Noclegi i apartamenty wakacyjne w Golubiu-Dobrzyniu - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Golubiu-Dobrzyniu - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Golubiu-Dobrzyniu

Golub-Dobrzyń
Dowolne daty
Goście
Golub-Dobrzyń
Dowolne daty
Goście
Golub-Dobrzyń to miasto powiatowe i gminne w województie kujawsko-pomorskim leżące niedaleko Torunia. Powstało ono dopiero w 1951 roku, gdyż wcześniej istniało jako dwa odrębne miasta Golub i Dobrzyń nad Drwęcą.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Apartamenty i domy z kuchnią

Kulinarny raj: zarezerwuj swój obiekt noclegowy w lokalizacji Golub-Dobrzyń z w pełni wyposażoną kuchnią.

Dom Kuchnia Golub-Dobrzyń
3 gru - 10 gru
219 zł za noc
23 m² Dom ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
4.2
„Bardzo dobry“ (453 ocen)
Golub-Dobrzyń, golubsko-dobrzyński, Polska
Rozpocznij rezerwację

Golub-Dobrzyń: Nasze rekomendacje dla ciebie

Golub-Dobrzyń: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 219 zł za noc

Pokój Golub-Dobrzyń
29 paź - 5 lis
219 zł za noc
23 m² Pokój ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
4.2
„Bardzo dobry“ (450 ocen)
Golub-Dobrzyń, golubsko-dobrzyński, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Golub-Dobrzyń – urlop w interesującym mieście w sercu Kujaw

Obecna liczba mieszkańców wynosi ponad 13 tysięcy. Miasto to jest idelnym miejscem na urlop, gdyż ma wiele do zaoferowania. Poszukajcie noclegu Golub-Dobrzyń i cieszcie się niezapomnianymi chwilami spędzonymi w malowniczym mieście nad rzeką Drwęcą.

Domki letniskowe Golub-Dobrzyń gwarantują wygodę i komfort

Poza miejskimi atrakcjami, jakie spotkać można w każdym większym mieście, powinniśsmy zwrócić uwagę bardziej na jego osobliwości, miejsca charakterystyczne, zabytki. Prawie każda miejscowość ma bowiem coś oryginalnego, co warto zobaczyć. Kto zdecydował sie na wynająć domki letniskowe Golub-Dobrzyń, powinnien zacząć swoją wycieczkę od słynnego Zamku Krzyżackiego. Ta historyczna budowla została wzniesiona na przełomie XIII i XIV wieku na wzgórzu miasta. Utrzymana w stylu gotycko renesansowym wabi turystów swoim oryginalnym pięknem oraz ciekawą historią. Wspomnieć można choćby fakt, iż zamek ten został podbity przez króla Władysława Jagiełłę, później ponownie trafił do rąk Krzyżaków. Był on także rezydencją siostry króla Zygmunta III Wazy – Anny Wazównej. Na ten czas przypisuje się lata jego rozkwitu. Niebywałą atrakcją turystyczną będzie zapewne sala tortur, w której Krzyżacy znęcali się nad swoimi wrogami. Obecnie mieści się tam biuro PTTK. Interesującą informacją dla szukających noclegu Golub-Dobrzyń jest fakt, iż dziś na terenie Zamku Golubskiego znajduje się hotel, restauracja i muzeum. Zwiedzanie jest możliwe dla turystów przez cały rok. Do wartych zobacznia zabytków należy także gotycki Kościół p.w. św. Katarzyny, który został zbudowany na początku XIV wieku. Kto chciałby zrobić sobie przerwę w zwiedzaniu i wypić filiżankę kawy w jednej z kawiarni na Starym Mieście powinien również zwrócić uwagę na ostatni drewniany Domek ''Pod cieniami''. Jeśli chcesz poznać więcej inetersujących zakątków to przyjedź do Golubia-Dobrzynia i spędź tutaj swój niezapomniany urlop wynajmując domki letniskowe Golub-Dobrzyń. Dla zainteresowanych innymi miejsowościami województwa kujawsko-pomorskiego polecamy Chełmżę, Ciechocinek oraz Bydgoszcz.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag