Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Smardzewicach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Smardzewicach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Smardzewicach

Smardzewice
Dowolne daty
Goście
Jeśli marzą Ci się naprawdę udane wakacje, które będziesz długo wspominać i staną się obiektem zazdrości znajomych, zarezerwuj jak najszybciej Smardzewice noclegi. Znajdziesz tutaj mnóstwo atrakcji, które zaciekawią zarówno najmłodszych członków rodziny, jak i dorosłych.
DALSZE INFORMACJE »

Smardzewice: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Smardzewice
-35%
6 maj - 13 maj
90 m² Dom
14 2
Smardzewice, Tomaszów Mazowiecki, Polska
od 302 zł 464 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Smardzewice
-35%
6 maj - 13 maj
Przyjazny zwierzętom
90 m² Dom
14 2
Smardzewice, Tomaszów Mazowiecki, Polska
od 304 zł 467 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Smardzewice domki letniskowe - pomysł na udany urlop

Smardzewice noclegi to znakomita okazja do pieszych wycieczek. Można się wybrać Szlakiem Rekreacyjnym Rzeki Pilicy aż do Zapory i zobaczyć elektrownię wodną "Smardzewice" uruchomioną w 1974 roku. Smardzewice i domki letniskowe to pomysł na wakacje dla całej rodziny. Znajduje się też niedaleko od większych miast w regionie jak Bełchatów, kolebka polskiej piłki siatkowej. Przekonasz się, że Smardzewice domki letniskowe to znakomity pomysł na wspaniały wypoczynek i relaks w sielskiej atmosferze kameralnej wsi, z dala od pośpiechu, stresu i hałasu. W Smardzewicach wspaniale wypoczniesz, a do domu przywieziesz nawet fotkę z żubrem!

Smardzewice noclegi – wiele atrakcji nad Zalewem Sulejowskim

Smardzewice są niewielką wsią położoną na terenie województwa łódzkiego tuż nad malowniczym sztucznym zbiornikiem wodnym - Zalewem Sulejowskim. Wybierając Smardzewice noclegi możesz liczyć na sąsiedztwo prawdziwych żubrów, bo znajduje się tu znany w Polsce Ośrodek Hodowli Żubrów. Miejscami wartymi odwiedzenia są również tutejsze cenne zabytki, w tym kościół pod wezwaniem świętej Anny i jej Sanktuarium. Święta Anna objawiła się ponoć jednemu z gospodarzy Smardzewic w 1620 roku nieopodal kaplicy, w pobliżu sadzawki na ulicy Wesołej. Znajduje się tu replika studni z bijącym źródłem z XVII wieku. Warto zobaczyć również zespół klasztorny franciszkanów pochodzący z XVII wieku z okazałą dzwonnicą. Miłośnicy wody, którzy zdecydują się na Smardzewice domki letniskowe, będą zachwyceni atrakcjami, jakie zapewnia Zalew Sulejowski. Można tu pożeglować, popływać kajakiem, a niektórzy uprawiają nawet windsurfing. W niedalekiej odległości znajduje się też inna ciekawa miejscowość Piotrków Trybunalski.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Smardzewicach?

Domy i obiekty agroturystyczne to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Smardzewicach. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Smardzewicach?

Wyszukując zakwaterowanie w Smardzewicach z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 302 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 90 m², a obiekty agroturystyczne - 14 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Smardzewicach. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

image-tag