Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w łódzkiem - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w łódzkiem - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w łódzkiem

województwo łódzkie
Dowolne daty
Goście
Serdecznie witamy w Łodzi! To miasto, a także województwo Łódzkie są warte zobaczenia. I to właśnie tam oferujemy Państwu nasze domki letniskowe Łódź, które gwarantują Państwu wypoczynek i wymarzone wakacje! Łódź to miasto wojewódzkie położone w centrum Polski.
DALSZE INFORMACJE »

województwo łódzkie: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Załęcze Małe
80 m² Dom
6 2
Załęcze Małe, Pątnów, województwo łódzkie
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 516 zł
za noc
Nocleg Śródmieście
-15%
20 sty - 27 sty
Nocleg
2 1
Śródmieście, Łódź, województwo łódzkie
od 170 zł 201 zł
za noc
Apartament Śródmieście
35 m² Apartament
2 1
Śródmieście, Łódź, województwo łódzkie
od 261 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Załęcze Małe
Kominek
80 m² Dom
6 2
Załęcze Małe, Pątnów, województwo łódzkie
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 515 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Śródmieście
Kuchnia
55 m² Apartament
2 1
Śródmieście, Łódź, województwo łódzkie
od 297 zł
za noc
Apartament Kuchnia Śródmieście
Kuchnia
55 m² Apartament
3 1
Śródmieście, Łódź, województwo łódzkie
od 297 zł
za noc
Apartament Kuchnia Śródmieście
Kuchnia
75 m² Apartament
4 1
Śródmieście, Łódź, województwo łódzkie
od 489 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wakacje w Łodzi i w okolicy dzięki ofercie noclegów Casamundo

Jest trzecim miastem w kraju pod względem liczby ludności (ponad 750.000 mieszkańców). Przez wiele lat przeplatały się tutaj kultury: polska, niemiecka, żydowska i rosyjska. Dziś można podziwiać dowody ich istnienia. Będą mieli Państwo ku temu okazję decydując się na nasze apartamenty Łódzkie lub domki letniskowe Łódzkie. Wielką atrakcją dla turystów jest ulica Piotrkowska, która jest jedną z najdłuższych ulic targowych w Europie. Mieszczą się tam największe w mieście instytucje, banki, sklepy oraz niezliczone restauracje, puby, bary, dyskoteki a także antykwariaty, galerie sztuki, kina i inne instytucje kulturalne. Warto przespacerować się Piotrkowską, gdzie można także „przysiąść” obok Tuwima, czy Reymonta.

Łódź noclegi – przytulne domki letniskowe i apartamenty na każdą kieszeń!

Dzięki naszej ofercie domki letniskowe Łódź mogą Państwo odkrywać wszystkie zakątki tego wspaniałego miasta. Warto tam zobaczyć: zabytki architektury secesyjnej, zaspoły XIX – wiecznej architektury przemysłowej, wyjątkowe muzea oraz wziąć udział w jednej z wielu imprez kulturalnych o międzynarodowej renomie. Szczególnie warte uwagi jest Muzeum Włókiennictwa oraz Kinematografii. Można także zajrzeć do pobliskiego Pałacu Poznańskich lub do kompleksu przemysłowego„Księży Młyn”. Województwo Łódzkie to oczywiście nie tylko Łódź, warto także odwiedzić np. Piotrków Trybunalski, w którym można zobaczyć stare miasto, mury miejskie, Zamek królewski, czy Wielką i Małą Synagogę. Innymi mniejszymi miejscowościami położonymi w malownicznych miejscach w województwie łodzkim są np. Brzeziny, Bronisławów, Nieborów, Opoczno,  Kluki,

Apartamenty Łódzkie i domki letniskowe Łódzkie – serdecznie zapraszamy! Także wczasy za granicą mogą należać do niezapomnianych. Jeśli zwiedzili Państwo już większe miasta w Polsce, to zapraszamy do Wiednia lub Salzburga. Te miasta oczarowują przyjezdnych, a pobyt umila niezwykła atmosfera oraz gościnność mieszkańców. Jeśli jednak poszukują Państwo prawdziwej przygody, to polecamy i zachęcamy podróże po USA.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w łódzkiem?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w łódzkiem są hotele i apartamenty. Dzięki ponad 1.279 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w łódzkiem?

Ceny w łódzkiem rozpoczynają się od 95 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (25 m²) lub apartamenty (39 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w łódzkiem?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w łódzkiem o średniej cenie 328 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w łódzkiem. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag