Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kutnie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kutnie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kutnie

Kutno
Dowolne daty
Goście
Kutno to niewielka miejscowość położona w sercu Polski. Jest to dobry cel podróży dla wszystkich osób chcących się oderwać od zgiełku dużego miasta. Jednocześnie oprócz ciszy i spokoju miejsce to oferuje wiele atrakcji.
DALSZE INFORMACJE »

Kutno: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Kutno
14 m² Dom
2 1
Kutno, Kutno, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 260 zł
za noc
Pokój Kutno
14 m² Pokój
3 1
Kutno, Kutno, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 244 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Kutno
Balkon/Patio
50 m² Apartament
4 1
Kutno, Kutno, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 294 zł
za noc
Bed & Breakfast Balkon/Patio Kutno
Balkon/Patio
Pokój rodzinny
6 1
Kutno, Kutno, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 303 zł
za noc
Sprawdź inne

Zatrzymaj się w domu wakacyjnym w Kutnie i odkryj centralną Polskę

Począwszy od licznych zabytków architektonicznych, takich jak urokliwe zabudowania Starego Miasta, ratusz, w którym obecnie mieści się Muzeum Regionalne czy Pałac Saski, gdzie kiedyś gościł sam Napoleon Bonaparte. A ponadto wiele kościołów, willi i dworów, aż po niewątpliwie warte odwiedzenia Muzeum Bitwy nad Bzurą. Co jeszcze stoi za tym, aby wynająć dom wakacyjny w Kutnie? W mieście organizowane są również liczne wydarzenia kulturalne - odbywający się co dwa lata Festiwal im. Szaloma Asza, który daje szansę na lepsze poznanie kultury żydowskiej, oraz festiwale poetyckie oraz muzyczne. Ponadto w mieście swój zlot mają grupy rekonstrukcji historycznych, a na ogólnopolski konkurs przybywają tam teatry ognia. Jednak największą imprezą organizowaną w Kutnie jest Święto Róży, na której okoliczni hodowcy mogą zaprezentować swoje kwiaty, a przybywający mają szansę by dowiedzieć się więcej o tej miejscowej tradycji. A jest o czym słuchać, bo nie bez przyczyny Kutno nazywane jest ""Miastem Róż"".

Wakacyjne szaleństwo i odpoczynek w domu wakacyjnym w Kutnie

Niewątpliwym atutem Kutna jest fakt, że z wynajętego apartamentu jesteśmy w stanie szybko dotrzeć w każdy inny punkt miasta, co zachęca do pieszego zwiedzania i poznawania urokliwych zakamarków. Jednak również ci, którzy wolą bardziej aktywny wypoczynek, znajdą tu coś dla siebie. Na terenie miasta rozciągają sie trzy parki, gdzie oprócz ścieżek spacerowych znajdują się place zabaw i kompleksy sportowe. Ucieszy to fanów aktywnego wypoczynku, którzy spędzają urlop z dziećmi. Na wszystkich miłośników wodnego szaleństwa czeka również nowoczesny aquapark. Istnieje także możliwość wzięcia udziału w spływie kajakowym przepływającą nieopodal rzeką Bzurą. Ponadto przez miasto przebiega kilka tematycznych szlaków rowerowych, którymi można dotrzeć do okolicznych miejscowości, jak chociażby Gostynina, w którym znajduje się neogotycki zamek. Dom wakacyjny w Kutnie to także doskonała baza wypadowa do innych miejsc. Nieopodal leżą warte odwiedzenia Łęczyca i Łowicz. Osoby lubiące kontakt z naturą powinny wybrać się także do nieodległego Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, który zachwyca bogactwem fauny i flory.

Noclegi w Kutnie - nie tylko w wakacje...

Wybierając kierunek wakacyjnych wojaży, nierzadko rozważamy jedynie wyjazd w góry lub nad morze, tymczasem również centralna Polska ma turystom wiele do zaoferowania. Warto się o tym przekonać, wybierając się do Kutna, które oferuje naprawdę wiele różnorodnych możliwości spędzenia wolnego czasu. Można także spędzić kilka dni w Kutnie, gdy podróżuje się w inne rejony Polski. W trakcie takiego przystanku można zregenerować siły, a przy okazji zwiedzić miasto. Osoby mieszkające w Łodzi, Warszawie czy gdziekolwiek na terenie środkowej Polski śmiało mogą przyjechać do Kutna na weekend, by choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, zgiełku dużych miast i przebywając w przestronnym, dobrze wyposażonym domu wakacyjnym naładować baterie - samotnie lub z rodziną. Do takich odwiedzin zachęcają częste połączenia kolejowe na linii Kutno-Łódź czy Kutno-Warszawa. Oczywiście podróż samochodem na tych trasach również jest bardzo szybka i bezproblemowa. Kutno to dobry adres zarówno na rodzinne wakacje, jak i romantyczny weekend we dwoje. Nie pozostaje nic innego, jak wybrać się do ""Miasta Róż"" i samemu się o tym przekonać!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Kutnie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Kutnie są apartamenty i bed & breakfast. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Kutnie?

Wyszukując zakwaterowanie w Kutnie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 244 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 53 m², a bed & breakfast - 19 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kutnie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

image-tag