Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sobótce - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sobótce - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sobótce

Sobótka
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 29
DALSZE INFORMACJE »

Sobótka: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom wiejski Sobótka
70 m² Dom wiejski
4 1
Sobótka, Sobótka, Polska
od 351 zł
za noc
Apartament Sobótka
46 m² Apartament
3 1
Sobótka, Sobótka, Polska
od 243 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Sobótka
wifi
46 m² Apartament
3 1
Sobótka, Sobótka, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 337 zł
za noc
Apartament wifi Sobótka
wifi
70 m² Apartament
4 1
Sobótka, Sobótka, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 364 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Sobótka
Kuchnia
Dom
4 2
Sobótka, Sobótka, Polska
od 120 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Sobótka
-48%
6 maj - 13 maj
Kominek
50 m² Dom
4 2
Sobótka, Sobótka, Polska
od 103 zł 198 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi Sobótka- historia i położenie miasta.

Sobótka jest miastem leżącym w województwie dolnośląskim na południowy-zachód od Wrocławia i północny-wschód od Świdnicy. Miasto to leży u podnóża góry Ślęży z czym wiąże się wiele interesujących historii. Noclegi Sobótka- polecamy. Pierwsze pisemne wzmianki o Sobótce pochodzą z 1148 roku. Miejscowośc ta została wymieniona w bulli Eugeniusza III jako osada targowa. Interesujące jest również to, że w latach 1128 i 1134 na szczycie Góry Ślęża utworzony został klasztor zakonu Augustynianów, w celach walki z poganami. Już dziś zapoznajcie się Państwo z ofertą dostępną na naszej stronie- noclegi Sobótka- i spędźcie wymarzony urlop w tym fascynującym mieście.

Atrakcje turystyczne Sobótki.

Do najważniejszych atrakcji w Sobótce bez wątpienia należy góra Ślęża, która zgodnie z legendą powstała w wyniku walki, jaką stoczyly anioły z diabłami zasypując ziemią wejście do piekła. Na górze tej, zanim pojawiło sie na tych terenach chrześcijaństwo, odprawiano kulty pogańskie, czego dowodzą odnalezione tam ukośny krzyż oraz ziemne wały i kręgi. Apartamenty Sobótka. Na szczycie góry znajduje się Kościół pw. Nawiedzenia NMP pochodzący z 1852 roku, a także ruiny XIII- wiecznego zamku. Znajduje się tu też wieża widokowa, a także schronisko turystyczne. Apartamenty Sobotka to dobry wybór. Lecz Sobótka, to nie tylko Góra Ślęża. Miasto posiada również piękny zabytkowy Ratusz pochodzący z 1730 roku, a także renesansowy budynek dawnego probostwa augustynianów z 1569 roku, w którym znajduje się obecnie Muzeum Ślężańskie i wiele innych interesujących obiektów. Polecamy również: wakacje Oława, wczasy Oleśnica, urlop Bystrzyca Kłodzka.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Sobótce?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Sobótce są apartamenty oraz prywatne pokoje. Wyszukujemy spośród ponad 29 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Sobótce?

Wyszukując zakwaterowanie w Sobótce z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 103 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 53 m², a prywatne pokoje - 18 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Sobótce?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Sobótce o średniej cenie 318 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Sobótce. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag