Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Piotrkowie Trybunalskim - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Piotrkowie Trybunalskim - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15
DALSZE INFORMACJE »

Wybrane noclegi z balkonem

Kurort Balkon Piotrków Trybunalski
20 m² Kurort ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Piotrków Trybunalski, województwo łódzkie, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 228 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Hotel apartamentowy Balkon/Patio Piotrków Trybunalski
Pokój rodzinny ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Piotrków Trybunalski, województwo łódzkie, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 280 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom Ogród Piotrków Trybunalski
-26%
29 paź - 5 lis
120 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Piotrków Trybunalski, województwo łódzkie, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 579 zł 779 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Piotrków Trybunalski: Nasze rekomendacje dla ciebie

Piotrków Trybunalski: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 220 zł za noc

Hotel apartamentowy Piotrków Trybunalski
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Piotrków Trybunalski, województwo łódzkie, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 220 zł
za noc
Dom Piotrków Trybunalski
31 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Piotrków Trybunalski, województwo łódzkie, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 435 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Piotrków Trybunalski – odkryj województwo łódzkie z Casamundo

Zastanawiają się Państwo gdzie spędzić nadchodzący weekend? Polecamy Państwu wybrać się do województwa łódzkiego i skorzystać z naszej oferty noclegów, apartamenty Piotrków Trybunalski. To drugie pod względem wielkości miasto w tym województwie ma Państwu wiele do zaoferowania.

Apartamenty Piotrków Trybunalski – wymarzony odpoczynek i moc atrakcji

Noclegi Piotrków Trybunalski to idealne miejsce dla miłośników historii, sztuki i kultury. Historia miasta zaczyna się mianowicie już w VIII wieku, a w 1290-1300 Piotrków otrzymał prawa miejskie. Z tego też względu znajdziemy tutaj wiele ciekawych zabytków takich jak na przykład Stare miasto z zachowanym średniowiecznym układem urbanistycznym. W obrębie rynku zobaczymy ponad sto kamienic o ciekawej architekturze, XIV i XV - wieczne mury miejskie, Zamek królewski, który służy obecnie jako muzeum i w gruncie rzeczy nie przypomina zamku, jest to raczej późnogotycka budowla o kształcie wieży. Warto również zobaczyć Wielką i Małą Synagogę, Cerkiew prawosławną pw. Wszystkich Świętych oraz odwiedzić jeden z wielu kościołów. Zaledwie 50 kilometrów od miasta leży ośrodek akademicki, a także kulturalny Łódź, w którym znajdą Państwo m.in. Pałac Juliusza Heinzla, Rynek Starego Miasta, Pałac Izraela Poznańskiego oraz Białą Fabrykę Geyera. Godne polecenia jest też urokliwe miasteczko Słok czy urokliwy Łąck. Warto także wybrać się do takich miejsc jak miasteczko Szydłowiec czy okoliczny Brok.

Noclegi Piotrków Trybunalski to wymarzony odpoczynek i gwarantowana moc atrakcji: muzea, galerie sztuki, kino i inne ośrodki kulturalne. Na długie spacery polecamy takie miejsca jak: Park im. Księcia Józefa Poniatowskiego z ogrodem botanicznym, Rezerwat Dęby w Meszczach im. Jeremiego Kozłowskiego lub Aleje 3 Maja z pięknymi, secesyjnymi budynkami. Niecałe 30km znajduje się miejscowość Bełchatów, a jeśli wybiorą się Państwo na wycieczkę na południe, ok 80km od Piotrkowa dotrą Państwo do Częstochowy. Innymi wartymi odwiedzenia miejscowościami położonymi w okolicy są między innymi: Sokolniki,  Spała, Opoczno, Sieradz oraz Aleksandrow Łódzki. Piotrków Trybunalski noclegi dają nam również możliwość uczestniczenia w organizowanych tutaj wydarzeniach cyklicznych – w Festiwalu Kabaretowym, dniach miasta, czy w Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Akcji – Interakcje.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag