Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lubinie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lubinie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lubinie

Lubin
Dowolne daty
Goście
Dla miłośników krajowej turystyki Lubin jest jednym z miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy. Niektórzy wracają tu po kilka razy wiedząc, że eleganckie apartamenty Lubin w województwie dolnośląskim można zarezerwować bez obaw o komfort zamieszkania.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Bed & Breakfast wifi Lubin
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
2 1
Lubin, Lubin, Polska
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 247 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Lubin - turystyczna atrakcja Dolnego Śląska

Z łatwością zarezerwujesz noclegi Lubin dla całej rodziny, a podczas urlopu nikt z Twoich bliskich nie będzie się nudzić. Znajdzie się tutaj coś dla dorosłych fanów historycznych ciekawostek, miłośników zabytkowej architektury, a nawet dla zapalonych kibiców piłki nożnej.

Najciekawsze zabytki i parki Lubina

Wśród najcenniejszych zabytków tego miasta znajduje się dzwonnica z przełomu XV i XVI wieku, a także ruiny zamku. Bardzo malowniczo prezentują się mury miejskie oraz baszta głogowska. Jeśli Twoi bliscy interesują się historią i militariami, koniecznie zaprowadź ich do koszar 4 Pułku Dragonów z zachowanym budynkiem komendantury i stajniami. O wielokulturowej historii Lubina świadczy piękna cerkiew prawosławna. Jednak noclegi Lubin to atrakcja także dla miłośników aktywnego wypoczynku. W mieście znajduje się ponad 10 parków, idealnych na rodzinne spacery, kilka ciekawych szlaków rowerowych oraz wieża wspinaczkowa w dawnej wieży ciśnień.

Noclegi Lubin dla wymagających

Wynajmując apartamenty Lubin możesz mieć pewność, że ich standard spełni w stu procentach oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Wypoczniesz w doskonałych warunkach i zobaczysz jedno z ciekawszych miejsc w Polsce oraz zwiedzisz okoliczne miejscowości, takie jak Głogów. A jeśli bardziej interesuje Cię współczesność, wiedz, że dynamiczny Lubin na swoją siedzibę wybrała firma, która jest jednym z najważniejszych producentów miedzi i srebra na świecie.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Lubinie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Lubinie są apartamenty i bed & breakfast. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Lubinie?

Z Casamundo w Lubinie znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 76 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (47 m²) i bed & breakfast (34 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Lubinie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag