Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sulistrowiczkach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sulistrowiczkach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sulistrowiczkach

Sulistrowiczki
Dowolne daty
Goście
Większość osób podróżujących w dużym gronie, z rodziną lub przyjaciółmi, często decyduje się na wynajęcie dużych i przestronnych domów wakacyjnych. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim tego rodzaju kwatery gwarantują komfortowe warunki wszystkim wypoczywającym.
DALSZE INFORMACJE »

Sulistrowiczki: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Sulistrowiczki
-48%
6 maj - 13 maj
50 m² Dom
4 2
Sulistrowiczki, Wrocławski, Polska
od 103 zł 198 zł
za noc
Dom Sulistrowiczki
-38%
20 maj - 27 maj
Dom
4 2
Sulistrowiczki, Wrocławski, Polska
od 134 zł 215 zł
za noc
Apartament Sulistrowiczki
46 m² Apartament
3 1
Sulistrowiczki, Wrocławski, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 307 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Sulistrowiczki
-45%
6 maj - 13 maj
Przyjazny zwierzętom
50 m² Dom
4 2
Sulistrowiczki, Wrocławski, Polska
od 103 zł 189 zł
za noc
Dom Przyjazny zwierzętom Sulistrowiczki
-47%
6 maj - 13 maj
Przyjazny zwierzętom
Dom
4 2
Sulistrowiczki, Wrocławski, Polska
od 121 zł 229 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Sulistrowiczki
Ogród
46 m² Apartament
3 1
Sulistrowiczki, Wrocławski, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 308 zł
za noc
Apartament Ogród Sulistrowiczki
Ogród
70 m² Apartament
4 1
Sulistrowiczki, Wrocławski, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 367 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie zalety ma dom wakacyjny w Sulistrowiczkach?

Można się tam czuć w pełni swobodnie, a kompleksowe wyposażenie we wszystkie niezbędne sprzęty powoduje, że Ty i Twoi bliscy będziecie podczas urlopu w pełni samowystarczalni. Domki wakacyjne w Sulistrowiczkach nie są pod tym względem wyjątkiem. Oprócz tego, że możesz się tam poczuć, jak we własnych czterech kątach, to dodatkowo masz możliwość skorzystania z wielu atrakcji i udogodnień. Mogą to być między innymi altana w ogrodzie, w której zaszyjesz się z ciekawą książką i filiżanką kawy, miejsce na ognisk, murowany grill albo przestronny taras, idealny na wspólne biesiadowanie i spożywanie posiłków w gronie najbliższych. Tego typu noclegi to także często obiekty przyjazne psom. Jeśli zatem nie wyobrażasz sobie urlopu bez swojego pupila, to dom wakacyjny w Sulistrowiczkach będzie świetnym miejscem na wspólny z nim wypad.

Dom wakacyjny w Sulistrowiczkach - gdy szukasz miejsca na kameralny urlop

Sulistrowiczki to niewielka wieś z dużym turystycznym potencjałem. Atrakcyjne położenie zawdzięcza bliskości lasów i górskich szlaków. Niedaleko stamtąd na Ślężę, górę otoczoną niegdyś kultem przez ludy zamieszkujące Dolny Śląsk. To szczyt wznoszący się na ponad 717 m n.p.m., co czyni z niego najwyższą górę całego Przedgórza Sudeckiego. Trasa na Ślężę jest bardzo malownicza i zachęca zarówno do pieszych wędrówek, jak i przejażdżek na dwóch kółkach. Jeśli planujesz rowerowe wakacje, to apartamenty w Sulistrowiczkach powinny Cię zainteresować - jednoślad jest wprost stworzony do odkrywania tych terenów! Atrakcją, która przypadnie do gustu przede wszystkim dzieciom, jest zalew w Sulistrowicach. Ten sztuczny zbiornik wodny posiada szeroką, piaszczystą plażę i zachęca do kąpieli oraz uprawiania innych sportów wodnych. Po aktywnym dniu warto nieco odpocząć, a gdzie można to zrobić lepiej niż w przyjemnej restauracji? Smaczne regionalne posiłki, z dziczyzną, grzybami i serwowanymi na różne sposoby ziemniakami w rolach głównych, zawojują podniebienie każdego smakosza. Jedno jest pewne: noclegi w Sulistrowiczkach spełnią oczekiwania wszystkich, którym do pełni urlopowego szczęścia potrzebny jest błogi spokój i bliskość przyrody.

Zarezerwuj domek wakacyjny w Sulistrowiczkach i sprawdź, jakie atrakcje czekają w okolicy

Wielu turystów odwiedza Sulistrowiczki przede wszystkim ze względu na bliskość Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Powstał on w celu ochrony unikatowych walorów przyrodniczo-krajobrazowych okolic Ślęży, a w jego obrębie wydzielono trzy rezerwaty przyrody: Rezerwat przyrody Góra Ślęża, Rezerwat przyrody Góra Radunia oraz Rezerwat przyrody Łąka Sulistrowicka. Te malownicze i unikatowe pod względem historycznym i kulturowym tereny to jednak nie wszystko, co ciekawego mają do zaoferowania okolice Sulistrowiczek. W nieodległej Sobótce warto odwiedzić na przykład XIII-wieczny pałac, który był dawną siedzibą klasztoru augustianów, oraz renesansowy budynek dawnego probostwa, gdzie obecnie znajduje się siedziba Muzeum Ślężańskiego. Jeśli zatrzymasz się na nocleg w Sulistrowiczkach, skorzystaj z okazji, by zobaczyć wyróżniającą się pod względem architektonicznym, zbudowaną na planie siedmiokąta foremnego kaplicę Matki Bożej Dobrej Rady w Sulistrowicach. W bogato zdobionych wnętrzach zachwycą Cię witraże autorstwa Marii Gostylli Pachuckiej i nietypowa płyta ołtarzowa, spoczywająca na grzbietach dwóch rzeźbionych niedźwiedzi. Dom wakacyjny w Sulistrowiczkach to świetne miejsce wypadowe do zwiedzania okolicy. Przekonaj się o tym podczas najbliższego urlopu!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Sulistrowiczkach?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Sulistrowiczkach są campingi i bed & breakfast. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Sulistrowiczkach?

Ceny w Sulistrowiczkach rozpoczynają się od 103 zł za noc. Warto rozważyć tu campingi (10 m²) lub bed & breakfast (12 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Sulistrowiczkach. Przeciętnie campingi są idealne dla 4 gości.

image-tag