Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Polanicy-Zdroju - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Polanicy-Zdroju - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Polanicy-Zdroju

Polanica-Zdrój
Dowolne daty
Goście
Polanica-Zdrój to niewielkie uzdrowiskowe miasteczko na Dolnym Śląsku. Miejscowość leży u podnóża Piekielnej Góry, która jest częścią Gór Stołowych. Część Polanicy-Zdroju usytuowana jest na zboczach Gór Bystrzyckich.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Polanica-Zdrój
-35%
9 mar - 16 mar
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
56 m² Apartament
4 2
Polanica-Zdrój, Kłodzki, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 360 zł 551 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Polanica-Zdrój: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Polanica-Zdrój
-35%
9 mar - 16 mar
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
56 m² Apartament
4 2
Polanica-Zdrój, Kłodzki, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 358 zł 549 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Polanicy-Zdroju - niezapomniany wypoczynek na Dolnym Śląsku

Takie położenie sprawia, że miejscowość stanowi doskonałe miejsce do uprawiania wspinaczki, turystyki rowerowej i narciarstwa biegowego. Oprócz aktywności na świeżym powietrzu nocleg w Polanicy-Zdroju zapewnia możliwość zwiedzania tamtejszych zabytków i odkrycia lokalnych ciekawostek. W miejscowości na każdym kroku można spotkać ślady historii. Polanica-Zdrój - podobnie jak cała ziemia kłodzka - niegdyś należała do Niemiec. Po II wojnie światowej miejscowość włączono do granic Polski.

Dom wakacyjny w Polanicy-Zdroju - poczuj klimat historycznego uzdrowiska

Polanica-Zdrój to urokliwe uzdrowisko położone nieopodal Kłodzka, które już w XVI wieku słynęło ze źródeł wód mineralnych. Początkowo czerpano tam wody i przewożono je na biesiady, jednak w połowie XIX wieku miejsce zyskało charakter uzdrowiska, z domem zdrojowym, parkiem i licznymi pensjonatami. W XIX i XX wieku kurort zyskał popularność w całej Europie. Dziś dom wakacyjny w Polanicy-Zdroju to wciąż świetny pomysł, by poczuć atmosferę historycznego uzdrowiska. Podczas pobytu warto wybrać się do pijalni wód mineralnych, a także zobaczyć stary Dom Zdrojowy i Teatr Zdrojowy. By jeszcze lepiej poczuć klimat tego miejsca, rozważ apartamenty w Polanicy-Zdroju usytuowane w willowym otoczeniu nieopodal Parku Zdrojowego pełnego pomników przyrody i zabytkowych uzdrowiskowych budowli. Nocleg w tej okolicy to doskonałe połączenie zabytkowej architektury i nowoczesnych, funkcjonalnych wnętrz. W świetnie wyposażonych apartamentach czekają na ciebie niezbędne sprzęty i komfortowy wystrój, dzięki którym odpoczniesz po intensywnym dniu i poczujesz się jak w domu.

Wypoczynek na łonie natury w Polanicy-Zdroju

Noclegi w Polanicy-Zdroju to dobry pomysł dla osób ceniących aktywny wypoczynek na łonie natury. Otaczające miejscowość malownicze wzniesienia stanowią idealne miejsce górskich wędrówek. Ciekawą propozycją wycieczki jest wyprawa na Kamienną Górę położoną nieopodal Polanicy. Sam szczyt w formie rumowiska niegdyś stanowił chętnie odwiedzane przez kuracjuszy miejsce, jednak obecnie jest ono nieco zapomniane przez turystów. Można dotrzeć tam jednym z dwóch szlaków. Pierwszy z nich prowadzi z Zieleńca, przez torfowisko, Kamienną Górę, Polanicę-Zdrój aż do Karłowa, natomiast drugi rozpoczyna się w Kamiennej Górze i prowadzi do Wambierzyc zwanych śląską Jerozolimą. W Wambierzycach warto zobaczyć imponującą bazylikę i odwiedzić Skansen Dawnych Sprzętów. Dom wakacyjny w Polanicy-Zdroju to także świetna baza wypadowa, by lepiej poznać Góry Stołowe, których krańce obejmują teren miasta. Góry Stołowe to doskonałe miejsce do uprawiania wspinaczki, a także turystyki rowerowej. Obszar ten warto odwiedzić również zimą, bowiem w polskiej części gór wytyczono szlaki dla wielbicieli narciarstwa biegowego.

Zapewnij sobie komfort po aktywnym wypoczynku, wybierając domek wakacyjny w Polanicy-Zdroju z kominkiem i tarasem wychodzącym na górskie zbocza. Chcesz poczuć atmosferę gór, ale nie jesteś wytrawnym wspinaczem? Rozważ wycieczkę jednym ze szlaków rozpoczynających w się Polanicy-Zdroju. Ciekawym pomysłem może okazać się wyprawa do schroniska "Pod Muflonem" położonego na wysokości 690 m n. p. m. Bez względu na to, jak lubisz spędzać wolny czas, domki wakacyjne w Polanicy-Zdroju to doskonały pomysł na wakacje w górach, a także krótki, weekendowy wypad z dala od miejskiego zgiełku.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Polanicy-Zdroju?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Polanicy-Zdroju są apartamenty i willa. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Polanicy-Zdroju?

Z Casamundo w Polanicy-Zdroju znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 358 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (44 m²) i willa (17 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Polanicy-Zdroju?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Polanicy-Zdroju o średniej cenie 419 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Polanicy-Zdroju. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

image-tag