Noclegi i apartamenty wakacyjne w Lubinie - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Lubinie - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Lubinie

Lubin
Dowolne daty
Goście
Lubin
Dowolne daty
Goście
Dla miłośników krajowej turystyki Lubin jest jednym z miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy. Niektórzy wracają tu po kilka razy wiedząc, że eleganckie apartamenty Lubin w województwie dolnośląskim można zarezerwować bez obaw o komfort zamieszkania.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Noclegi z wifi

Pozostań w kontakcie: w Lubinie - przeglądaj obiekty wakacyjne z szybkim internetem.

Bed & Breakfast wifi Lubin
24 wrz - 1 paź
247 zł za noc
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
3.9
„Dobry“ (618 ocen)
Lubin, Lubin, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Lubin - turystyczna atrakcja Dolnego Śląska

Z łatwością zarezerwujesz noclegi Lubin dla całej rodziny, a podczas urlopu nikt z Twoich bliskich nie będzie się nudzić. Znajdzie się tutaj coś dla dorosłych fanów historycznych ciekawostek, miłośników zabytkowej architektury, a nawet dla zapalonych kibiców piłki nożnej.

Najciekawsze zabytki i parki Lubina

Wśród najcenniejszych zabytków tego miasta znajduje się dzwonnica z przełomu XV i XVI wieku, a także ruiny zamku. Bardzo malowniczo prezentują się mury miejskie oraz baszta głogowska. Jeśli Twoi bliscy interesują się historią i militariami, koniecznie zaprowadź ich do koszar 4 Pułku Dragonów z zachowanym budynkiem komendantury i stajniami. O wielokulturowej historii Lubina świadczy piękna cerkiew prawosławna. Jednak noclegi Lubin to atrakcja także dla miłośników aktywnego wypoczynku. W mieście znajduje się ponad 10 parków, idealnych na rodzinne spacery, kilka ciekawych szlaków rowerowych oraz wieża wspinaczkowa w dawnej wieży ciśnień.

Noclegi Lubin dla wymagających

Wynajmując apartamenty Lubin możesz mieć pewność, że ich standard spełni w stu procentach oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Wypoczniesz w doskonałych warunkach i zobaczysz jedno z ciekawszych miejsc w Polsce oraz zwiedzisz okoliczne miejscowości, takie jak Głogów. A jeśli bardziej interesuje Cię współczesność, wiedz, że dynamiczny Lubin na swoją siedzibę wybrała firma, która jest jednym z najważniejszych producentów miedzi i srebra na świecie.

image-tag