Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kamieniu Krajeńskim - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kamieniu Krajeńskim - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kamieniu Krajeńskim

Kamień Krajeński
Dowolne daty
Goście

Kamień Krajeński: Nasze rekomendacje dla ciebie

Kamping Kamień Krajeński
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Domek z 1 sypialnią
4 1
Kamień Krajeński, sępoleński, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 160 zł
za noc
Kurort Kamień Krajeński
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Pokój dwuosobowy typu Standard
2 1
Kamień Krajeński, sępoleński, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 250 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Apartament Basen Kamień Krajeński
Basen
28 m² Apartament
4 2
Kamień Krajeński, sępoleński, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 258 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Kamień Krajeński
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
150 m² Dom
5 2
Kamień Krajeński, sępoleński, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 595 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Apartament Balkon Kamień Krajeński
Balkon
15 m² Apartament
2 1
Kamień Krajeński, sępoleński, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 152 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wakacje dla spragnionych historii i piękna natury- Kamień Krajeński noclegi

Kamień Krajeński jest średniej wielkości miejscowością położoną 23 km na południe od Chojnic, 70 km na północny zachód od Bydgoszczy oraz 78 km na północny wschód od Piły. Kamień Krajeński to jedna z nastarszych miejscowości położonych na terenie województwa pomorskiego. Pierwsze wzmianki o tej miejscowości pochodzą już z początku XII wieku. Status miasta na prawie magdeburkim, wtedy jeszcze miejscowość o nazwie Wawrzeszkowo, otrzymała w roku 1359.

Kamień Krajeński domki letniskowe jest propozycją idealną dla turystów szukających możliwości spokojnego wypoczynku. Miasto jest położone nad dwoma jeziorami: Mochel oraz Brzuchowo, na terenie Krajeńskiego Parku Krajobrazowego oraz Pojezierza Południowopomorskiego. Są to tereny podmokłe, na których występuje wiele mniejszych oraz większych jezior, oraz przez które meandrują dwie rzeki: Orla oraz Sępolenka. Bogate warunki naturalne dają schronienie wielu gatunkom ssaków oraz ptaków. Jest to raj dla miłośników i obserwatorów dzikiej przyrody.

Gmina o wyjątkowej historii- Kamień Krajeński noclegi

Na terenie parku znajduje się wiele miejsc wartych odwiedzenia z powodu interesującej historii. Wiele z nich znajduje się w mieście znajdującym się nieopodal- Więcborku. Tam można obejrzeć rokokowy kościół, kaplicę cmentarną, siedzibę Kurkowego Bractwa Strzeleckiego. pozostałości po byłej synagodze żydowskiej- wszystkie te zabytki z XVIII wieku, oraz fragmenty więcborskiego zamku Zebrzydowskich z XVI wieku. Ponadto na terenie gminy innymi godnymi uwagi zabytkami są: trzy kościoły pochodzące z okresu XVII-XVIII wieku, ruiny dworu w Czarmuniu i Runowie, dwór z początku XX w. w Karolewie, pałac myśliwski w Runowo Młynie, Pałać z drugiej połowy XIX wieku i parę innych. Jeżeli zwiedzanie starówki w Toruniu oraz Krakowie oraz sprawiło Ci przyjemność znajdziesz coś dla siebie również w tej miejscowości. Propozycja Kamień Krajeński domki letniskowe jest idelna dla miłośników historii.

Ile kosztują noclegi w Kamieniu Krajeńskim?

Z Casamundo w Kamieniu Krajeńskim znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 152 zł za noc. Możesz spodziewać się, że obiekty agroturystyczne (14 m²) i hotele (25 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kamieniu Krajeńskim. Przeciętnie obiekty agroturystyczne są idealne dla 3 gości.

image-tag