Noclegi i apartamenty wakacyjne w Tucholi - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Tucholi - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Tucholi

Tuchola
Dowolne daty
Goście
Tuchola
Dowolne daty
Goście
Dzięki otulinie Borów Tucholskich miejscowość wyróżnia się wyjątkowym mikroklimatem. Czyste powietrze, w którym unosi się zapach sosen, świerków i modrzewi, sprawi, że wynajmując dom wakacyjny w Tucholi, zahartujesz organizm i odzyskasz siły witalne.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Apartamenty i domy z kuchnią

Kulinarny raj: zarezerwuj swój obiekt noclegowy w lokalizacji Tuchola z w pełni wyposażoną kuchnią.

Dom  Tuchola
14 wrz - 21 wrz
-52%
257 zł
123 zł za noc
90 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Tuchola, Tuchola, Polska
Kuchnia
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Tuchola: Nasze rekomendacje dla ciebie

Tuchola: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 123 zł za noc

Dom Tuchola
6 maj - 13 maj
-52%
273 zł
130 zł za noc
90 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Tuchola, Tuchola, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Zorganizuj urlop z przyrodą: zarezerwuj dom wakacyjny w Tucholi

Będziesz mógł także poznać tutejszą przyrodę. Parki krajobrazowe i rezerwaty są ostoją wielu ginących gatunków flory i fauny. Spotkasz w nich chronione okazy roślin i wsłuchasz się w śpiew dzikiego ptactwa. Przechadzając się ścieżkami turystycznymi, poczujesz wyjątkową atmosferę lasu nietkniętego przez działalność człowieka. Powalone, spróchniałe drzewa odsłaniające swoje potężne korzenie, piętrzące się mchy, paprocie oraz różnorodna roślinność runa leśnego tworzą malowniczy pejzaż, który na długo zapadnie Ci w pamięć. Pamiętaj o tym, że noclegi w Tucholi pozwolą Ci rozsmakować się w owocach lasu. Tereny są ulubionym miejscem grzybiarzy, którzy przyjeżdżają tu z całej Polski. Nie brakuje też jagód, poziomek oraz borówek, stanowiących podstawę regionalnych deserów.

Dom wakacyjny w Tucholi - poznaj historię i kulturę regionu

To jedno z najstarszych miast w Polsce, którego początki datuje się na czasy panowania Mieszka I, przyciąga uwagę licznymi zabytkami. W centrum miejscowości znajduje się rynek otoczony wąskimi uliczkami o charakterystycznej, średniowiecznej zabudowie. Wyjątkową atmosferę, sprawiającą, że Tuchola jest doskonałym miejscem na wakacje we dwoje, budują wznoszące się nad nimi zabytkowe kamieniczki. Na starówce funkcjonują liczne punkty gastronomiczne, w których można rozsmakować się w lokalnych specjałach. Przytulne knajpki zapraszają z kolei na kawę oraz ciasta z owocami pochodzącymi z tutejszych lasów. Decydując się na zlokalizowane blisko rynku apartamenty w Tucholi, warto wybrać się do Muzeum Borów Tucholskich, gdzie oprócz stałej ekspozycji można natknąć się na wystawy tematyczne poświęcone głównie życiu Borowiaków i historii regionu. Uwagę turystów przykuwają także ruiny muru otaczającego wznoszący się tu przed wiekami zamek krzyżacki. A skoro mowa o Krzyżakach - pamiętasz z pewnością, że przed bitwą pod Grunwaldem wielki mistrz zakonu podarował Władysławowi Jagielle dwa nagie miecze? Pochodziły one właśnie z Tucholi!

Nocleg w Tucholi - sposób na aktywne wakacje w mieście i okolicznych wioskach

Tuchola zaprasza wszystkich fanów aktywności fizycznej. Coś dla siebie znajdą tutaj amatorzy spływów kajakowych, miłośnicy wakacji wędkarskich czy osoby lubiące wypoczywać nad jeziorem. W bujnych lasach nie brakuje ścieżek turystycznych idealnych na rodzinny spacer czy wakacje rowerowe. Można stąd zorganizować wypad do pobliskich miejscowości, z których każda kusi oryginalnymi atrakcjami. Krzywogoniec - będący oazą grzybiarzy - zaprasza na organizowane corocznie Święto Grzyba, zaś Miodowa pozwala poznać historię polskiego pszczelarstwa. Pod okiem wykwalifikowanych bartników można tutaj samodzielnie ulepić woskową świecę, podejrzeć wybieranie miodu z pasieki czy dowiedzieć się o leczniczych właściwościach produktów pszczelarskich. Miłośnicy przyrody mogą z kolei wybrać się do Adamkowa, nazywanego Ptasią Wioską. Ciągnąca się przed blisko 4 kilometry ścieżka ornitologiczna pozwala podglądać rzadkie gatunki ptactwa i jednocześnie rozkoszować się czasem spędzonym w otoczeniu zieleni.

O komfort podczas urlopu zadba natomiast domek wakacyjny w Tucholi. Kompleksowo urządzone obiekty noclegowe zapewnią wygodę i pozwolą indywidualnie zorganizować czas pobytu. Znajdziesz w nich kuchnię z niezbędnym sprzętem AGD, łazienkę oraz pokoje wyposażone w multimedia. Ogrodzony teren sprawi, że pobyt stanie się dobrą okazją do zorganizowania grilla na świeżym powietrzu. Brzmi świetnie, prawda? Nie czekaj i już teraz zarezerwuj dom wakacyjny w Tucholi. Czeka na Ciebie przyroda, zabytki i szereg miejscowych atrakcji!

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag