Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Toruniu - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Toruniu - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Toruniu

Toruń
Dowolne daty
Goście
Wolne dni lub dłuższy weekend to świetna okazja do tego, aby trochę pozwiedzać. Jeśli interesuje cię rodzinny nocleg w Toruniu, nie wahaj się ani chwili, tylko przejrzyj oferty na CASAMUNDO.
DALSZE INFORMACJE »

Toruń: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Toruń
67 m² Apartament
6 2
Toruń, Toruń, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 635 zł
za noc
Nocleg Toruń
-15%
13 lut - 20 lut
Nocleg
2 1
Toruń, Toruń, Polska
od 500 zł 590 zł
za noc
Nocleg Toruń
-21%
13 lut - 20 lut
Nocleg
2 1
Toruń, Toruń, Polska
od 307 zł 390 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Apartament Basen Toruń
Basen
67 m² Apartament
6 2
Toruń, Toruń, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 645 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Nocleg Przyjazny zwierzętom Toruń
Przyjazny zwierzętom
Nocleg
2 1
Toruń, Toruń, Polska
od 414 zł
za noc
Nocleg Przyjazny zwierzętom Toruń
Przyjazny zwierzętom
Nocleg
2 1
Toruń, Toruń, Polska
od 226 zł
za noc
Nocleg Przyjazny zwierzętom Toruń
Przyjazny zwierzętom
Nocleg
2 1
Toruń, Toruń, Polska
od 318 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Apartament wakacyjny w Toruniu - rozgość się w mieście Kopernika

W kilka sekund znajdziesz domek wakacyjny w Toruniu wraz z jego dokładnym położeniem, co pozwoli ci szybko ocenić odległość od najważniejszych punktów miasta. A może wolisz nocleg w ścisłym centrum miasta, aby tylko kilka kroków dzieliło cię od zabytków i restauracji? To nic trudnego. Zarezerwuj dla siebie i swoich bliskich apartament wakacyjny w Toruniu i ciesz się tym, że bez trudu i szybko dostaniesz się wszędzie tam, gdzie kryje się coś ciekawego. Jeśli nie wyobrażasz sobie wyjazdu bez ukochanego czworonoga, za pomocą filtrów wyszukiwania znajdziesz miejsca, które umożliwiają pobyt z psem.

Apartament wakacyjny w Toruniu - na dłuższe lub krótsze wczasy

Decydując się na apartament wakacyjny w Toruniu, możesz mieć pewność, że nie ominie cię żadna miejska atrakcja. Toruń, oprócz zakładu produkującego te pyszne korzenne ciasteczka, ma także dwa muzea poświęcone w całości piernikowi. Rodzice, który podczas urlopu chcą jak najwięcej czasu spędzić ze swoimi pociechami na wspólnej zabawie, nie mogą ominąć Żywego Muzeum Piernika. W jego wnętrzu dzieją się prawdziwe cuda! Każdy, kto tam zajrzy zobaczy na własne oczy, jak wyrabia się pierniki, korzystając z dawnych receptur i narzędzi. Goście w czasie wizyty oprowadzani się przez wiedźmę Korzenną, a piernikowi mistrzowie prowadzą warsztaty. Następnie warto udać się na toruński Rynek, który otaczają kolorowe kamieniczki. To doskonałe miejsce, aby coś zjeść i chwilę odsapnąć. Wieczorem dom wakacyjny w Toruniu stanie się miłą przestrzenią do rodzinnego wypoczynku, wspólnego gotowania i pałaszowania pysznych pierniczków. W domach i apartamentach znajdziesz wiele udogodnień, które pozwolą ci spędzić czas tak, jak lubisz.

Piernikowym szlakiem przez miasto

Lubiący aktywność fizyczną urlopowicze, którzy zdecydują się na domki wakacyjne w Toruniu lub w jego okolicach, będą mogli udać się na ciekawe wycieczki pieszym Szlakiem Kopernikowskim, który obejmuje miejsca związane z życiem i działalnością naukową największego polskiego astronoma. Należy do nich Frombork oraz Olsztyn. Będzie to również okazja do odwiedzenia wielu innych mniejszych miejscowości, które się na tym szlaku znajdują. Nie trzeba robić go ani w całości, ani po kolei. W Toruniu wspomniana trasa obejmuje m.in. Dom Kopernika (z muzeum poświęconym astronomowi) ulokowany w centralnie położonym Zespole Staromiejskim Torunia, przy ulicy... Kopernika oczywiście. A jeśli lubisz patrzeć w niebo i interesują cię gwiazdy, to nie zapomnij zajrzeć do Toruńskiego Planetarium, które mieści się w dawnym ceglanym zbiorniku gazowym z kopułą. Specjalny projektor umożliwia odtworzenie wyglądu nieba praktycznie z każdego miejsca kuli ziemskiej. Dzięki mocy tego urządzenia można oglądać na tak zwanym ""sztucznym niebie"" gwiazdy, gwiazdozbiory, planety i fazy księżyca. Podczas gwiezdnego seansu naprawdę można poczuć się jak w kosmosie. A wieczorem - oglądać gwiazdy z tarasu! W swoim toruńskim wakacyjnym apartamencie będziesz mógł wspaniale zrelaksować po dniu spędzonym z historią, astronomią i - rzecz jasna - pierniczkami. Wizytę w Toruniu możesz także potraktować jako pretekst do odwiedzenia okolic miasta. Jeśli szukasz odskoczni od zgiełku miasta, zatrzymaj się w nieodległym Ciechocinku, który słynie z bardzo dobrego klimatu.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Toruniu?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Toruniu są apartamenty i hotele. Dzięki ponad 377 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Toruniu?

Wyszukując zakwaterowanie w Toruniu z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 226 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 42 m², a hotele - 30 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Toruniu?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Toruniu o średniej cenie 401 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Toruniu. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag