Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Złotoryji - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Złotoryji - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Złotoryji

Złotoryja
Dowolne daty
Goście
Wrocław nazywany Miastem Mostów, trzeci w Polsce co do wielkości Zamek Książ w Wałbrzychu, jedno ze starszych miast rejonu - Legnica, czy pełna szlaków rowerowych Jelenia Góra – na Śląsku nie można się nudzić!
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z basenem

Dom  Złotoryja
Basen
Dom ∙ 8 gości ∙ 1 sypialnia
Złotoryja, Złotoryjski, Polska
od 1.547 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z tarasem

Dom  Złotoryja
-39%
26 paź - 2 lis
Balkon/Patio
75 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Złotoryja, Złotoryjski, Polska
od 479 zł 789 zł
za noc
Sprawdź inne

Złotoryja: Nasze rekomendacje dla ciebie

Złotoryja: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 479 zł za noc

Dom Złotoryja
-44%
26 sie - 2 wrz
Dom ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Złotoryja, Złotoryjski, Polska
od 1.413 zł 2.532 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Złotoryja noclegi – urlop na Dolnym Śląsku

Jeszcze dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą Złotoryja noclegi, potraktuj je jako bazę do zwiedzania województwa i odkryj z nami południe Polski! Złotoryja jest siedzibą utworzonego w 1999 roku powiatu złotoryjskiego i leży nad lewym dopływem Odry, Kaczawą, na Pogórzu Kaczawskim. Jej powierzchnia wynosi około 11,5 kilometrów kwadratowych, z czego aż 60% przeznaczone jest użytkom rolnym. Pozostała część miasta zawiera zabytkowe budowle oraz tereny zielone, które ucieszą każdego turystę zdecydowanego na wynajem noclegów Złotoryja. Do zabytków należą między innymi wiekowa biblioteka łańcuchowa znajdująca się w Kościele Mariackim, wybudowany w XII wieku Kościół świętego Mikołaja, pozostałości po murach miejskich, Baszta Kowalska czy imponująca zabudowa Starego Miasta. Gwarantujemy, że Złotoryja zauroczy fanów architektury, którzy koniecznie powinni zarezerwować nasze Złotoryja nolcegi i oddać się zwiedzaniu. Ciekawą atrakcją dla dużych i małych będą odwiedziny w Fabryce Ozdób Choinkowych, gdzie podpatrzeć można proces wytwarzania bombek a sklepie znajdującym się przy wytwórni zamówić spersonalizowaną kulkę. Turyści na długo zapamiętają też płukanie złota w kopalni złota "Aurelia". Noclegi Złotoryja zapewnią atrakcje dla całej rodziny! Warto też wybrać się do okolicznych miejscowości, takich jak Chojnów, Jawor, Bolesławiec czy Środa Śląska. Jeżeli tak właśnie mają wyglądać Twoje wczasy, to nie czekaj ani chwili dłużej, już teraz zarezerwuj jeden z naszych Złotoryja noclegów i spędź niezapomniane wakacje z Casamundo. Udanego urlopu!

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Złotoryji. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag