Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Spale - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Spale - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Spale

Spała
Dowolne daty
Goście
W poszukiwaniu spokojnych i urokliwych miejscowości na rodzinny wypoczynek, warto zwrócić uwagę na niewielkie miasteczko o nazwie Spała. Znajduje się ono nieopodal Tomaszowa Mazowieckiego i może poszczycić się niezwykle malowniczym położeniem.
DALSZE INFORMACJE »

Spała: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój gościnny Spała 2
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem
2 1
Spała, Inowłódz, Polska
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.359 zł
za 7 dni
Kurort Spała 2
Pokój dwuosobowy typu Deluxe
2 1
Spała, Inowłódz, Polska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.690 zł
za 7 dni
Pokój Spała 3
20 m² Pokój
3 1
Spała, Inowłódz, Polska
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.307 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Pokój Ogród Spała
Ogród
23 m² Pokój
2 1
Spała, Inowłódz, Polska
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.128 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Pokój Balkon Spała
Balkon
20 m² Pokój
3 1
Spała, Inowłódz, Polska
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.058 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Kurort wifi Spała
wifi
Pokój trzyosobowy z łazienką
3 1
Spała, Inowłódz, Polska
od 2.863 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Wypoczynek w pobliżu lasów nad Pilicą

Usytuowane na terenie miejscowości Spała noclegi to bez wątpienia świetny wybór na wczasy z rodziną, ale oczywiście nie tylko.

Na skraju Spalskiego Parku Krajobrazowego

Spała to stosunkowo mało znana miejscowość wypoczynkowa, która jest ukryta w zielonych lasach nad Pilicą. Tutejsze lasy są wyjątkowo piękne, o czym może świadczyć chociażby fakt, że niegdyś tereny te upodobał sobie Ignacy Mościcki, znany polski polityk. Spalski Park Krajobrazowy jest miejscem o szczególnie bogatej historii, która prawdopodobnie sięga czasów średniowiecza.

Wybierając zlokalizowane na obszarze miasteczka Spała domki letniskowe, możemy spędzać jednak czas nie tylko w tutejszych lasach. Warto zwiedzić chociażby okrągłą wieżę ciśnień, a także piękny drewniany kościołek pod wezwaniem Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej. Można też wybrać się na spacer ścieżką edukacyjną o nazwie "Rezerwat Spała".

Spała domki letniskowe to ponadto świetna alternatywa dla osób, które chcą poznać pobliski Tomaszów Mazowiecki. Miasto to jest stosunkowo młode, a rozwinęło się w głównej mierze za sprawą przemysłu włókienniczego. Na jego terenie można zwiedzić między innymi klasycystyczny pałac Ostrowskich, a także obejrzeć niepowtarzalne źródła krasowe w tomaszowskim rezerwacie "Niebieskie Źródła".

Dlaczego jeszcze warto wybrać Spała noclegi?

Usytuowane w miejscowości wypoczynkowej Spała domki letniskowe to gwarancja niezapomnianego urlopu blisko natury. Poza Spalskim Parkiem Krajobrazowym, przybywającym tu turystom można zaproponować wizytę w Ośrodku Hodowli Żubrów w pobliskim Książu oraz odwiedzenie stadniny w Bogusławicach (hoduje się tam konie rasy małopolskiej).

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Spale?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Spale są hotele i bed & breakfast. Dzięki ponad 28 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Spale?

Wyszukując zakwaterowanie w Spale z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 160 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 32 m², a bed & breakfast - 18 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Spale?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Spale o średniej cenie 349 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Spale. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag