Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Spale

Spała
Dowolne daty
2 gości
W poszukiwaniu spokojnych i urokliwych miejscowości na rodzinny wypoczynek, warto zwrócić uwagę na niewielkie miasteczko o nazwie Spała. Znajduje się ono nieopodal Tomaszowa Mazowieckiego i może poszczycić się niezwykle malowniczym położeniem.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje w Spale?

Usytuowane na terenie miejscowości Spała noclegi to bez wątpienia świetny wybór na wczasy z rodziną, ale oczywiście nie tylko.

Na skraju Spalskiego Parku Krajobrazowego

Spała to stosunkowo mało znana miejscowość wypoczynkowa, która jest ukryta w zielonych lasach nad Pilicą. Tutejsze lasy są wyjątkowo piękne, o czym może świadczyć chociażby fakt, że niegdyś tereny te upodobał sobie Ignacy Mościcki, znany polski polityk. Spalski Park Krajobrazowy jest miejscem o szczególnie bogatej historii, która prawdopodobnie sięga czasów średniowiecza.

Wybierając zlokalizowane na obszarze miasteczka Spała domki letniskowe, możemy spędzać jednak czas nie tylko w tutejszych lasach. Warto zwiedzić chociażby okrągłą wieżę ciśnień, a także piękny drewniany kościołek pod wezwaniem Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej. Można też wybrać się na spacer ścieżką edukacyjną o nazwie "Rezerwat Spała".

Spała domki letniskowe to ponadto świetna alternatywa dla osób, które chcą poznać pobliski Tomaszów Mazowiecki. Miasto to jest stosunkowo młode, a rozwinęło się w głównej mierze za sprawą przemysłu włókienniczego. Na jego terenie można zwiedzić między innymi klasycystyczny pałac Ostrowskich, a także obejrzeć niepowtarzalne źródła krasowe w tomaszowskim rezerwacie "Niebieskie Źródła".

Dlaczego jeszcze warto wybrać Spała noclegi?

Usytuowane w miejscowości wypoczynkowej Spała domki letniskowe to gwarancja niezapomnianego urlopu blisko natury. Poza Spalskim Parkiem Krajobrazowym, przybywającym tu turystom można zaproponować wizytę w Ośrodku Hodowli Żubrów w pobliskim Książu oraz odwiedzenie stadniny w Bogusławicach (hoduje się tam konie rasy małopolskiej).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Spale?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Spale o średniej cenie 295 zł za noc.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie hotele mieszczą 3 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Spale. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag