Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bolkowie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bolkowie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bolkowie

Bolków
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 13
DALSZE INFORMACJE »

Bolków: Nasze rekomendacje dla ciebie

Agroturystyka Bolków
30 m² Agroturystyka
2 1
Bolków, Bolków, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 170 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Agroturystyka Przyjazny zwierzętom Bolków
Przyjazny zwierzętom
55 m² Agroturystyka
4 2
Bolków, Bolków, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 170 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Agroturystyka Balkon Bolków
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
50 m² Agroturystyka
5 2
Bolków, Bolków, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 350 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Bed & Breakfast Balkon/Patio Bolków
Balkon/Patio
Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
2 1
Bolków, Bolków, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 148 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi Bolków - historia i położenie miasta

Bolków jest miastem położonym w województwie dolnośląskim na północy-zachód od Wałbrzycha i na wschód od Jeleniej Góry. Leży ono w malowniczej okolicy na pograniczu Gór Kaczawskich i Podgórza Bolkowskiego na grzbiecie górskim. Nazwa miasta pochodzi od męskiego imienia. Polecamy Państwu zapoznanie się z naszą wspaniałą ofertą noclegi Bolków i wybranie z niej wymarzonego apartamentu, który zagwarantuje Państwu udany pobyt w wyjątkowym mieście, którego historia sięga jeszcze czasów średniowiecza i które rozwinęło się w okolicach ważnych dróg handlowych prowadzących z Wrocławia i Legnicy do Czech.

Bolków noclegi - zabytki i inne atrakcje turystyczne

Bolków otaczały niegdyś mury miejskie, których zachowane fragmenty pochodzące z XIV wieku można podziwiać do dzisiaj. Warto również zobaczyć bolkowski ratusz miejski wybudowany w XIV wieku. Dzisiejszy wygląd zawdzięcza on remontom dokonanym w 1670 oraz 1827 roku. Noclegi Bolków zapewnią Państwo komfotową bazę do zwiedzania miasta, które posiada również barokowy pałac pochodzący z 1797 roku. W okół niego rozciąga się malowniczy park pałacowy. Nieopodal, na Zamkowym Wzgórzu, położony jest Zamek w Bolkowie, wybudowany w XIII wieku. Obiekt ten pełnił niegdyś funkcje obronne. Bolków noclegi dostępne ne naszej stronie są do Państwa dyspozycji o każdej porze roku. Do najciekawszych i najważniejszych kościołów w Bolkowie należy bez wątpienia Kościół świętej Jadwigi w Bolkowie. Przypuszcza się, że ta wspaniała gotycka świątynia zbudowana zostala już około roku 1250. Niektórzy twierdzą nawet, że dawniej na miejscu dzisiejszego kościoła znajdowała się świątynia Gotów. Polecamy Państwu również inne ciekawe miejsca w województwie dolnośląskim. Nasze domki letniskowe czekają na Państwa także w Złotoryi, Bielawie czy Bystrzycy Kłodzkiej.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Bolkowie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Bolkowie są bed & breakfast i prywatne pokoje. Dzięki ponad 13 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Bolkowie?

Ceny w Bolkowie rozpoczynają się od 134 zł za noc. Warto rozważyć tu bed & breakfast (26 m²) lub prywatne pokoje (25 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Bolkowie. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 3 gości.

image-tag