz wczasy New Jersey.
 

Urlop Trøndelag – apartamenty Trøndelag i domki letniskowe Trøndelag dla każdego!


Region Trøndelag zaliczany jest do jednych z najchłodniejszych regionów w Norwegii, jednak prąd zatokowy Golfsztorm ma znaczny wpływ na klimat. Transportuje on ciepłe wody, które dostają się w okolice Europy. Zimą powietrze jest znacznie cieplejsze na terenach znajdujących się pod wpływam prądu, niż w innych regionach położonych na podobnych szerokościach geograficznych, co do dziś stanowi jedną z największych anomalii tego typu.
Region Trøndelag zaprasza wszystkich miłośników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Można tu spacerować oraz organizować piesze i rowerowe wycieczki. W tym regionie są położone zarówno góry, jak i długie wybrzeża, więc każdy znajdzie odpowiednią dyscyplinę sportową dla siebie.

Oczywiście podczas pobytu należy koniecznie odwiedzić miasto Trondheim. Jest ono znane przede wszystkim z odbywających się tam corocznie konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Jednak czekają tam na Państwa także inne rozrywki. Warto wspomnieć, że miasto było pierwszą stolicą Norwegii, dlatego znajduje się tam całe mnóstwo zabytków. Do najważniejszych z nich zalicza się: gotycką katedrę Nidarosdomen, starówkę Bakklandet, pałac królewski i były klasztor Munkholmen. W mieście odbywa się całe mnóstwo festiwali i imprez kulturalnych. Jak sami Państwo widzą nie da się wyliczyć wszystkich atrakcji tego regionu i masta. Najlepiej zobaczyć wszystko na własne oczy. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą – domki letniskowe Trøndelag i apartamenty na każdą kieszeń! Za pomocą naszej wyszukiwarki można szybko i bezpiecznie zarezerwować domek letniekowy Trøndelag lub apartament Trøndelag po atrakcyjnej cenie.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Nord-Trøndelag?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Nord-Trøndelag są domek letniskowy oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Nord-Trøndelag?

Ceny w Nord-Trøndelag rozpoczynają się od 245 zł za noc. Warto rozważyć tu domek letniskowy (97 m²) lub bed & breakfast (97 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Nord-Trøndelag. Przeciętnie domek letniskowy są idealne dla 7 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag