Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sieradzu - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sieradzu - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sieradzu

Sieradz
Dowolne daty
Goście
Sieradz to nazwa zarówno miasta jak i gminy w województwie łódzkim nad rzeką Wartą. Zapoznaj się z naszą ofertą noclegi Sieradz i już teraz dokonaj rezerwacji jednego z tamtejszych domków letniskowych. Możesz zrobić to online lub korzystając z naszej bezpłatnej infolinii.
DALSZE INFORMACJE »

Sieradz: Nasze rekomendacje dla ciebie

Kurort Sieradz
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
30 m² Kurort
2 1
Sieradz, sieradzki, Polska
od 320 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Sieradz
Przyjazny zwierzętom
50 m² Apartament
2 1
Sieradz, sieradzki, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 198 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Zobacz, ile atrakcji czeka na Ciebie w Polsce!

Do zobaczenia w Sieradzu! Sieradz jest jednym z najstarych polskich miasta, zaraz obok Kalisza czy Łęczycy. W związku ze swoją długą historią ma turystom wiele do zaoferowania. Warto zobaczyć kilka obiektów sakralnych, takich jak dziewiętnastowieczny kościół garnizonowy czy czternasowieczny kosciół farny. Innym ciekawym zabytkiem, który należy odwiedzić wybrając się od naszych noclegów Sieradz jest Dom Kata, gdzie w czternastym wieku przetrzymywano więźniów i gdzie miejsce miały egzekucje. Miłośnicy sztuki na pewno zadowoleni będą z możliwości odwiedzenia dawnego zajazdu pocztowego, w którym dzisiaj działa między innymi Biuro Wystaw Artystycznych. Każdemu polecamy też Muzeum Okręgowe. Aby poznać prawdziwy klimat tego miasta, warto zarezerwować noclegi Sieradz w okresie, kiedy odbywają się tam większe imprezy. Szczególnie Panie powinien zainteresować Sieradz Open Hair Festiwal, gdzie tworzy się i prezentuje się fryzury. To połączone jest z pokazami kosmetycznymi, konkursami oraz filmowymi projekcjami i koncertami. Wydarzenie jest wspomnieniem znanego fryzjera, Antoniego Cierplikowskiego, swego czasu znanego w Paryżu, którego grób można odwiedzić na cmentarzu parafialnym. Innym ciekawym widowiskiem są Biegi Ulicami Sieradza. Domki letniskowe Sieradz to idealna propozycja dla fanów sportu – nie trzeba brać udziału w sportowych wydarzeniach, wystarczy skorzystać z jednej z liczych ścieżek rowerowych oraz szlaków turystycznych, aby w przyjemny i aktywny sposób spędzić urlop. Warto odwiedzić też pobliskie miejscowości, takie jak Wieluń,  Łask czy Bolesławiec. Noclegi Sieradz to gwarancja udanego urlopu!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Sieradzu?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Sieradzu są hotele oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 5 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Sieradzu?

Ceny w Sieradzu rozpoczynają się od 161 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (17 m²) lub bed & breakfast (21 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Sieradzu. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag