Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Inowrocławiu

Inowrocław
Dowolne daty
2 gości
Inowrocław to stare miasto, położone w województwie kujawsko-pomorskim, nad rzeką Noteć. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z końca XIII wieku. Wynajmując dom wakacyjny w Inowrocławiu, przekonasz się, że ta miejscowość jest wyjątkowa pod wieloma względami.
DALSZE INFORMACJE »

Inowrocław: Nasze rekomendacje dla Państwa

Apartament Inowrocław 2
21 m² Apartament
2 1
Inowrocław, inowrocławski, Polska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.140 zł
za 1 tydzień
Apartament Inowrocław 2
30 m² Apartament
2 1
Inowrocław, inowrocławski, Polska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.570 zł
za 1 tydzień
Apartament Inowrocław 4
40 m² Apartament
4 1
Inowrocław, inowrocławski, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.381 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Inowrocław
Przyjazny zwierzętom
140 m² Dom
7 3
Inowrocław, inowrocławski, Polska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 3.892 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne oferty

Już samo usytuowanie na ogromnym wsadzie solnym sprawia, że Inowrocław nie przypomina większości innych miast. Ze względu na bogactwa naturalne w mieście działa uzdrowisko, założone jeszcze w XIX wieku. W Inowrocławiu znajdują się sanatoria, domy uzdrowiskowe i imponujące swoimi rozmiarami tężnie solankowe, z których każdy może korzystać do woli. Trzeba wiedzieć, że miejscowość była ofiarą licznych wojen i niejednokrotnie ulegała znacznym zniszczeniom, więc wiele tamtejszych budowli, na przykład zamek, w którym zatrzymywali się polscy królowie, nie ocalało do dziś. Jeśli zainteresował Cię nocleg w Inowrocławiu, będziesz mógł jednak zobaczyć między innymi stary romański kościół Imienia Najświętszej Marii Panny, obok którego, jak podaje legenda, podczas swojej misyjnej wyprawy do Gniezna zatrzymał się św. Wojciech.

Dom wakacyjny w Inowrocławiu - udany urlop we wspaniałym uzdrowisku

Jeśli będziesz chciał odbyć spacer po Inowrocławiu, koniecznie przejdź się ulicą Solankową. Będziesz mógł tam zobaczyć na przykład domy i wille zbudowane w różnych stylach - od romantycznego neogotyku, po włoski i niderlandzki renesans. Warto także odwiedzić muzeum im. Jana Kasprowicza - mieści się ono w pałacu mieszczańskim. Następnie udaj się na prowadzącą do rynku ulicę Królowej Jadwigi, nazwaną na cześć patronki miasta. W jednej z tamtejszych kamienic przez jakiś czas mieszkał Stanisław Przybyszewski, który, podobnie jak Jan Kasprowicz, był ważnym przedstawicielem Młodej Polski. Dom wakacyjny w Inowrocławiu to bez wątpienia świetna propozycja dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek! Nie ulega wątpliwości, że dla wielu osób wizytówką tego miasta jest ogromny Park Zdrojowy, w którym można na przykład popływać łódką po stawie, skorzystać z kortów tenisowych lub siłowni. Na terenie parku będziesz mógł też zagrać w minigolfa lub w kręgle. Oczywiście najcenniejsze są tam tężnie, wokół których spacerują głównie osoby pragnące pooddychać powietrzem przesyconym jodem. Co ciekawe, tężnie te mają aż 9 metrów wysokości, a na ich szczycie zbudowano taras widokowy. Wakacje w mieście takim jak Inowrocław nie mogą być nieudane!

Wypocznij i przeżyj mnóstwo niezapomnianych chwil w Inowrocławiu

Jeśli postawisz na kwatery w Inowrocławiu, na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Warto tam przyjechać z całą rodziną, ponieważ jest tam mnóstwo atrakcji dla każdego, również dla dzieci. Jeśli znajdziesz trochę wolnego czasu, odwiedź którąś z pobliskich miejscowości. Jedną z nich jest Bydgoszcz, oddalony od Inowrocławia o około 40 kilometrów. W tym mieście znajduje się wiele zabytkowych kościołów i aż cztery sanktuaria! Noclegi w Inowrocławiu to znakomita propozycja dla tych, którzy chcą odpocząć po pełnym wrażeń zwiedzaniu okolicy. Sprawdź, z jakich udogodnień będziesz mógł skorzystać. Idealną opcją mogą być komfortowe apartamenty w Inowrocławiu z dostępem do sauny. A może wybierasz się na romantyczne wczasy tylko we dwoje i chcesz zarezerwować apartamenty w Inowrocławiu w samym centrum? To nie problem - wymarzona kwatera jest w Twoim zasięgu!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Inowrocławiu?

Apartamenty i prywatne pokoje to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Inowrocławiu. Z ponad 7 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Inowrocławiu?

Wyszukując zakwaterowanie w Inowrocławiu z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 163 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 32 m², a prywatne pokoje - 19 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Inowrocławiu?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Inowrocławiu o średniej cenie 197 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Inowrocławiu. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

image-tag