Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Golubiu-Dobrzyniu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Golubiu-Dobrzyniu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Golubiu-Dobrzyniu

Golub-Dobrzyń
Dowolne daty
Goście
Golub-Dobrzyń to miasto powiatowe i gminne w województie kujawsko-pomorskim leżące niedaleko Torunia. Powstało ono dopiero w 1951 roku, gdyż wcześniej istniało jako dwa odrębne miasta Golub i Dobrzyń nad Drwęcą.
DALSZE INFORMACJE »

Golub-Dobrzyń: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój Golub-Dobrzyń
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
23 m² Pokój
2 1
Golub-Dobrzyń, golubsko-dobrzyński, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 219 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Golub-Dobrzyń
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
23 m² Dom
2 1
Golub-Dobrzyń, golubsko-dobrzyński, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 219 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Golub-Dobrzyń – urlop w interesującym mieście w sercu Kujaw

Obecna liczba mieszkańców wynosi ponad 13 tysięcy. Miasto to jest idelnym miejscem na urlop, gdyż ma wiele do zaoferowania. Poszukajcie noclegu Golub-Dobrzyń i cieszcie się niezapomnianymi chwilami spędzonymi w malowniczym mieście nad rzeką Drwęcą.

Domki letniskowe Golub-Dobrzyń gwarantują wygodę i komfort

Poza miejskimi atrakcjami, jakie spotkać można w każdym większym mieście, powinniśsmy zwrócić uwagę bardziej na jego osobliwości, miejsca charakterystyczne, zabytki. Prawie każda miejscowość ma bowiem coś oryginalnego, co warto zobaczyć. Kto zdecydował sie na wynająć domki letniskowe Golub-Dobrzyń, powinnien zacząć swoją wycieczkę od słynnego Zamku Krzyżackiego. Ta historyczna budowla została wzniesiona na przełomie XIII i XIV wieku na wzgórzu miasta. Utrzymana w stylu gotycko renesansowym wabi turystów swoim oryginalnym pięknem oraz ciekawą historią. Wspomnieć można choćby fakt, iż zamek ten został podbity przez króla Władysława Jagiełłę, później ponownie trafił do rąk Krzyżaków. Był on także rezydencją siostry króla Zygmunta III Wazy – Anny Wazównej. Na ten czas przypisuje się lata jego rozkwitu. Niebywałą atrakcją turystyczną będzie zapewne sala tortur, w której Krzyżacy znęcali się nad swoimi wrogami. Obecnie mieści się tam biuro PTTK. Interesującą informacją dla szukających noclegu Golub-Dobrzyń jest fakt, iż dziś na terenie Zamku Golubskiego znajduje się hotel, restauracja i muzeum. Zwiedzanie jest możliwe dla turystów przez cały rok. Do wartych zobacznia zabytków należy także gotycki Kościół p.w. św. Katarzyny, który został zbudowany na początku XIV wieku. Kto chciałby zrobić sobie przerwę w zwiedzaniu i wypić filiżankę kawy w jednej z kawiarni na Starym Mieście powinien również zwrócić uwagę na ostatni drewniany Domek ''Pod cieniami''. Jeśli chcesz poznać więcej inetersujących zakątków to przyjedź do Golubia-Dobrzynia i spędź tutaj swój niezapomniany urlop wynajmując domki letniskowe Golub-Dobrzyń. Dla zainteresowanych innymi miejsowościami województwa kujawsko-pomorskiego polecamy Chełmżę, Ciechocinek oraz Bydgoszcz.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Golubiu-Dobrzyniu?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Golubiu-Dobrzyniu są pensjonaty oraz prywatne pokoje. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Golubiu-Dobrzyniu?

Wyszukując zakwaterowanie w Golubiu-Dobrzyniu z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 219 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: pensjonaty - 22 m², a prywatne pokoje - 17 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom pensjonaty w Golubiu-Dobrzyniu?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Golubiu-Dobrzyniu o średniej cenie 359 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Golubiu-Dobrzyniu. Przeciętnie pensjonaty są idealne dla 4 gości.

image-tag