Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bronisławowie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bronisławowie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bronisławowie

Bronisławów
Dowolne daty
Goście
Polskie lato zachwyca wieloma pięknymi, słonecznymi dniami ale upały mogą też być męczące. Dlatego, kiedy z nieba leje się skwar, warto chociaż na kilka dni wyjechać z gorących i dusznych miast i rozkoszować się letnią aurą na łonie natury.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Kurort Przyjazny zwierzętom Bronisławów
Przyjazny zwierzętom
25 m² Kurort
3 1
Bronisławów, Wolbórz, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 208 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Na letnie wakacje lub weekend z dala od miejskiego gwaru

W Polsce znajduje się wiele urokliwych miasteczek i wsi nad jeziorami i rzekami, idealnych zarówno na dłuższe wakacje z rodziną, jak i na wyjazd weekendowy. Jedną z nich jest Bronisławów – noclegi można tu znaleźć w komfortowych domkach letniskowych i pensjonatach, które oferują gościom wiele atrakcji w otoczeniu pięknej, polskiej przyrody.

Dla miłośników plaży, spacerów i sportów wodnych

Wieś Bronisławów położona jest w województwie łódzkim, w odległości zaledwie 700 metrów od powstałego w latach 70. Zalewu Sulejowskiego. Zasilająca zbiornik wodny rzeka Pilica jest domem dla wielu gatunków roślin i zwierząt, szczególnie ryb i ptaków, które spotkać można w okolicach zalewu. Jezioro Sulejowskie objęte jest strefą ciszy, co oznacza, że nie można pływać po nim z użyciem silnika. To sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i relaksu oraz fanów wędkarstwa, którzy mogą tu złapać między innymi leszcze, karpie, szczupaki, okonie oraz sandacze rekordowej długości.

Zalew ma atrakcyjną linię brzegową, na którą składają się liczne zatoczki i piaszczyste plaże, wymarzone dla amatorów opalania oraz rodzin z dziećmi. Nad jeziorem wynająć można tanie i wygodne apartamenty – Bronisławów oferuje między innymi wieloosobowe domki letniskowe, położone na spokojnym, zalesionym terenie, blisko plaży. W okolicy jeziora znajduje się także wiele ośrodków oferujących turystom sporty wodne, jak rowerki czy kajaki.

Tanie apartamenty - Bronisławów i okolice

W pobliżu Zalewu Sulejowskiego znajduje się kilka urokliwych wsi: Golesze Duże, Lubiaszów czy Bronisławów – noclegi zorganizować jest tu naprawdę łatwo, ponieważ w okolicy znajduje się wiele ośrodków turystycznych z domkami letniskowymi i apartamentami. Dodatkowym atutem tego regionu jest położenie - zalew znajduje się zaledwie 60 km od Warszawy. Blisko stąd również do innych, równie interesujących miescowości na terenie łódzkiego, takich jak np. Brzeziny czy Koluszki.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Bronisławowie?

Hotele i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Bronisławowie. Z ponad 5 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Bronisławowie?

Z Casamundo w Bronisławowie znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 208 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (33 m²) i domy (10 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Bronisławowie. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag