Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ciechocinku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ciechocinku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ciechocinku

Ciechocinek
Dowolne daty
Goście
Ciechocinek to niewielkie miasto na Kujawach. Miejscowość znajduje się w dolinie Wisły, a od Torunia dzieli ją jedynie 25 km. Dzięki przebiegającej w pobliżu autostradzie dojazd niemal z żadnej części Polski nie stanowi problemu. Ciechocinek warto odwiedzić z kilku powodów.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Pokój Kuchnia Ciechocinek
20 m² Pokój ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Ciechocinek, aleksandrowski, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 138 zł
za noc
Apartament Kuchnia Ciechocinek
-20%
5 lis - 12 lis
36 m² Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Ciechocinek, aleksandrowski, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 200 zł 250 zł
za noc
Bed & Breakfast Kuchnia Ciechocinek
-19%
4 mar - 11 mar
Pokój trzyosobowy typu Superior ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Ciechocinek, aleksandrowski, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 308 zł 378 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Ciechocinek
38 m² Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Ciechocinek, aleksandrowski, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 228 zł
za noc
Pokój Balkon/Patio Ciechocinek
16 m² Pokój ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Ciechocinek, aleksandrowski, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 100 zł
za noc
Bed & Breakfast Balkon/Patio Ciechocinek
Pokój Dwuosobowy typu Comfort z sofą ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Ciechocinek, aleksandrowski, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 194 zł
za noc
Sprawdź inne

Obiekty z klimatyzacją

Bed & Breakfast Klimatyzacją Ciechocinek
-22%
17 wrz - 24 wrz
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Ciechocinek, aleksandrowski, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 329 zł 420 zł
za noc
Kurort Klimatyzacją Ciechocinek
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Ciechocinek, aleksandrowski, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 330 zł
za noc
Hotel apartamentowy Klimatyzacją Ciechocinek
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Ciechocinek, aleksandrowski, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 142 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Zarezerwuj dom wakacyjny w Ciechocinku i złap oddech od miejskiego zgiełku

Do najważniejszych należą niewątpliwie walory uzdrowiskowe tego miejsca, z którymi wiąże się obecność solanek i tężni. Oprócz wyjątkowego mikroklimatu odwiedzających przyciągają tam również lokalne zabytki i urokliwa architektura.

Znajdź komfortowy dom wakacyjny w Ciechocinku i spędź wczasy na łonie natury

Dom wakacyjny w Ciechocinku to idealne miejsce dla osób, które chcą w pełni korzystać z możliwości uzdrowiskowych, jakie zapewnia to urokliwe miasteczko w sercu Kujaw. Najbardziej pożądane apartamenty znajdują się w sąsiedztwie licznych parków, z których słynie ta miejscowość. By wypocząć w otoczeniu natury, warto wybrać się na relaksujący spacer po tamtejszym rezerwacie przyrody lub po miejskich parkach. Do najbardziej znanych należy Park Zdrojowy założony w XIX wieku. Podczas przechadzki można podziwiać tam pawie i łabędzie. Warto odwiedzić również pijalnię wód mineralnych, a także muszlę koncertową. Domki wakacyjne w Ciechocinku to również doskonała baza wypadowa dla osób, które zamierzają odwiedzić Park Tężniowy słynący z imponujących lipowych alei. Podczas pobytu w miasteczku warto wybrać się też do Parku Sosnowego, w którym można podziwiać Dworek Prezydentów.

Uzdrowiskowe walory Ciechocinka

Dom wakacyjny w Ciechocinku to doskonały pomysł dla osób, które chcą odwiedzić tę kujawską miejscowość ze względu na jej walory uzdrowiskowe. Tamtejszy klimat jest łagodny i można łatwo się do niego przyzwyczaić, nawet w czasie krótkiego wypadu na weekend. Powietrze nasycone solanką przypomina morską bryzę za sprawą tężni. To jeden z najbardziej znanych obiektów w Ciechocinku. Warto przyjrzeć się jego niezwykłej konstrukcji opierającej się na dużych drewnianych balach i tarninie. Ciekawostkę stanowi fakt, iż tężnie stanowią zabytek budownictwa technicznego. To także największy tego rodzaju obiekt w Europie. Funkcją unikatowej budowli jest stężanie solanki, a w rezultacie nasycanie powietrza składnikami leczniczymi. Wakacje w miejscowości uzdrowiskowej to rozwiązanie chętnie wybierane przez osoby cierpiące na choroby układu krwionośnego i oddechowego. By korzystać z walorów klimatycznych tego miejsca, warto wybrać domek wakacyjny w Ciechocinku wyposażony w taras. Wśród proponowanych noclegów znajdziesz domki i apartamenty, z których można podziwiać okoliczną zieleń i cieszyć się powietrzem o leczniczych właściwościach.

Noclegi w Ciechocinku - niepowtarzalna okazja, by poznać uroki miasteczka

Z historią miejscowości nierozerwalnie wiąże się sól. Rezerwując dom wakacyjny w Ciechocinku, warto podziwiać nie tylko solankowe tężnie, lecz także odwiedzić warzelnię soli znajdującą się w zabytkowym budynku. Warzelnia połączona jest z muzeum, w którym można poznać tajniki warzenia soli, a także dowiedzieć się więcej o historii miasta. To jednak nie tylko zabytek - wciąż produkowana jest tam sól. Planując nocleg w Ciechocinku, warto zobaczyć również lokalne zabytki sakralne. W miasteczku znajduje się XIX-wieczny kościół katolicki ze strzelistymi wieżami, jednak historycy sztuki doceniają go przede wszystkim za bogate polichromie ukazujące chrzest Polski. Drugą wartą obejrzenia świątynią jest cerkiew. Co ciekawe, została zbudowana bez wykorzystania gwoździ. Warto również wejść do środka, by zobaczyć tamtejsze ikony. Ciechocinek to bez wątpienia miejscowość, która kryje w sobie wiele nieoczywistych atrakcji, które warto poznać!

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Ciechocinku. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 6 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag