Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Oławie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Oławie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Oławie

Oława
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 17
DALSZE INFORMACJE »

Oława: Nasze rekomendacje dla ciebie

Statek Oława
-30%
16 paź - 23 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
30 m² Statek
4 1
Oława, oławski, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 534 zł 759 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Statek Przyjazny zwierzętom Oława
-26%
16 paź - 23 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
30 m² Statek
4 1
Oława, oławski, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 534 zł 720 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi Oława będąc gwarancją Państwa udanego pobytu w Oławie.

Oława jest miastem leżącym w województwie dolnośląskim, nieopodal Wrocławia i trochę dalej od Opola. Pierwsza pisemna wzmianka o Oławie znajduje się w dokumencie księcia wrocławskiego Henryka I Brodatego, pochodzącym z 1214 roku. Polecamy noclegi Oława. Jeszcze wcześniej istniał tu gród i osada targowa, które stopniowo przekształcały się w miasto. Choć Oławę dotykały wojny i inne katastrofy, m.in. epidemia dżumy w 1437 roku, to zachowała ona w sobie wiele interesujących zabytków.

Zabytki i inne atrakcje turystyczne Oławy.

Polecamy Państwu noclegi Oława dostępne na naszej stronie internetowej. Wśród najważniejszych zabytków miasta należy wymienić Zamek Sobieskich, który powstał na miejscu dawnego gotyckiego zameczku myśliwskiego księcia Ludwika I, a którego budowę rozpoczęto w 1541 roku. Dziś znajduje się w nim siedziba władz miejskich. Warto również zobaczyć mury miejskie pochodzące z przełomu XIV i XV wieku. Apartamenty Oława to dobry wybór. Interesującym zabytkiem jest również oławski ratusz miejski, wybudowany w 1832 roku. Warto się również przyjrzeć pręgierzowi, który dawniej służył do wymierzania publicznych kar za przewinienia. W mieście znajduje się wiele zabytków o charakterze sakralnym, wśród których wymienić należy kościół par. pw. Matki Bożej Pocieszenia pochodzący z XIII i XV wieku, a także kościół pw. św. Piotra i Pawła pochodzący z 1833 i 1835 roku. Apartamenty Oława- pewne jest to, że w Oławie nie sposób się nudzić, dlatego już dziś zapoznajcie się Państwo z ofertą dostępną na naszej stronie i spędźcie niezapomniane chwile w tym wyjątkowym mieście. Polecamy Państwu również: wczasy nad morzem, wczasy w górach, wyjazd na narty.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Oławie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Oławie są hotele i apartamenty. Dzięki ponad 17 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Oławie?

Ceny w Oławie rozpoczynają się od 178 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (25 m²) lub apartamenty (46 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Oławie?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Oławie o średniej cenie 311 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Oławie. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag