Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sieradzu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sieradzu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sieradzu

Sieradz
Dowolne daty
Goście
Sieradz to nazwa zarówno miasta jak i gminy w województwie łódzkim nad rzeką Wartą. Zapoznaj się z naszą ofertą noclegi Sieradz i już teraz dokonaj rezerwacji jednego z tamtejszych domków letniskowych. Możesz zrobić to online lub korzystając z naszej bezpłatnej infolinii.
DALSZE INFORMACJE »

Wybrane noclegi z balkonem

Apartament Balkon Sieradz
21 m² Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Sieradz, sieradzki, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 218 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Kurort Balkon/Patio Sieradz
30 m² Kurort ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Sieradz, sieradzki, Polska
od 473 zł
za noc
Sprawdź inne

Sieradz: Nasze rekomendacje dla ciebie

Sieradz: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 218 zł za noc

Apartament typu studio Sieradz
25 m² Apartament typu studio ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Sieradz, sieradzki, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 230 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Zobacz, ile atrakcji czeka na Ciebie w Polsce!

Do zobaczenia w Sieradzu! Sieradz jest jednym z najstarych polskich miasta, zaraz obok Kalisza czy Łęczycy. W związku ze swoją długą historią ma turystom wiele do zaoferowania. Warto zobaczyć kilka obiektów sakralnych, takich jak dziewiętnastowieczny kościół garnizonowy czy czternasowieczny kosciół farny. Innym ciekawym zabytkiem, który należy odwiedzić wybrając się od naszych noclegów Sieradz jest Dom Kata, gdzie w czternastym wieku przetrzymywano więźniów i gdzie miejsce miały egzekucje. Miłośnicy sztuki na pewno zadowoleni będą z możliwości odwiedzenia dawnego zajazdu pocztowego, w którym dzisiaj działa między innymi Biuro Wystaw Artystycznych. Każdemu polecamy też Muzeum Okręgowe. Aby poznać prawdziwy klimat tego miasta, warto zarezerwować noclegi Sieradz w okresie, kiedy odbywają się tam większe imprezy. Szczególnie Panie powinien zainteresować Sieradz Open Hair Festiwal, gdzie tworzy się i prezentuje się fryzury. To połączone jest z pokazami kosmetycznymi, konkursami oraz filmowymi projekcjami i koncertami. Wydarzenie jest wspomnieniem znanego fryzjera, Antoniego Cierplikowskiego, swego czasu znanego w Paryżu, którego grób można odwiedzić na cmentarzu parafialnym. Innym ciekawym widowiskiem są Biegi Ulicami Sieradza. Domki letniskowe Sieradz to idealna propozycja dla fanów sportu – nie trzeba brać udziału w sportowych wydarzeniach, wystarczy skorzystać z jednej z liczych ścieżek rowerowych oraz szlaków turystycznych, aby w przyjemny i aktywny sposób spędzić urlop. Warto odwiedzić też pobliskie miejscowości, takie jak Wieluń,  Łask czy Bolesławiec. Noclegi Sieradz to gwarancja udanego urlopu!

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag