Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w kujawsko-pomorskiem - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w kujawsko-pomorskiem - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w kujawsko-pomorskiem

kujawsko-pomorskie
Dowolne daty
Goście
Kujawsko-Pomorskie to region czesto wybierany na wakacje rodzinne. Najmlodsi moga tu sie do woli nacieszyc kapielami w jeziorach oraz zabawami na plazy, a dorosli wypoczac w ciszy, delektujac sie swiezym powietrzem i milymi dla oka widokami.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom wifi Sulnowo
wifi
15 m² Dom
2 1
Sulnowo, świecki, Kujawsko-pomorskie
od 438 zł
za noc
Nocleg wifi Bydgoszcz
wifi
10 m² Nocleg
2 1
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
od 190 zł
za noc
Nocleg wifi Bydgoszcz
wifi
Nocleg
2 1
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
od 190 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Willa Kuchnia Gniewkowo
Kuchnia
200 m² Willa
8 4
Gniewkowo, Inowrocławski, Kujawsko-pomorskie
od 1.258 zł
za noc
Dom Kuchnia Bytoń
Kuchnia
Dom
10 2
Bytoń, Radziejowski, Kujawsko-pomorskie
od 915 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Nocleg Ogród Bydgoszcz
Ogród
16 m² Nocleg
2 1
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
od 190 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

kujawsko-pomorskie: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Tleń
Dom
8 2
Tleń, Osie, Kujawsko-pomorskie
od 726 zł
za noc
Dom Świekatowo
Dom
7 3
Świekatowo, świecki, Kujawsko-pomorskie
od 807 zł
za noc
Dom Tuchola
Dom
4 2
Tuchola, Tucholski, Kujawsko-pomorskie
od 309 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w kujawsko-pomorskiem?

Komfortowy i przestronny dom wakacyjny w Kujawsko-Pomorskiem

Jesli chcesz zapewnic sobie i swoim najblizszym maksimum swobody i komfortu, na nocleg w tym regionie wybierz albo komfortowe i przestronne apartamenty, albo domki wakacyjne w Kujawsko-Pomorskiem. Jesli chodzi o konkretne miejscowosci wypoczynkowe warte polecenia, to bez watpienia mozna do nich zaliczyc miedzy innymi Koronowo, otoczone Zalewem Koronowskim oraz jeziorami Lipkusz i Samociazek. Tak jak w przypadku wielu innych miejsc w tym województwie, równiez i tu mozna odnalezc slady dawnego panowania Zakonu Krzyzackiego. Ciekawe zabytki, malownicze uliczki oraz wspaniale, organizowane co roku imprezy dla milosników sportów wodnych to tylko kilka powodów, dla których trzeba zobaczyc to miejsce. Za posrednictwem Casamundo znajdziesz i wynajmiesz dom wakacyjny w Kujawsko-Pomorskiem spelniajacy wszystkie Twoje oczekiwania.

Dom wakacyjny w Kujawsko-Pomorskiem - wypoczynek wsród lasów i jezior

Choc lato w naszym kraju bywa kaprysne, to w województwie kujawsko-pomorskim znajdziesz miejsca, gdzie nawet mimo niezbyt przyjaznej aury mozesz ciekawie i milo spedzic czas w gronie rodziny lub przyjaciól. Kazdy zasluguje na prawdziwie beztroski urlop - jesli najlepiej odpoczywasz wsród lasów i jezior, to domek wakacyjny w Kujawsko-Pomorskiem powinien byc Twoim pierwszym wyborem. Na terenie województwa usytuowane sa slynne Bory Tucholskie, których znaczna czesc wchodzi w sklad obszarów Natura 2000. Swiadczy to o unikatowych wlasciwosciach tego miejsca. Spacerujac po tych przepieknych sosnowych lasach, napotkasz na swojej drodze wrzosowiska, bujne laki oraz romantyczne torfowiska i mokradla. Warto zabrac tu na wycieczke najmlodszych, poniewaz jest wielce prawdopodobne, ze podczas spacerów uda im sie zaobserwowac dzikie zwierzeta, takie jak na przyklad jelenie, sarny, bobry oraz - jesli dopisze Wam szczescie - rzadkie gatunki ptaków, z czapla siwa, puchaczem i zurawiem zwyczajnym na czele. Planujesz wakacje na dwóch kólkach? Wybierz sie zatem na rowerowa wycieczke w Dolinie Dolnej Wisly. Ta malownicza kraina rozciaga sie od Bydgoszczy az do okolic Gniewu, a na jej obszarze wyodrebniono az pietnascie rezerwatów przyrody. Na rodzinne noclegi w Kujawsko-Pomorskiem przestronny i komfortowy domek wakacyjny moze okazac sie najlepszym wyborem.

Spedz niezapomniane wakacje, zwiedzajac najwieksze atrakcje regionu

Kujawsko-Pomorskie to nie tylko jeziora i lasy. To takze wielowiekowa historia i ciekawe miasta, przyciagajace nie tylko wyjatkowa architektura, ale tez oferta kulturalna i artystyczna. Jednym z najslynniejszych osrodków miejskich znajdujacych sie w granicach tego województwa jest Torun. To tu mieszkal i pracowal Mikolaj Kopernik, który stworzyl przelomowa, zmieniajaca postrzeganie swiata teorie i to tu podpisano tak zwany I pokój torunski, konczacy wojny krzyzackie z poczatku XV wieku. Zatrzymujac sie w tym miescie, nie sposób nie spróbowac slynnych torunskich pierników, pieczonych tu od stuleci wedlug tradycyjnej receptury. Choc we wspólczesnym Toruniu mozna odnalezc mnóstwo interesujacych sladów przeszlosci, to takze nowoczesne oblicze miasta moze zachwycac. Warto zorganizowac sobie wycieczke po Toruniu szlakiem mostów. Moze to byc okazja, by poznac miasto z nietypowej perspektywy. Pomyslów na odkrywanie Kujaw i Pomorza jest bardzo wiele, a odpowiednim punktem wypadowym do zaplanowania fantastycznego urlopu okaze sie na pewno dom wakacyjny w Kujawsko-Pomorskiem.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w kujawsko-pomorskiem?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w kujawsko-pomorskiem są domy i apartamenty. Dzięki ponad 70 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w kujawsko-pomorskiem?

Wyszukując zakwaterowanie w kujawsko-pomorskiem z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 182 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 95 m², a apartamenty - 650 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w kujawsko-pomorskiem?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w kujawsko-pomorskiem. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 788 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w kujawsko-pomorskiem. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

image-tag