Noclegi i apartamenty wakacyjne w Bronisławowie - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Bronisławowie - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Bronisławowie

Bronisławów
Dowolne daty
Goście
Bronisławów
Dowolne daty
Goście
Polskie lato zachwyca wieloma pięknymi, słonecznymi dniami ale upały mogą też być męczące. Dlatego, kiedy z nieba leje się skwar, warto chociaż na kilka dni wyjechać z gorących i dusznych miast i rozkoszować się letnią aurą na łonie natury.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Wypad z futrzakiem: zarezerwuj nocleg w lokalizacji Bronisławów przyjazny zwierzętom – zaplanuj najbliższy wypad!

Dom  Bronisławów
18 maj - 25 maj
400 zł za noc
90 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Bronisławów, Wolbórz, Polska
Przyjazny zwierzętom
Rozpocznij rezerwację
Sprawdź inne oferty

Bronisławów: Nasze rekomendacje dla ciebie

Bronisławów: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 302 zł za noc

Dom Bronisławów
6 maj - 13 maj
-35%
464 zł
302 zł za noc
90 m² Dom ∙ 14 gości ∙ 2 sypialnie
Bronisławów, Wolbórz, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Na letnie wakacje lub weekend z dala od miejskiego gwaru

W Polsce znajduje się wiele urokliwych miasteczek i wsi nad jeziorami i rzekami, idealnych zarówno na dłuższe wakacje z rodziną, jak i na wyjazd weekendowy. Jedną z nich jest Bronisławów – noclegi można tu znaleźć w komfortowych domkach letniskowych i pensjonatach, które oferują gościom wiele atrakcji w otoczeniu pięknej, polskiej przyrody.

Dla miłośników plaży, spacerów i sportów wodnych

Wieś Bronisławów położona jest w województwie łódzkim, w odległości zaledwie 700 metrów od powstałego w latach 70. Zalewu Sulejowskiego. Zasilająca zbiornik wodny rzeka Pilica jest domem dla wielu gatunków roślin i zwierząt, szczególnie ryb i ptaków, które spotkać można w okolicach zalewu. Jezioro Sulejowskie objęte jest strefą ciszy, co oznacza, że nie można pływać po nim z użyciem silnika. To sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i relaksu oraz fanów wędkarstwa, którzy mogą tu złapać między innymi leszcze, karpie, szczupaki, okonie oraz sandacze rekordowej długości.

Zalew ma atrakcyjną linię brzegową, na którą składają się liczne zatoczki i piaszczyste plaże, wymarzone dla amatorów opalania oraz rodzin z dziećmi. Nad jeziorem wynająć można tanie i wygodne apartamenty – Bronisławów oferuje między innymi wieloosobowe domki letniskowe, położone na spokojnym, zalesionym terenie, blisko plaży. W okolicy jeziora znajduje się także wiele ośrodków oferujących turystom sporty wodne, jak rowerki czy kajaki.

Tanie apartamenty - Bronisławów i okolice

W pobliżu Zalewu Sulejowskiego znajduje się kilka urokliwych wsi: Golesze Duże, Lubiaszów czy Bronisławów – noclegi zorganizować jest tu naprawdę łatwo, ponieważ w okolicy znajduje się wiele ośrodków turystycznych z domkami letniskowymi i apartamentami. Dodatkowym atutem tego regionu jest położenie - zalew znajduje się zaledwie 60 km od Warszawy. Blisko stąd również do innych, równie interesujących miescowości na terenie łódzkiego, takich jak np. Brzeziny czy Koluszki.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag