Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Kamieniu Krajeńskim

Kamień Krajeński
Dowolne daty
2 gości
Dostępne kwatery wakacyjne: 15
DALSZE INFORMACJE »

Kamień Krajeński: Nasze rekomendacje dla Państwa

Dom Kamień Krajeński 4
35 m² Dom
4 1
Kamień Krajeński, sępoleński, Polska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.940 zł
za 1 tydzień
Agroturystyka Kamień Krajeński 3
30 m² Agroturystyka
3 1
Kamień Krajeński, sępoleński, Polska
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.940 zł
za 1 tydzień
Dom Kamień Krajeński 5
150 m² Dom
5 2
Kamień Krajeński, sępoleński, Polska
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 3.723 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Kamień Krajeński
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
40 m² Dom
3 1
Kamień Krajeński, sępoleński, Polska
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.428 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Kamień Krajeński
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon/Patio
50 m² Dom
4 1
Kamień Krajeński, sępoleński, Polska
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.785 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Dom Łowienie ryb Kamień Krajeński
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Łowienie ryb
25 m² Dom
2 1
Kamień Krajeński, sępoleński, Polska
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.190 zł
za 1 tydzień
Zobacz inne

Kamień Krajeński jest średniej wielkości miejscowością położoną 23 km na południe od Chojnic, 70 km na północny zachód od Bydgoszczy oraz 78 km na północny wschód od Piły. Kamień Krajeński to jedna z nastarszych miejscowości położonych na terenie województwa pomorskiego. Pierwsze wzmianki o tej miejscowości pochodzą już z początku XII wieku. Status miasta na prawie magdeburkim, wtedy jeszcze miejscowość o nazwie Wawrzeszkowo, otrzymała w roku 1359.

Kamień Krajeński domki letniskowe jest propozycją idealną dla turystów szukających możliwości spokojnego wypoczynku. Miasto jest położone nad dwoma jeziorami: Mochel oraz Brzuchowo, na terenie Krajeńskiego Parku Krajobrazowego oraz Pojezierza Południowopomorskiego. Są to tereny podmokłe, na których występuje wiele mniejszych oraz większych jezior, oraz przez które meandrują dwie rzeki: Orla oraz Sępolenka. Bogate warunki naturalne dają schronienie wielu gatunkom ssaków oraz ptaków. Jest to raj dla miłośników i obserwatorów dzikiej przyrody.

Gmina o wyjątkowej historii- Kamień Krajeński noclegi

Na terenie parku znajduje się wiele miejsc wartych odwiedzenia z powodu interesującej historii. Wiele z nich znajduje się w mieście znajdującym się nieopodal- Więcborku. Tam można obejrzeć rokokowy kościół, kaplicę cmentarną, siedzibę Kurkowego Bractwa Strzeleckiego. pozostałości po byłej synagodze żydowskiej- wszystkie te zabytki z XVIII wieku, oraz fragmenty więcborskiego zamku Zebrzydowskich z XVI wieku. Ponadto na terenie gminy innymi godnymi uwagi zabytkami są: trzy kościoły pochodzące z okresu XVII-XVIII wieku, ruiny dworu w Czarmuniu i Runowie, dwór z początku XX w. w Karolewie, pałac myśliwski w Runowo Młynie, Pałać z drugiej połowy XIX wieku i parę innych. Jeżeli zwiedzanie starówki w Toruniu oraz Krakowie oraz sprawiło Ci przyjemność znajdziesz coś dla siebie również w tej miejscowości. Propozycja Kamień Krajeński domki letniskowe jest idelna dla miłośników historii.

Ile kosztują noclegi w Kamieniu Krajeńskim?

Z Casamundo w Kamieniu Krajeńskim znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 278 zł za noc. Możesz spodziewać się, że obiekty agroturystyczne (23 m²) i hotele (25 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom obiekty agroturystyczne w Kamieniu Krajeńskim?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Kamieniu Krajeńskim o średniej cenie 175 zł za noc.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie obiekty agroturystyczne mieszczą 4 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kamieniu Krajeńskim. Przeciętnie obiekty agroturystyczne są idealne dla 4 gości.

image-tag