Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kłodzku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kłodzku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kłodzku

Kłodzko
Dowolne daty
Goście
Odkryj piękno Dolnego Śląska, organizując wypad do Kłodzka. W tej wyjątkowo urokliwej miejscowości czekają na Ciebie liczne zabytki. Warto przyjrzeć im się bliżej. Spacer możesz rozpocząć od aromatycznej kawy, którą wypijesz na tutejszej starówce w otoczeniu zabytkowych kamienic.
DALSZE INFORMACJE »

Kłodzko: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Kłodzko
-51%
26 mar - 2 kwi
56 m² Apartament
4 2
Kłodzko, Kłodzko, Polska
od 284 zł 576 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Kłodzko
-51%
26 mar - 2 kwi
wifi
56 m² Apartament
4 2
Kłodzko, Kłodzko, Polska
od 284 zł 575 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Zarezerwuj dom wakacyjny w Kłodzku i odkryj wyjątkową architekturę miasta

Poznasz także krążące wśród mieszkańców legendy. Niektóre z nich Cię rozbawią, inne przyprawią o dreszcz na plecach. Jedno jest pewne - nocleg w Kłodzku przyniesie Ci szereg wrażeń i pozwoli przywieźć z urlopu wyjątkowe wspomnienia. Miejscem, którego nie możesz ominąć na trasie wycieczki, jest Twierdza Kłodzka. Ten monumentalny kompleks został rozbudowany w XVIII wieku przez króla Prus, Fryderyka I. Dla zwiedzających udostępniono kilometr jej piwnicznych korytarzy, w których można poczuć tajemniczy klimat minionej epoki. Wynajmując dom wakacyjny w Kłodzku, koniecznie odwiedź podziemne miasto. Trasa turystyczna wijąca się pod kamienicami starówki pozwoli Ci poznać jego burzliwą historię. Czekają tu na Ciebie eksponaty oraz szereg prezentacji multimedialnych.

Dom wakacyjny w Kłodzku - idealny na city break

Apartamenty w Kłodzku to świetny pomysł na romantyczny weekend. Zakochani mogą przechadzać się uliczkami miasta. Miejscem, które obowiązkowo trzeba odwiedzić, jest gotycki most łączący brzegi rzeki Młynówki, będący najstarszą tego typu budowlą w Polsce. Na pobliskim skwerze organizowane są festiwale i pokazy uliczne. W zależności od pory roku można tu obejrzeć film czy posłuchać koncertów pod gołym niebem. Turystów przyciągają także Dni Twierdzy Kłodzkiej, podczas których odgrywana jest rekonstrukcja bitwy między wojskami pruskimi i francuskimi - starcie miało miejsce w 1807 roku w pobliskiej Jaszkowej Dolnej. Decydując się na domek wakacyjny w Kłodzku, można też odwiedzić tutejsze budowle sakralne. Perełką na skalę europejską jest kościół Wniebowzięcia NMP z pięknym wnętrzem, w którym przeważają barokowe akcenty. Z miasteczka można również zorganizować eskapadę do oddalonych o około 20 kilometrów Wambierzyc - jednego z najpopularniejszych miejsc pielgrzymkowych, zwanego śląską Jerozolimą.

Wczasy dla miłośników aktywnego wypoczynku

Zadbane i kompleksowo wyposażone domki wakacyjne w Kłodzku to doskonała baza wypadowa w góry. Miłośnicy przyrody powinni koniecznie odwiedzić Park Narodowy Gór Stołowych. Podążając wyznaczonymi szlakami turystycznymi, można spotkać wiele gatunków zwierząt, w tym borsuki, gronostaje i muflony. Wzrok przykuwa tutejsza roślinność. Gęste lasy stanowią idealny sposób na odpoczynek od miejskiego zgiełku, pozwalają zregenerować siły i zahartować organizm. Na miłośników trekkingu czekają Góry Bardzkie. Na łagodnych zboczach można tu zobaczyć rodziny z dziećmi. Natomiast bardziej doświadczeni piechurzy mogą pokusić się o zdobycie Twierdzy Srebrnogórskiej, która leży w malowniczej Przełęczy Srebrnej. Budowla jest znakomitym punktem widokowym, z którego można podziwiać górską panoramę.

Wynajmując dom wakacyjny w Kłodzku, warto także zorganizować wypad do Złotego Stoku, gdzie mieści się Muzeum Górnictwa i Hutnictwa Złota, a na turystów czeka szereg atrakcji. Można tu wziąć udział w płukaniu złota oraz zobaczyć największy w Polsce, dziesięciometrowy podziemny wodospad ozdobiony iluminacjami świetlnymi. Sposobem na poprawę humoru jest z kolei wizyta w Muzeum Przestróg i Apeli. W kopalni mieści się też podziemna granica z Czechami. Zwieńczeniem wizyty jest przejażdżka podziemnym tramwajem, który pozwala w ekspresowym tempie stanąć na powierzchni ziemi. Pamiętaj, że noclegi w Kłodzku dostarczą Ci atrakcji również zimą. W oddalonych o kilkanaście kilometrów górskich miejscowościach możesz do woli szusować na stokach lub poznać uroki narciarstwa biegowego. Nie wahaj się zatem i już teraz zaplanuj wypad do Ziemi Kłodzkiej. Na Casamundo znajdziesz komfortowe kwatery noclegowe, dzięki którym spędzisz urlop tak, jak lubisz.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Kłodzku?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Kłodzku są apartamenty oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Kłodzku?

Z Casamundo w Kłodzku znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 284 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (47 m²) i bed & breakfast (23 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kłodzku. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag