Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wałbrzychu - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wałbrzychu - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wałbrzychu

Wałbrzych
Dowolne daty
Goście
Dolny Śląsk przeżywa renesans swojej popularności i powoli staje się jednym z najciekawszych regionów w Polsce.
DALSZE INFORMACJE »

Wałbrzych: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Wałbrzych
30 m² Apartament
2 1
Wałbrzych, wałbrzyski, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 252 zł
za noc
Apartament Wałbrzych
30 m² Apartament
3 1
Wałbrzych, wałbrzyski, Polska
od 252 zł
za noc
Apartament Wałbrzych
30 m² Apartament
4 1
Wałbrzych, wałbrzyski, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 252 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Nocleg Balkon/Patio Wałbrzych
Balkon/Patio
Nocleg
4 1
Wałbrzych, wałbrzyski, Polska
od 400 zł
za noc
Nocleg Balkon/Patio Wałbrzych
Balkon/Patio
Nocleg
2 1
Wałbrzych, wałbrzyski, Polska
od 198 zł
za noc
Nocleg Balkon/Patio Wałbrzych
Balkon/Patio
Nocleg
3 1
Wałbrzych, wałbrzyski, Polska
od 299 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Wałbrzych
Ogród
30 m² Apartament
4 1
Wałbrzych, wałbrzyski, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 230 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Wałbrzychu - wakacje w sercu Dolnego Śląska

Zarezerwuj dom wakacyjny w Wałbrzychu za pośrednictwem CASAMUNDO, dzięki czemu spędzisz swój urlop w naprawdę ciekawej okolicy, która ma do zaoferowania nie tylko wspaniałe krajobrazy, ale również wiele zagadkowych miejsc. Jeśli wakacyjny czas chcesz poświęcić na niespieszny wypoczynek, z pomocą przyjdą komfortowe i doskonale wyposażone apartamenty. To doskonała opcja na urlop dla dwojga, ponadto wśród ogromu propozycji znajdziesz również lokalizacje przyjazne psom. Góry, spacery i ukochany pupil - prawda, że brzmi świetnie? Domki wakacyjne w Wałbrzychu to idealna opcja dla osób chcących spędzić wolne dni według własnego uznania. Wspólne gotowanie, na które na co dzień jest tak mało czasu, wieczorne ogniska lub grill pod gwiazdami - nic tylko ruszać w drogę na Dolny Śląsk.

Dom wakacyjny w Wałbrzychu - spacerem po mieście i okolicach

Noclegi w Wałbrzychu usatysfakcjonują tych, którzy nastawiają się zarówno na intensywne zwiedzanie, jak również na aktywny wypoczynek na górskich szlakach. Poza tym z miasta tego można robić nieco dalsze wycieczki - na turystów czeka przepiękny Wrocław, czeska Praga oraz wiele mniejszych, choć nie mniej ciekawych miejscowości. Sam Wałbrzych to miasto, które w ostatnich latach nabrało rozpędu i aktualnie jest miejscem licznych wydarzeń kulturalnych, głównie związanych z teatrem i fotografią. Wałbrzyskie ulice wypełnia ciekawa zabudowa - szczególną uwagę warto poświęcić staremu miastu. Przy wałbrzyskim rynku pysznią się wspaniałe kamienice zbudowane w stylu barokowym lub barokowo-klasycystycznym. Miłą atmosferę podkreślają także restauracje i knajpki, w których serwuje się, oczywiście oprócz dobrego jadła, także piwa pochodzące z okolicznych browarów. Wałbrzych może poszczycić się wspaniałą zielenią miejską oraz Palmiarnią, która mieści się w okazałym budynku z przeszkloną dachową kopułą. W jego wnętrzu rośnie bujna, wiecznie zielona roślinność z najdalszych zakątków świata - przez chwilę możesz poczuć się jak w prawdziwej dżungli. Jeśli poza zwiedzaniem lubisz również górskie wycieczki, to dom wakacyjny w Wałbrzychu będzie idealny do tego, aby zapewnić ci spokojny sen po całodniowych wędrówkach. Czekają na ciebie przede wszystkim pobliskie Góry Sowie i Góry Wałbrzyskie, oraz położony na zachód od miasta masyw Ślęży.

Wakacje z historią i tajemnicami, czyli zwiedzanie Zamku Książ

Nocleg w Wałbrzychu to okazja do tego, aby zwiedzić jeden z najcenniejszych zabytków w Polsce, czyli budzący mnóstwo emocji Zamek Książ. Jego masywna sylwetka utrzymana w eklektycznym stylu jest widoczna z oddali, zaś różnorodność prądów architektonicznych, które spotykają się w tej budowli, tworzy wyjątkowy widok, dodatkowo podkreślany przez gęstą ścianę zieleni porastającą okolice zamku. Budowla nieustannie zadziwia badaczy, a także kusi poszukiwaczy przygód. Wiąże się z nią wiele tajemnic i zagadek, które wciąż czekają na rozwiązanie - jak chociażby historia słynnego Złotego Pociągu. Wiadomo, że pod zamkiem mieszczą się tunele pochodzące z czasów II wojny światowej. Mówi się, że Zamek Książ miał być kwaterą Hitlera, zaś tunele miały go łączyć z podziemnym i równie zagadkowym kompleksem Riese (pol. Olbrzym) w Górach Sowich. Ciekawość turystów podsycają specjalne nocne wycieczki po udostępnionej części zamku. Nocny spacer obejmuje wybrane komnaty oraz piwnice. Goście mają do dyspozycji jedynie światło latarek, zaś zwiedzanie odbywa się w atmosferze tajemnicy. Dobrze mieć do dyspozycji domek wakacyjny w Wałbrzychu, który z pewnością okaże się spokojną przystanią po tak pełnych emocji i niespodzianek przygodach!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Wałbrzychu?

Hotele i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Wałbrzychu. Z ponad 62 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Wałbrzychu?

Ceny w Wałbrzychu rozpoczynają się od 105 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (27 m²) lub apartamenty (47 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Wałbrzychu. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag