Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Radkowie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Radkowie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Radkowie

Radków
Dowolne daty
Goście
Warto zarezerwować nocleg w Radkowie - z tego niewielkiego dolnośląskiego miasteczka jest blisko do wielu ciekawych atrakcji, jakie oferuje to województwo. Z Radkowa można łatwo dotrzeć na przykład do Kłodzka, w pobliżu położone jest też chociażby znane uzdrowisko Kudowa-Zdrój.
DALSZE INFORMACJE »

Radków: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Radków
-52%
6 lis - 13 lis
150 m² Dom
8 4
Radków, Radków, Polska
3,7 / 5,0
„Dobry“
od 433 zł 902 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Apartament Basen Radków
-38%
17 gru - 24 gru
Basen
70 m² Apartament
5 2
Radków, Radków, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 503 zł 811 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Radków
-52%
6 lis - 13 lis
Balkon/Patio
150 m² Dom
8 4
Radków, Radków, Polska
3,7 / 5,0
„Dobry“
od 433 zł 902 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Radków
Kuchnia
30 m² Apartament
2 1
Radków, Radków, Polska
od 212 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Radkowie - sposób na aktywny wypoczynek

Prawdopodobnie największą atrakcją tych okolic jest jednak Park Narodowy Gór Stołowych. To jedyne w kraju góry o budowie płytowej, które zapewniają niesamowite i niepowtarzalne widoki. Warto zobaczyć zespół bloków skalnych Błędne Skały, który układa się w malowniczy, naturalny labirynt. Jednak cały park zapewnia piękne widoki - nic więc dziwnego, że domek wakacyjny w Radkowie to tak bardzo pożądane miejsce na urlop. Przez Radków przechodzą dwa piesze szlaki turystyczne - żółty i niebieski. Jeden prowadzi do Przełęczy Puchacza, drugi - do Storczego Zakrętu. Sam Radków jest zresztą wysoko położony - niektóre jego obszary znajdują się na poziomie 370 metrów nad poziomem morza.

Dom wakacyjny w Radkowie - na jakie wakacje będzie idealny?

Domki wakacyjne w Radkowie to pomysł dla każdego, kto preferuje aktywny wypoczynek w otoczeniu natury i pięknych krajobrazów. Na ten typ noclegu bardzo często decydują się rodziny z dziećmi w różnym wieku, jak i seniorzy. Okolice Radkowa to też doskonałe miejsce na krótkie wakacje, ale również na wyprawy rowerowe oraz dłuższe piesze wycieczki po Górach Stołowych. Kotlina Kłodzka daje wiele możliwości spędzenia czasu w pięknym otoczeniu. Ze względu na dobrą infrastrukturę turystyczną oraz to, że można tam znaleźć dużo miejsc z dala od większych ośrodków, to tereny te nadają się też na imprezy integracyjne i okolicznościowe.

Dlaczego warto odkryć uroki Radkowa?

Dom wakacyjny w Radkowie to więc świetna baza wypadowa, aby eksplorować kotlinę, ale też pobliskie czeskie miejscowości, jak na przykład Machov lub Opočno. W tym drugim mieście znajduje się piękny, renesansowy zamek. Ale noclegi w Radkowie można wykorzystać też, aby poznać nieco uroki samego miasta. To historyczna miejscowość, której początki szacuje się na 1290 rok. Znajduje się tam między innymi piękny, renesansowy ratusz z 1545 roku oraz kościół św. Doroty z XVI wieku. Sam rynek miejski jest też niezwykle uroczy i znajdują się na nim wyjątkowo piękne kamienice. Inne atrakcje też miejscowości to kościół św. Andrzeja Boboli oraz kolumna maryjna. Natomiast o około 2 kilometry od centrum miasta oddalony jest Zalew Radkowski. Oryginalnie został on zbudowany, aby zapewnić górnikom miejsce do odpoczynku - obecnie służy jako kąpielisko, ale też teren rekreacyjny i miejsce do wędkowania. Dlaczego więc nie wybrać Radkowa na małe wędkarskie wakacje?

Domy dają wolność oraz elastyczność

Z wielu więc względów warto wynająć dom wakacyjny w Radkowie. Dzięki niemu można spędzić urlop dokładnie tak, jak się chce. W przeciwieństwie do innych opcji zakwaterowania, takie domki nie są położone w jedynie turystycznych punktach, przez co można się znacznie lepiej zżyć z odwiedzaną miejscowością. Ale w Radkowie można znaleźć nie tylko typowe wakacyjne domy, ale również komfortowe apartamenty, z których okien można podziwiać piękne góry. A jakie jeszcze miejsca warto odwiedzić, jeżeli już pozna się uroki Radkowa? Kotlina Kłodzka to region tak wyjątkowy, że na pewno dostarczy Ci mnóstwa inspiracji do kolejnych odkryć.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Radkowie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Radkowie są obiekty agroturystyczne i bed & breakfast. Dzięki ponad 16 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Radkowie?

Wyszukując zakwaterowanie w Radkowie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 125 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: obiekty agroturystyczne - 31 m², a bed & breakfast - 21 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Radkowie. Przeciętnie obiekty agroturystyczne są idealne dla 4 gości.

image-tag