Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nowej Rudzie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nowej Rudzie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nowej Rudzie

Nowa Ruda
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 8
DALSZE INFORMACJE »

Nowa Ruda: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Nowa Ruda
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
30 m² Apartament
2 1
Nowa Ruda, Nowa Ruda, Polska
od 231 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Nocleg Balkon/Patio Nowa Ruda
Balkon/Patio
Nocleg
4 1
Nowa Ruda, Nowa Ruda, Polska
od 394 zł
za noc
Nocleg Balkon/Patio Nowa Ruda
Balkon/Patio
Nocleg
2 1
Nowa Ruda, Nowa Ruda, Polska
od 195 zł
za noc
Nocleg Balkon/Patio Nowa Ruda
Balkon/Patio
Nocleg
3 1
Nowa Ruda, Nowa Ruda, Polska
od 295 zł
za noc
Sprawdź inne

Nowa Ruda noclegi- urlop dla pasjonatów podróży

Góry Sowie to doskonałe miejsce na wakacje dla całej rodziny. Położona u ich podnóża Nowa Ruda oferuje wiele atrakcji wielbicielom pieszych wycieczek oraz zwiedzania zabytków. Warto wybrać Nowa Ruda domki letniskowe i sprawdzić wszystkie atrakcje w okolicy.

Urlop w Nowej Rudzie to gwarancja udanego wypoczynku

Nowa Ruda to miasto zamieszkane przez około 23 000 mieszkańców. Położone u samego podnóża malowniczych Gór Sowich, nad rzeką Włodzicą, jest pełnym uroku miasteczkiem, w którym warto spędzić rodzinne wakacje. W pobliżu Nowej Rudy można znaleźć liczne szlaki turystyczne piesze oraz rowerowe, na których można zapoznać się z okoliczna przyrodą i spędzić miło czas, podziwiając górskie szczyty. Warto zarezerwować Nowa Ruda domki letniskowe, w których można komfortowo spędzić czas i odpocząć po wyczerpującej wędrówce. Spędzając urlop w Nowej Rudzie zyskasz możliwość cieszenia się zabytkami w najbliższej okolicy. Warto zwrócić uwagę na Zamek Stillfriedów: zbudowaną w XIV wieku rezydencję obronną baronów von Stillfried, a także pałac zwany Willą Conrad, wybudowany w stylu neorenesansu francuskiego i niderlandzkiego. Decydując się na noclegi położone w centrum Nowej Rudy zyskasz świetną bazę wypadową do zwiedzania zabytków położonych w centrum miasteczka, takich jak ratusz oraz warte zwiedzenia domy tkaczy przy ulicy Nadrzecznej oraz Piastów.

Rezerwuj Nowa Ruda noclegi i ciesz się czasem spędzonym na urlopie

Rezerwując Nowa Ruda noclegi możesz zwiedzić nie tylko miasto, ale także wiele atrakcji w okolicach. Szlaki turystyczne w Górach Sowich oraz Stołowych, a także na Wzgórzach Włodzickich to gwarancja relaksu na łonie natury. Można zajrzeć również do niezwykle interesujących miejscowości znajdujących się w okolicy, jak np. Dzierżoniów, Stronie Śląskie czy też Wałbrzych. Warto odwiedzić również Muzeum Górnictwa z podziemną kolejką górniczą, która zachwyci wielbicieli motoryzacji i ciekawych miejsc.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Nowej Rudzie?

Prywatne pokoje i obiekty agroturystyczne to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Nowej Rudzie. Z ponad 8 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Nowej Rudzie?

Ceny w Nowej Rudzie rozpoczynają się od 120 zł za noc. Warto rozważyć tu prywatne pokoje (19 m²) lub obiekty agroturystyczne (20 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Nowej Rudzie. Przeciętnie prywatne pokoje są idealne dla 4 gości.

image-tag