Noclegi i apartamenty wakacyjne w Złotoryji - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Złotoryji - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Złotoryji

Złotoryja
Dowolne daty
Goście
Złotoryja
Dowolne daty
Goście
Wrocław nazywany Miastem Mostów, trzeci w Polsce co do wielkości Zamek Książ w Wałbrzychu, jedno ze starszych miast rejonu - Legnica, czy pełna szlaków rowerowych Jelenia Góra – na Śląsku nie można się nudzić!
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Obiekty z basenem

Dla relaksu i ochłody: Złotoryja – sprawdź obiekty wakacyjne z orzeźwiającym basenem!

Dom  Złotoryja
1 mar - 8 mar
926 zł za noc
240 m² Dom ∙ 10 gości ∙ 3 sypialnie
5.0
„Znakomity“ (2 ocen)
Złotoryja, Złotoryjski, Polska
Basen
Rozpocznij rezerwację
Zobacz inne

Noclegi z tarasem

Piękno zachodu słońca: zarezerwuj swój nocleg w lokalizacji Złotoryja z prywatnym tarasem – relaks w pełni!

Dom  Złotoryja
12 paź - 19 paź
-20%
600 zł
480 zł za noc
75 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Złotoryja, Złotoryjski, Polska
Balkon/Patio
Rozpocznij rezerwację
Sprawdź inne

Złotoryja noclegi – urlop na Dolnym Śląsku

Jeszcze dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą Złotoryja noclegi, potraktuj je jako bazę do zwiedzania województwa i odkryj z nami południe Polski! Złotoryja jest siedzibą utworzonego w 1999 roku powiatu złotoryjskiego i leży nad lewym dopływem Odry, Kaczawą, na Pogórzu Kaczawskim. Jej powierzchnia wynosi około 11,5 kilometrów kwadratowych, z czego aż 60% przeznaczone jest użytkom rolnym. Pozostała część miasta zawiera zabytkowe budowle oraz tereny zielone, które ucieszą każdego turystę zdecydowanego na wynajem noclegów Złotoryja. Do zabytków należą między innymi wiekowa biblioteka łańcuchowa znajdująca się w Kościele Mariackim, wybudowany w XII wieku Kościół świętego Mikołaja, pozostałości po murach miejskich, Baszta Kowalska czy imponująca zabudowa Starego Miasta. Gwarantujemy, że Złotoryja zauroczy fanów architektury, którzy koniecznie powinni zarezerwować nasze Złotoryja nolcegi i oddać się zwiedzaniu. Ciekawą atrakcją dla dużych i małych będą odwiedziny w Fabryce Ozdób Choinkowych, gdzie podpatrzeć można proces wytwarzania bombek a sklepie znajdującym się przy wytwórni zamówić spersonalizowaną kulkę. Turyści na długo zapamiętają też płukanie złota w kopalni złota "Aurelia". Noclegi Złotoryja zapewnią atrakcje dla całej rodziny! Warto też wybrać się do okolicznych miejscowości, takich jak Chojnów, Jawor, Bolesławiec czy Środa Śląska. Jeżeli tak właśnie mają wyglądać Twoje wczasy, to nie czekaj ani chwili dłużej, już teraz zarezerwuj jeden z naszych Złotoryja noclegów i spędź niezapomniane wakacje z Casamundo. Udanego urlopu!

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Złotoryji. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag