Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Strykowie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Strykowie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Strykowie

Stryków
Dowolne daty
Goście
Na malowniczych równinach we wschodniej części województwa łódzkiego można znaleźć wiele niedużych i ciekawych pod względem turystycznym miasteczek.
DALSZE INFORMACJE »

Stryków: Nasze rekomendacje dla ciebie

Kurort Stryków
Studio trzyosobowe typu Standard
3 1
Stryków, Stryków, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 432 zł
za noc
Bed & Breakfast Stryków
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Bungalow
3 1
Stryków, Stryków, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 274 zł
za noc
Wspólny pokój Stryków
-24%
8 paź - 15 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
20 m² Wspólny pokój
4 1
Stryków, Stryków, Polska
3,8 / 5,0
„Dobry“
od 190 zł 250 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Kurort Basen Stryków
Basen
Pokój typu Deluxe z 2 łóżkami pojedynczymi
2 1
Stryków, Stryków, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 288 zł
za noc
Zobacz inne

Wybrane noclegi z balkonem

Bed & Breakfast Balkon Stryków
Balkon
Apartament typu Superior
4 1
Stryków, Stryków, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 370 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wypoczynek nad rzeką Moszczenicą

Jednym z takich miejsc jest Stryków, położony na obszarze Wzniesień Łódzkich, w obrębie którego znajduje się zalew wraz z plażą i kąpieliskiem. Atrakcją tego regionu są także pobliskie rezerwaty przyrody.

Murowane domy, neogotyckie kościoły i leśne kompleksy

Noclegi Stryków dają możliwość wypoczywania w nieco mniej znanym regionie Polski, który większości turystów kojarzy się głównie z zabytkami przemysłowymi Łodzi. Jak się jednak okazuje, atrakcji jest tu całkiem sporo i nie zawsze są one związane z przemysłem.

Na terenie Strykowa warto zobaczyć przede wszystkim zabytkowe murowane domy z XVIII i XIX wieku, a także ciekawe obiekty architektury sakralnej: neogotycki kościół mariawitów oraz neobarokową świątynię pod wezwaniem św. Marcina. Ponadto w granicach miasta zachowały się fragmenty dawnego kościoła z początków XVII wieku.

Wybierając apartamenty Stryków, możemy też spędzać wolny czas spacerując po leśnych kompleksach, których w pobliżu jest całkiem sporo. Na szczególne zainteresowanie zasługuje przede wszystkim rezerwat przyrody "Struga Dobieszkowska", znajdujący się pod Dobieszkowem. Jego celem jest ochrona naturalnego krajobrazu leśnego rzeki Młynówki. Drugim ciekawym miejscem jest rezerwat florystyczny i leśny "Grądy nad Moszczenicą".

Przytulne i komfortowe apartamenty Stryków

Przytulnie i komfortowo zaaranżowane noclegi Stryków to miejsce, które można polecić zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom starszym. Warto dodać, że atrakcją tego regionu jest strykowski zalew - w sezonie turystycznym istnieje tu możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego.

Wybierając apartamenty Stryków, warto też znaleźć czas na odwiedzenie pobliskich miejscowości. W nieodległym Lutomiersku można podziwiać piękny klasztor, a w Ozorkowie zwiedzić świątynię ewangelicko-augsburską.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w Strykowie?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Strykowie. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 381 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Strykowie. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

image-tag