Noclegi i apartamenty wakacyjne w Sieradzu - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Sieradzu - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Sieradzu

Sieradz
Dowolne daty
Goście
Sieradz
Dowolne daty
Goście
Sieradz to nazwa zarówno miasta jak i gminy w województwie łódzkim nad rzeką Wartą. Zapoznaj się z naszą ofertą noclegi Sieradz i już teraz dokonaj rezerwacji jednego z tamtejszych domków letniskowych. Możesz zrobić to online lub korzystając z naszej bezpłatnej infolinii.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Wybrane noclegi z balkonem

Malownicza eskapada: Sieradz - wspaniałe widoki czekają. Zarezerwuj nocleg z prywatnym balkonem!

Apartament Balkon Sieradz
218 zł za noc
21 m² Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
4.3
„Bardzo dobry“ (75 ocen)
Sieradz, sieradzki, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Piękno zachodu słońca: zarezerwuj swój nocleg w lokalizacji Sieradz z prywatnym tarasem – relaks w pełni!

Kurort Balkon/Patio Sieradz
473 zł za noc
30 m² Kurort ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Sieradz, sieradzki, Polska
Rozpocznij rezerwację
Sprawdź inne

Zobacz, ile atrakcji czeka na Ciebie w Polsce!

Do zobaczenia w Sieradzu! Sieradz jest jednym z najstarych polskich miasta, zaraz obok Kalisza czy Łęczycy. W związku ze swoją długą historią ma turystom wiele do zaoferowania. Warto zobaczyć kilka obiektów sakralnych, takich jak dziewiętnastowieczny kościół garnizonowy czy czternasowieczny kosciół farny. Innym ciekawym zabytkiem, który należy odwiedzić wybrając się od naszych noclegów Sieradz jest Dom Kata, gdzie w czternastym wieku przetrzymywano więźniów i gdzie miejsce miały egzekucje. Miłośnicy sztuki na pewno zadowoleni będą z możliwości odwiedzenia dawnego zajazdu pocztowego, w którym dzisiaj działa między innymi Biuro Wystaw Artystycznych. Każdemu polecamy też Muzeum Okręgowe. Aby poznać prawdziwy klimat tego miasta, warto zarezerwować noclegi Sieradz w okresie, kiedy odbywają się tam większe imprezy. Szczególnie Panie powinien zainteresować Sieradz Open Hair Festiwal, gdzie tworzy się i prezentuje się fryzury. To połączone jest z pokazami kosmetycznymi, konkursami oraz filmowymi projekcjami i koncertami. Wydarzenie jest wspomnieniem znanego fryzjera, Antoniego Cierplikowskiego, swego czasu znanego w Paryżu, którego grób można odwiedzić na cmentarzu parafialnym. Innym ciekawym widowiskiem są Biegi Ulicami Sieradza. Domki letniskowe Sieradz to idealna propozycja dla fanów sportu – nie trzeba brać udziału w sportowych wydarzeniach, wystarczy skorzystać z jednej z liczych ścieżek rowerowych oraz szlaków turystycznych, aby w przyjemny i aktywny sposób spędzić urlop. Warto odwiedzić też pobliskie miejscowości, takie jak Wieluń,  Łask czy Bolesławiec. Noclegi Sieradz to gwarancja udanego urlopu!

image-tag