Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bydgoszczy - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bydgoszczy - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bydgoszczy

Bydgoszcz
Dowolne daty
Goście
Gdzie spędzić wakacje na Kujawach? Jeśli liczysz na dużo atrakcji i jesteś ciekawy historii regionu, zarezerwuj dom wakacyjny w Bydgoszczy - największym mieście województwa pomorsko-kujawskiego. Jednym z głównych atutów Bydgoszczy są liczne zabytki.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Nocleg wifi Bydgoszcz
wifi
10 m² Nocleg
2 1
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Polska
od 190 zł
za noc
Nocleg wifi Bydgoszcz
wifi
Nocleg
2 1
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Polska
od 190 zł
za noc
Nocleg wifi Bydgoszcz
wifi
16 m² Nocleg
2 1
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Polska
od 190 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Bydgoszcz
Kuchnia
Dom
7 3
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Polska
od 800 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Bydgoszcz: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Bydgoszcz
10 m² Nocleg
2 1
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Polska
od 190 zł
za noc
Nocleg Bydgoszcz
Nocleg
2 1
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Polska
od 190 zł
za noc
Nocleg Bydgoszcz
16 m² Nocleg
2 1
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Polska
od 190 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wynajmij dom wakacyjny w Bydgoszczy i poznaj atrakcje miasta

Na Starym Mieście zachowały się gotyckie kościoły, budowle wzniesione w stylu belle époque, katedry, a także dawne spichlerze. Wynajmując dom wakacyjny w Bydgoszczy, obowiązkowo odwiedź Wenecję Bydgoską (kompleks architektoniczny bezpośrednio nad rzeką Młynówką), a także wybierz się na Wyspę Młyńską i przespaceruj Mostem Miłości albo kładką Wenecji Bydgoskiej. Na bulwarach możesz zorganizować piknik, a potem wspólnie z bliskimi wyruszyć w rejs tramwajem wodnym. Nie możesz odpuścić też wizyty na miejskim rynku oraz spaceru szlakiem miejskich pomników, takich jak słynna Łuczniczka, Trzy Gracje czy Fontanna Potop. Jeśli chcesz lepiej poznać historię regionu, wynajmując domek wakacyjny w Bydgoszczy, odwiedź Muzeum Miejskie oraz Muzeum Okręgowe. Ciekawscy będą oczarowani również nietuzinkowymi instytucjami, takimi jak Muzeum Farmacji oraz Muzeum Mydła i Historii Brudu. Uwielbiasz odkrywać nowe miejsca, lubisz przebywać na łonie natury, ale też zwiedzać i poznawać historię? Wynajmij apartamenty w Bydgoszczy i przeżyj wyjątkową wakacyjną przygodę.

Dom wakacyjny w Bydgoszczy - aktywne wczasy na Kujawach

Jeśli Twoja rodzina lubi spędzać czas aktywnie, postaw na wakacje w Bydgoszczy. W tym mieście będziecie mieli na co spożytkować energię! To miejsce idealne na intensywny, weekendowy wypad, ale i na dłuższe wczasy. Oprócz licznych zabytków czekają tu na Ciebie piękne krajobrazy oraz rozległe tereny zielone. Wynajmując domki wakacyjne w Bydgoszczy, będziesz miał okazję poznać regionalne szlaki turystyczne: Brdy, Wisły i Noteci. Przez miasto przebiega również najdłuższa w Europie Międzynarodowa Trasa Rowerowa. Domek wakacyjny w Bydgoszczy może więc stać się dla Ciebie i Twoich bliskich świetną bazą wypadową. Zatrzymując się w stolicy Kujaw, będziesz miał okazję podziwiać piękno Pojezierza Chełmińskiego i Puszczy Bydgoskiej. Odkryjesz grodziska słowiańskie w Wyszogrodzie, Zamczysku, Pawłówku i Strzelcach Dolnych. Będziesz mógł również spróbować swoich sił w kajakarstwie oraz żeglarstwie - to tutaj mieszczą się znane polskie szlaki żeglugowe: Wielka Pętla Wielkopolska i Pętla Kujawska. Jeśli zmęczy Cię gwar miasta, poszukaj wytchnienia nad okolicznymi jeziorami - koło Bydgoszczy znajdziesz aż 10 kąpielisk! Chcesz wypocząć, ale nie lubisz się nudzić? Zarezerwuj nocleg w Bydgoszczy, a wczasy będą należały do tych udanych.

Noclegi w Bydgoszczy - nowoczesne apartamenty w mieście

Co oprócz licznych atrakcji turystycznych może przyciągnąć Cię do Bydgoszczy? W tej okolicy bez problemu znajdziesz nowoczesne i przestronne apartamenty, które zapewnią Ci maksimum komfortu w czasie wyczekiwanych wakacji. Domy letniskowe są malowniczo usytuowane, w pełni umeblowane oraz wyposażone. Wiele z nich ma balkon, taras albo ogród, żeby umożliwić Ci spędzanie czasu na świeżym powietrzu. W ofercie Casamundo znalazły się domki wakacyjne w Bydgoszczy dla wczasowiczów o różnych potrzebach. Lubisz miejski gwar i chcesz być blisko ważnych zabytków? Najlepszą opcją może okazać się apartament w mieście. Wolisz ciszę i przyjemny spokój przedmieść? Wybierz domek letniskowy pod lasem albo nad jeziorem. Wynajmując noclegi w Bydgoszczy, korzystaj z atrakcji oferowanych przez region. Zwiedzaj, spaceruj, odkrywaj typową dla Kujaw zabudowę. Obowiązkowo wybierz się też do restauracji serwującej popisowe dania tradycyjnej kuchni kujawskiej: żurek kujawski, szablok z zacierkami, gołąbki w sosie żurkowym czy rogaliki barcińskie. Wynajmij dom wakacyjny w Bydgoszczy i spędź niezapomniane chwile podczas nadchodzących wakacji!

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Bydgoszczy. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

image-tag